دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 -91302266 تهران - خیابان مطهری-تقاطع سهروردی-به سمت بهشتی پلاک289 شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

شرایط اجاره صندوق امانات بانک ملی + لیست شعب

ما ارائه دهنده صندوق امانات بانک ملی نیستیم. در صورت نیاز به گاوصندوق با کارشناس های ما تماس بگیرید. در غیر این صورت از تماس خود داری نمایید. با تشکر

 

در این مطلب از شرایط اجاره صندوق امانات بانک ملی در سال ۱۴۰۲-۱۴۰۱ مطلع می شوید و لیست شعب دارای صندوق امانات را به همراه شماره تلفن، در اختیار متقاضیان اجاره صندوق امانات بانک ملی قرار داده ایم.

جدیدترین شرایط اجاره صندوق امانات بانک ملی

شرایط اجاره صندوق امانات بانک ملی که در این بخش شرح داده شده است شامل جدیدترین شرایط اعلام شده برای اجاره صندوق امانات بانک ملی است. توجه داشته باشید که احتمال ایجاد تغییر در مفاد قانونی و شرایط اجاره صندوق امانات بانک ملی ایران وجود دارد. بنابراین پیشنهاد می کنیم قبل از اجاره صندوق امانات، حتما قرارداد اجاره صندوق را به طور کامل و با دقت مطالعه کنید.

بانک ملی محلی را تحت عنوان “صندوق امانات” برای نگهداری از اشیا و اموال ارزشمند، در اختیار مشتریان می گذارد. در واقع می توان گفت این صندوق های امانات مانند کمد یا کشو هایی در بانک هستند که مشتری اجاره دارد وسایل ارزشمند خود را در آنها نگهداری کرده و باید بابت استفاده از این فضا، هزینه اجاره بپردازد.

“توجه داشته باشید که هزینه اجاره صندوق امانات بانک ملی، بابت اجاره فضا در محیط بانک است نه نگهداری از صندوق و دارایی های مشتریان”

جدیدترین شرایط اجاره صندوق امانات بانک ملی

اگر می خواهید بدانید شرایط اجاره صندوق امانات بانک ملی چیست و اینکه آیا بانک مسئول حفاظت از اموال شما هست یا نه ،پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب را به دقت مطالعه نمایید:

۱- مشتریان می توانند با شعب بانک ملی که دارای صندوق امانات اجاره ای هستند، تماس بگیرند و از بخش خدمات بانکی این شعب در مورد وجود ظرفیت خالی صندوق امانات سؤال بپرسند. در صورتی که بانک ظرفیت خالی در صندوق امانات داشت، جهت اجاره صندوق اقدام نمایند.

۲- شعب بانک ملی مطابق با ضوابطی خاص نظیر داشتن حساب بانکی در آن شعبه، صندوق امانات را واگذار می کنند.

۳- افتتاح حساب برای متقاضی اجاره صندوق امانات در بانک ملی الزامی است، همچنین تکمیل برگ درخواست و پرداخت هزینه اجاره و دریافت کلید از مراحل تحویل صندوق امانات بانک ملی می باشد:

  • تکمیل برگ درخواست اجاره صندوق امانت بانک ملی و کارت نمونه امضاء عکس‌ دار توسط مشتری
  • اخذ کارمزد سالانه و ودیعه اجاره صندوق
  • تحویل کلیدهای صندوق به مشتری بعد از امضا قرارداد

۴- برای داشتن دسترسی به صندوق امانات، در صورتی که اجاره صندوق امانات پرداخت نشده باشد، باید تسویه حساب انجام شود.

۵- اجاره کنندگان صندوق امانات بانک ملی، برای اجاره صندوق ملزم به امضا قرارداد اجاره صندوق امانات هستند.

۶- صندوق امانات، کاملا شخصی است و فقط صاحب صندوق یا وکیل قانونی او که به صورت حضوری در بانک معرفی شده است، می تواند به صندوق امانات دسترسی داشته باشد.

۷- ابعاد و اندازه صندوق امانات بانک ملی متنوع است و هر یک به دو قفل مجهز است. یک قفل برای مشتری است و قفل دیگر متعلق به بانک است. هر قفل دارای یک کلید اصلی و یک کلید یدکی می باشد. هر دو کلید قفل مشتری در زمان اجاره به او تحویل داده می شود. صندوق اجاره بدون کلید دو قفل یعنی کلید قفل بانک و کلید مشتری باز نخواهد شد. بنابراین مشتری بدهکار حتی با داشتن کلید نمی تواند درب صندوق امانات خود را باز کند.

