دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 -91302266 تهران - خیابان مطهری-تقاطع سهروردی-به سمت بهشتی پلاک289 شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

خدمات تعمیر و نگهداری گاوصندوق‌

در این مطلب با انواع خدمات تعمیر و نگهداری گاوصندوق آشنا می شوید و می توانید از مجموعه سرویس هایی که در زیر مجموعه خدمات تعمیر و نگهداری گاوصندوق هستند استفاده کنید.

اسپیتامن نماینده فروش انواع گاوصندوق های خارجی در ایران، ارائه دهنده سرویس خدمات تعمیر و نگهداری گاوصندوق در سراسر کشور است. فرقی ندارد که در کدام شهر هستید، اگر نیاز به استفاده از خدمات تعمیر و نگهداری گاوصندوق دارید، می توانید با اسپیتامن تماس بگیرید.

برای استعلام قیمت انواع گاوصندوق اسلحه می توانید با کارشناسان فروش اسپیتامن تماس بگیرید و انواع صندوق های اسلحه نظامی، شکاری را از اسپیتامن بخواهید.

خدمات تعمیر و نگهداری گاوصندوق چیست؟

خدمات تعمیر و نگهداری گاوصندوق می تواند شامل موارد مختلف نظیر خراب شدن قفل گاوصندوق، خراب شدن لولای گاوصندوق، خراب شدن درب گاوصندوق، گم شدن کلید گاوصندوق، مشکل جابجایی گاوصندوق و … باشد. در ادامه با سرویس هایی که در زیر مجموعه خدمات تعمیر و نگهداری گاوصندوق قرار دارند، آشنا می شوید:

خدمات تعمیر و نگهداری گاوصندوق می تواند شامل سرویس دهی به گاوصندوق های جدید و یا قدیمی باشد. اگر به تازگی گاوصندوق جدید خریداری کرده اید و یا گاوصندوق قدیمی دارید، به هر حال در شرایط مختلف به خدمات تعمیر و نگهداری نیاز خواهید داشت.

در اغلب موارد خرید گاوصندوق جدید بهتر از تعمیر گاوصندوق های قدیمی است به همین دلیل اغلب افراد ترجیح می دهند گاوصندوق های قدیمی را تعمیر نکرده و برای خرید گاوصندوق های جدید اقدام کنند.

این تصمیم بسیار معقول است و خرید گاوصندوق های مدرن و ایمن مقرون به صرفه تر از تعمیر گاوصندوق های قدیمی می باشد. بنابراین برای تعمیر گاوصندوق های خراب به این نکته توجه داشته باشید که آیا گاوصندوق مورد نظر مناسب تعمیر است یا تعویض؟ آیا تعمیر گاوصندوق برای نگهداری از دارایی های شما مقرون به صرفه است؟

خدمات تعمیر و نگهداری گاوصندوق چیست؟

شماره تلفن خدمات تعمیر و نگهداری گاوصندوق

اگر به دنبال شماره تلفن خدمات تعمیر و نگهداری گاوصندوق هستید، می توانید با پشتیبانی سایت اسپیتامن تماس بگیرید. اسپبتامن ارائه دهنده کلیه خدمات تعمیر و نگهداری گاوصندوق است. می توانید از طریق تماس تلفنی برای درخواست نیروی متخصص در محل اقدام کنید. در اولین فرصت، مجرب ترین نیرو به محل اعزام می شود و تعمیر گاوصندوق با ابزار تخصصی انجام می شود.

لیست خدمات تعمیر و نگهداری گاوصندوق

خدمات تعمیر و نگهداری گاوصندوق شامل خدمات زیر است:

 1. خرابی های قفل گاوصندوق
 2. گم شدن کلید گاوصندوق
 3. فراموشی رمز گاوصندوق
 4. خرابی رمز گاوصندوق
 5. خرابی درب گاوصندوق
 6. سختی باز و بسته شدن درب گاوصندوق
 7. شکسته شدن کلید در قفل گاوصندوق
 8. شکسته شدن قفل گاوصندوق
 9. جابجایی گاوصندوق
 10. و…

هر مشکلی که برای استفاده از گاوصندوق ها با آن روبرو می شوید، نیاز به استفاده از خدمات تعمیر و نگهداری از گاوصندوق دارد. حتی اگر نیاز به جابجایی و نصب مجدد گاوصندوق دارید، می توانید از سرویس خدمات تعمیر و نگهداری گاوصندوق استفاده کنید.

