دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 -91302266 تهران - خیابان مطهری-تقاطع سهروردی-به سمت بهشتی پلاک289 شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

نحوه نصب گاوصندوق مخفی در منزل

نحوه نصب گاوصندوق مخفی در منزل و پیدا کردن محل نصب مناسب که دور از دسترس سارقان باشد، یکی از دغدغه های بیشتر مردم است. اگر گاوصندوق مخفی خریداری کرده باشید اولین سوالی که برای شما ایجاد می شود این است که امن ترین محل نصب گاوصندوق مخفی در منزل کجاست؟ و  چگونه می توانم دلار، طلا و جواهرات و مدارکم را از دسترس سارقان پنهان کنم؟

در این مقاله شرح داده ایم که بهترین محل نصب گاوصندوق مخفی در منزل چه مشخصاتی می تواند داشته باشد. پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب با اسپیتامن همراه باشید.

 

بهترین محل نصب گاوصندوق مخفی در منزل

برای اینکه بدانید بهترین محل نصب گاوصندوق مخفی در منزل کجاست، لازم است به نکات زیر توجه داشته باشید، تا بتوانید گاوصندوق مخفی را در محلی دور از دید و دسترس سارقان، پنهان کنید:

در طراحی نقشه بعضی از خانه ها، محل هایی برای پنهان کردن گاوصندوق در نظر گرفته شده است. با کمی توجه می توانید از محل ها را در منزل پیدا کنید و از این نقاط برای جاساز گاوصندوق در خانه از آنها استفاده کنید.

اگر برای مخفی کردن گاوصندوق در منزل، سردرگم شده اید، می توانید با اسپیتامن تماس بگیرید. اسپیتامن نماینده فروش انواع گاوصندوق و ارائه دهنده خدمات نصب گاوصندوق در منزل است.

نحوه نصب گاوصندوق در منزل

نحوه نصب گاوصندوق در منزل می تواند به یک چالش دشوار برای کاربران گاوصندوق تبدیل شود. باید قبل از خرید گاوصندوق، محل نصب گاوصندوق در منزل را مشخص کنید. البته در بعضی موارد نیز به علت جابجایی و تغییر منزل، نیاز به پیدا کردن محل نصب جدید برای گاوصندوق به وجود می آید.

بهترین محل نصب گاوصندوق در منزل، زیر زمین و داخل دیوارهای ساختمان است. اگر به ندرت به گاوصندوق مراجعه می کنید این محل دفن می توانند در نقطه ای دسترسی به آن دشوار است، باشد. اما اگر به طور مداوم نیاز به سرکشی به گاوصندوق را دارید لازم است دسترسی به آن برای شما آسان و برای سارق دور از دسترس باشد.

برای مشاهده بهترین مدل های گاوصندوق مخفی و گاوصندوق خانگی، می توانید به فروشگاه اینترنتی اسپتامن مراجعه کنید و انواع گاوصندوق های خانگی ایگل و لوسل را مشاهده کنید. برندهای معتبر ایگل و لوسل توسط کشور کره جنوبی تولید می شوند و در حال حاضر مرغوب ترین گاوصندوق های خانگی موجود در ایران و جهان هستند.

نصب گاوصندوق

۱- نصب گاوصندوق در دیوار

در تصویر زیر نمونه یک گاوصندوق دیواری را مشاهده می کنید که در داخل دیوار و پشت آینه نصب شده است.

پیدا کردن محل مناسب برای نصب گاوصندوق در منزل، نیاز به مهارت و تجربه بسیار زیاد دارد، پیشنهاد می کنیم برای استفاده از خدمات نصب گاوصندوق در منزل و جابجایی گاوصندوق خانگی، با اسپتامن تماس بگیرید.

۲- نصب گاوصندوق در زمین

گاوصندوق های مخفی را می توان در زمین پنهان کرد البته نصب گاوصندوق در زمین ویژه گاوصندوق های مخفی ضد زنگ است. اگر گاوصندوق های مخفی را در زمین دفن کنید بدنه، درب، دستگیره و سیستم قفل و رمز گاوصندوق آسیب می بیند.

می توانید بهترین مدل های گاوصندوق زمینی ایمن و ضد سرقت خارجی را با بهترین و مقرون به صرفه ترین قیمت از فروشگاه آنلاین اسپتامن خریداری کنید. خدمات نصب گاوصندوق در زمین توسط اسپتامن در محل ارائه می شود.