جدیدترین شرایط اجاره صندوق امانات بانک ملی

۸- هر دو کلید اصلی و یدک مشتری، به او تحویل داده می شود و اگر مشتری در نگهداری کلید کوتاهی کرده و آن ها را گم کند، بانک مجبور به شکستن قفل مشتری می شود و برای اینکار مبلغی را برابر با قفل و دو کلید، مطابق با تعرفه بانک برای خسارت شکستن و هزینه تعمیر و رنگ و … از مشتری دریافت می کند.

۹- اگر مشتری یکی از کلیدها را گم کند، باید فورا به بانک ملی اطلاع دهد تا قفل در حضور مشتری، تعویض شود. مشتری در این شرایط ملزم به پرداخت هزینه بابت تعویض قفل مطابق با تعرفه بانک است.

۱۰- مشتری می تواند در صندوق امانات بانک ملی هر شی یا سندی که بخواهد نگهداری کند اما به شرط اینکه محتویاتی که در صندوق امانات نگهداری می کند به صندوق و خزانه بانک خسارت و زیان وارد نکند. هر نوع خسارت وارد شده به اموال بانک بر عهده مشتری خواهد بود.

۱۱- مشتریانی که دارای گواهینامه اجاره صندوق امانات بانک ملی هستند می توانند بعد از تکمیل و امضاء پروانه ورود به صندوق خود دسترسی داشته باشند. اجاره کنندگان صندوق امانات بانک ملی فقط در ساعات کاری بانک، می توانند به صندوق امانات دسترسی داشته باشند.

۱۲- مشتری می تواند یک شخص دیگر را به عنوان وکیل انتخاب کند و با دادن حق وکالت، اجاره دسترسی به صندوق امانات را به وکیل بدهد. برای این کار لازم است مراتب وکالت را در برگ درخواست اجاره صندوق ثبت کرده و کارت نمونه امضا مشتری با ذکر شماره انتظامی یادداشت و کارت نمونه امضا وکیل تنظیم شود.

۱۳- مشتری که صندوق امانات اجاره ای در بانک ملی دارد، نمی تواند اجاره صندوق اجاره را به شخص دیگری انتقال دهد و نهایت می تواند وکالت برای دسترسی به صندوق بدهد.

۱۴- بانک ملی ایران طی مفاد قرارداد که به امضاء طرفین می رسد، میزان مسئولیت یا عدم مسئولیت خود را در برابر نگهداری از اموال مشتریان در صندوق امانات را مشخص می کند. معمولا قرارداد اجاره صندوق امانات بانک ها نشان دهنده این امر است که بانک هیچ گونه مسئولیتی در قبال نگهداری از محتویات داخل صندوق ندارد و صرفا محلی را برای نگهداری اشیا یا اسناد به مشتریان بانک اجاره می دهد.

۱۵- برای اطلاع از میزان هزینه اجاره بها سالانه ودیعه صندوق امانات شعب بانک ملی، اجاره بابت هر سانتی‌متر مکعب از صندوق امانات، هزینه هر بار مراجعه به صندوق امانات، هزینه مفقودی یک یا هر دو کلید صندوق امانات و … می توانید به شعبه مورد نظر خود در بانک ملی مراجعه کنید.

۱۶- اگر مشتری فوت کند، وارث قانونی او می تواند بعد از طی کردن مراحل قانونی و پرداخت هزینه اجاره صندوق امانات، به محتویات صندوق دسترسی داشته باشد.

۱۷- اگر مشتری بدهکار باشد، طلبکاران بعد از طی کردن مراحل قانونی و پرداخت هزینه اجاره صندوق یا سایر بدهی های احتمالی مشتری به بانک، به صندوق امانات دسترسی پیدا می کنند.

 

لیست شعب بانک ملی دارای صندوق امانات در تهران

  بانک ملی – شعبه صندوق قرض الحسنه – کد ۱۷۰۰۳۱۰

تهران، منطقه ۶، محله ایرانشهر، خیابان انقلاب، روبروی خیابان لاله زار

بانک ملی – باجه امانات فرودگاه مهرآباد – کد ۱۲۴۲

تهران، منطقه ۹، محله فرودگاه مهرآباد، فرودگاه مهرآباد، ترمینال ۲، سالن خروجی پروازهای خارجی

 بانک ملی – شعبه سرای حاج حسن – کد ۱۷۰۰۰۹۱

تهران، منطقه ۱۲، محله بازار، ۱۵ خرداد، بازار بزرگ تهران، چهارسوق کوچک، سرای حاج حسن، دالان دوم، پلاک ۴۴