 به گاوصندوق های مخفی زمینی floor board نیز گفته می شود. البته نکته مهم در مورد این گاوصندوق این است که بعد از نصب نمی توانید آن را انتقال داده و جابجا کنید. بنابراین اگر مستاجر هستید و صاحب ملک نیستید، این گاوصندوق مناسب شما نیست. زیرا گاوصندوق مخفی زمینی با استفاده از بتن در زمین دفن می شود.

توجه داشته باشید که هرگز خودتان برای نصب گاوصندوق در زمین اقدام نکنید زیرا ممکن است به لوله های آب کف اتاق آسیب برسانید. علاوه براین لازم است از نصب مصالح که برای دفن گاوصندوق به کار میرود مطلع باشید.

۳- نصب گاوصندوق در کمد دیواری

کمدها معمولا جای خوبی برای جاساز کردن گاوصندوق و نصب گاوصندوق مخفی در منزل هستند. البته موقع خرید گاوصندوق باید توجه داشته باشید که آیا ابعاد گاوصندوقی که انتخاب می کنید مناسب مخفی کردن در کمد هست یا نه؟

نکات مهم در نصب گاوصندوق در منزل

مهم ترین نکات در مورد نصب گاوصندوق در منزل مربوط به نحوه ثابت کردن گاوصندوق و ایجاد زیر سازی اصولی برای نصب گاوصندوق است. با توجه به نکات زیر می توان نصب گاوصندوق در منزل را اجرا کرد:

مهم ترین موضوع در نصب گاوصندوق زمینی و دیواری زیر سازی اصولی و نحوه ثابت کردن گاوصندوق است.

۱- انتخاب محل نصب گاوصندوق

مهمترین شرایط که برای انتخاب محل نصب گاوصندوق باید در نظر گرفت شامل موارد زیر است:

  1. امنیت محل نصب و دور از دسترس بودن آن
  2. محل نصب در محوطه داخلی خانه باشد و از مخفی کردن گاوصندوق در حیاط، انباری و زیر پله خودداری کنید.
  3. مخفی بودن محل نصب گاوصندوق
  4. استفاده از دوربین مدار بسته در محل نصب گاوصندوق در منزل
  5.  شرایط آب و هوای محل نصب گاوصندوق برای جلوگیری از آسیب به گاوصندوق
  6. وزن گاوصندوق چقدر است آیا محل نصب گاوصندوق توان تحمل وزن گاوصندوق را دارد؟
  7. قفل گاوصندوق از چه نوعی است؟ گاوصندوق هایی با قفل و دستگیره برجسته برای پنهان کردن گاوصندوق، پشت اشیایی نظیر آینه مناسب نیستند.

۲- رعایت ایمنی در انتخاب محل نصب

مهم ترین شرط افزایش امنیت محل نصب گاوصندوق رعایت ایمنی در انتخاب محل نصب است.

 رعایت نکات امنیتی محل نصب ضروری است به این معنی که به طور مثال اگر گاوصندوق را در کف زمین نصب می کنید بهترین راهکار برای ایجاد زیرساخت، استفاده از بتن ریزی در فضای اطراف گاوصندوق است.

اگر گاوصندوق دیواری را انتخاب کرده اید، آن را بر روی دیوار قرار دهید و محل نصب نباید سست باشد و لازم است از استحکام بالایی برخوردار باشد. علاوه براین توجه کنید که دیوار از استقامت کافی برخوردار است و بر اثر حوادثی نظیر آتش‌سوزی به سادگی تخریب نمی شود.

برای نصب گاوصندوق در کمد دیواری لازم است گاوصندوق را با پیچ و مهره مخصوص، محکم در محل ثابت کنید.

لازم است بررسی که دیوارهای محل نصب گاوصندوق از ایمنی کافی برخوردار هستند یا خیر.

آیا محل نصب گاوصندوق از طریق پنجره یا درب ورودی در دسترس است؟

اگر گاوصندوق را در انباری یا زیرزمین نصب کرده اید، آیا قفل درب ورودی ضد سرقت است؟

۳- مخفی بودن محل نصب گاوصندوق در منزل

دور از دسترس بودن محل نصب گاوصندوق در منزل از معیارهای افزایش امنیت گاوصندوق محسوب می شود. لازم است به صورت زیرکانه ای برای مخفی بدون محل نصب گاوصندوق اقدام کنید. به طور مثال کمد دیواری ها محل مخفی برای نصب گاوصندوق هستند اما محلی دور از ذهن برای مخفی کردن گاوصندوق نیستند.