بانک ملی – شعبه آهنگرها – کد ۱۷۰۱۳۷۸

تهران، منطقه ۱۲، محله بازار، ۱۵ خرداد، بازار بزرگ تهران، بازار آهنگرها

بانک ملی – شعبه بازار حمام چال – کد ۱۷۰۱۳۷۶

تهران، منطقه ۱۲، محله بازار، ۱۵ خرداد، بازار بزرگ تهران، بازار پارچه فروش ها، کوچه حمام چال

بانک ملی – شعبه ۲۲ بهمن – کد ۱۷۰۰۹۰۱

تهران، منطقه ۱۶، محله نازی آباد، خیابان رجایی، ایستگاه پل پیچ، پلاک ۱۰۵ و ۱۰۷

بانک ملی – شعبه ۳۰ متری جی – کد ۱۷۰۱۰۵۵

تهران، منطقه ۱۰، محله جی، ۳۰ متری جی، بین خیابان ممی نژاد و سادات، پلاک ۲۳۰

بانک ملی – شعبه آصف – کد ۱۷۰۰۸۱۵

تهران، منطقه ۱، محله زعفرانیه، خیابان اعجازی (آصف)، پلاک ۴۷

بانک ملی – شعبه آفرینش تهرانپارس – کد ۱۷۰۱۴۰۱

تهران، منطقه ۸، محله تهرانپارس، خیابان دماوند، نبش بلوار شاهد

بانک ملی – شعبه اختیاریه – کد ۱۷۰۱۵۱۲

تهران، منطقه ۳، محله اختیاریه – رستم آباد، اختیاریه شمالی، نبش کوچه یزدانیان، پلاک ۲۸۵

لیست شعب بانک ملی دارای صندوق امانات در تهران

اجاره صندوق امانات بانک یا خرید گاوصندوق؟

بسیاری از افراد که تمایل دارند دارایی های ارزشمند خود را در محلی امن و خصوصی نگهداری کنند، می خواهند بدانند اجاره صندوق امانات بانک بهتر است یا خرید گاوصندوق؟

در پاسخ به این سؤال باید بگوییم قبل از تصمیم گیری برای اجاره صندوق امانات بهتر است شرایط اجاره صندوق را مطالعه کنید. لازم است بدانید هدف شما از نگهداری دارایی ها در صندوق امانات یا گاوصندوق چیست؟

اگر می خواهید صرفا محلی برای نگهداری اشیا و مدارک در جایی دور از دسترس و اطلاع دیگران داشته باشید، صندوق امانات بانک یک گزینه پیش روی شما است که می توانید در قبال پرداخت هزینه اجاره، یک صندوق در اختیار داشته باشید.

همانطور که در شرایط اجاره صندوق امانات بانک ملی، شرح داده شد، مشتری نمی تواند در هر ساعت یا زمان که بخواهد به صندوق امانات بانک دسترسی داشته باشد و فقط در ساعات کاری بانک مجاز به سرکشی صندوق است. بنابراین اگر به طور مداوم و در ساعات مختلف نیاز به دسترسی به صندوق امانات دارید، استفاده از گاوصندوق برای شما مناسب تر است.

علاوه براین مشتری اموال موجود در صندوق بانک، در صورت مطالبه قانونی طلبکاران از دسترس مشتری خارج شده و در اختیار طلبکاران قرار می گیرد.

مزیت استفاده از گاوصندوق در مقایسه با صندوق امانات این است که می توانید گاوصندوق معمولی یا فوق امنیتی انتخاب کنید و خیالتان بابت امنیت دارایی هایتان راحت باشد. علاوه براین می توانید در هر ساعت از شبانه روز به گاوصندوق دسترسی داشته باشید.

اگر می خواهید کسی از وجود گاوصندوق در منزل یا محل کار شما اطلاع نداشته باشد، می توانید از گاوصندوق مخفی استفاده کنید. برای محافظت از اموال و دارایی های ارزشمند خود در برابر حوادثی نظیر آتش‌سوزی می توانید گاوصندوق نسوز انتخاب کنید.

با خرید گاوصندوق دیگر نیازی به پرداخت هزینه اجاره نخواهید داشت و می توانید همیشه از گاوصندوق برای نگهداری انواع اشیا یا مدارک استفاده کنید.

پیشنهاد می کنیم برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان در زمینه انواع گاوصندوق در ابعاد بزرگ، متوسط و کوچک با تیم پشتیبانی اسپیتامن تماس بگیرید. اسپیتامن، مرجع تخصصی فروش انواع گاوصندوق خارجی نظیر برندهای معتبر ایگل و لوسل است.

یک دیدگاه بگذارید

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
preloader