بنابراین بهتر است محل های زیرکانه تری را برای مخفی بودن محل نصب گاوصندوق در منزل پیدا کنید که دور از انتظار باشد. اگر اتاق مخفی در داخل ساختمان وجود دارد، می تواند محل خوبی برای پنهان کردن و جاساز کردن گاوصندوق در منزل باشد.

۴- شرایط آب و هوایی محل نصب گاوصندوق در منزل

گاوصندوق را در محل های مرطوب پنهان نکنید، اگر شرایط آب و هوایی محل نصب گاوصندوق در منزل با رطوبت همراه است، حتما گاوصندوق ضد زنگ انتخاب کنید. آشپزخانه، موتورخانه و محل هایی نزدیک به حمام و دستشویی معمولا مرطوب هستند.

اگر در منطقه ای با آب و هوای شرجی زندگی می کنید، حتما گاوصندوق های ضد زنگ را انتخاب کنید. گاوصندوق ضد آب مقاومت خوبی در برابر رطوبت دارد.

محل نصب گاوصندوق در منزل را نزدیک به دیوارهایی که اثر رطوبت در آنها مشاهده می شود، انتخاب نکنید زیرا بعد از مدت کوتاهی نشانه های زنگ زدن بدنه، درب و قفل گاوصندوق را مشاهده خواهید کرد.

۵- نصب دوربین مدار بسته در محل نصب گاوصندوق در منزل

با خرید و نصب دوربین مدار بسته در محل نصب گاوصندوق در منزل، می توانید احتمال سرقت گاوصندوق را کاهش دهید. نصب دوربین برای افزایش امنیت گاوصندوق در منزل بسیار مؤثر است.

۷- بهترین نصب گاوصندوق در منزل با احتمال وقوع آتش‌سوزی

احتمال وقوع آتش‌سوزی در منزل بسیار بالا است. بنابراین بهترین محل در صورت وقوع آتش‌سوزی را برای نصب گاوصندوق انتخاب کنید. امن ترین محل نصب گاوصندوق در منزل، می توانند در گوشه ای از منزل است که دو دیوار بیرونی به هم میرسند.

گاوصندوق را در طبقه همکف نصب نکنید. اگر خانه یا آپارتمان شما مجهز به سیستم اضطراری است، بهتر است نصب گاوصندوق در محدوده آبپاش باشد.

7- بهترین نصب گاوصندوق در منزل با احتمال وقوع آتش‌سوزی

۸- بهترین نصب گاوصندوق در منزل با احتمال وقوع سیل

اگر در منطقه ای زندگی می کنید که احتمال وقوع سیل در آن وجود دارد و یا احتمال ترکیدن لوله های پوسیده آب وجود دارد، بهتر است گاوصندوق را در محلی بالاتر از سطح زمین نصب کنید.

ساخت پایه بتنی یا فولادی برای پشتیبانی از گاوصندوق می تواند بسیار مؤثر باشد و از آسیب احتمالی به گاوصندوق و اشیاء داخل آن جلوگیری کند. هنگام خرید گاوصندوق بهتر است به ویژگی ضد آب بودن گاوصندوق خانگی توجه داشته باشید. با انتخاب گاوصندوق مناسب می توانید مهمترین اقدام برای امنیت گاوصندوق را انجام دهید.8- بهترین نصب گاوصندوق در منزل با احتمال وقوع سیل

خدمات نصب گاوصندوق در منزل

اگر هنوز گاوصندوق نخریده اید، پیشنهاد می کنیم قبل از خرید گاوصندوق از خدمات مشاوره رایگان اسپیتامن استفاده کنید و از سراسر کشور با تلفن پشتیبانی تیم اسپیتامن برای استفاده از خدمات نصب گاوصندوق در منزل تماس بگیرید. اسپیتامن نماینده فروش انواع گاوصندوق مرغوب ایگل و لوسل در ایران است.

اگر گاوصندوق خریداری کرده اید و برای نصب گاوصندوق در منزل یا نصب گاوصندوق مخفی سردرگم شده اید، نگران نباشید می توانید از خدمات نصب گاوصندوق توسط تیم مجرب اسپیتامن استفاده کنید.

یک دیدگاه بگذارید

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید. preloader