گم شدن کلیدهای گاوصندوق

اگر کلید گاوصندوق را گم کرده اید و یا کلیدهای خود را در دسترس غریبه قرار داده و نگران هستید، می توانید به راحتی از طریق تماس با اسپیتامن، قفل گاوصندوق خود را در محل تعویض کنید و نیازی به جابجایی و نقل و انتقال گاوصندوق نیز وجود ندارد.

فراموش کردن رمز گاوصندوق

فراموش کردن رمز گاوصندوق برای هر کسی پیش می آید، اگر رمز گاوصندوق خود را فراموش کرده اید، با توجه به نوع رمز و قفل امکان تعویض رمز برای گاوصندوق وجود دارد. راهکار فراموش کردن رمز گاوصندوق نیز از جمله خدمات تعمیر و نگهداری گاوصندوق است که توسط تیم اسپیتامن انجام می شود.

خرابی رمز

بعضی از کاربران گاوصندوق، هنگام تغییر رمز، مراحل را به درستی انجام نمی دهند و می گویند با اینکه رمز را وارد می کنم گاوصندوق باز نمیشود و با مشکل خرابی رمز گاوصندوق روبرو شده ام. در این حالت نیز می توانید از خدمات تعمیر و نگهداری گاوصندوق استفاده کنید.

شکسته شدن کلید در داخل قفل

اگر هنگام باز و بسته کردن قفل با مشکل شکسته شدن کلید در داخل قفل گاوصندوق روبرو شده اید، خونسردی خود را حفظ کنید و از ابزار و وسایل برای خارج کردن کلید شکسته استفاده نکنید.

هرگز سعی کنید قفل را بشکنید زیرا ممکن است وضعیت را بدتر از چیزی که هست کرده و حتی نیروی خدمات تعمیر و نگهداری گاوصندوق نیز نتواند مشکل را حل کند و مجبور به برش بدنه گاوصندوق و از بین بردن گاوصندوق شوید. بنابراین صبور باشید تا نیروی متخصص به محل اعزام شود.

سختی باز و بسته شدن درب

آیا درب گاوصندوق شما به سختی باز و بسته می شود؟ برای حل این مشکل کافیست با اسپیتامن تماس بگیرید.

 

جابجایی گاوصندوق

جابجایی و نصب گاوصندوق از جمله خدماتی است که در لیست خدمات تعمیر و نگهداری گاوصندوق وجود دارد. می توانید برای استفاده از خدمات جابجایی گاوصندوق با اسپیتامن تماس بگیرید.

لیست خدمات تعمیر و نگهداری گاوصندوق خدمات تعمیر و نگهداری گاوصندوق شامل خدمات زیر است: خرابی های قفل گاوصندوق گم شدن کلید گاوصندوق فراموشی رمز گاوصندوق خرابی رمز گاوصندوق خرابی درب گاوصندوق سختی باز و بسته شدن درب گاوصندوق شکسته شدن کلید در قفل گاوصندوق شکسته شدن قفل گاوصندوق جابجایی گاوصندوق

هنگام خراب شدن گاوصندوق چه کار باید کرد

در هنگام خراب شدن گاوصندوق هرگز از ابزار آلات معمولی برای تعمیر گاوصندوق استفاده نکنید. ابزارهایی که در خدمات تعمیر و نگهداری گاوصندوق به کار میرود، ویژه این کار طراحی شده است و اغلب ابزارهای تعمیر و نگهداری گاوصندوق گران بوده و برای حفظ امنیت گاوصندوق ها، دور از دسترس عموم مردم قرار دارند.

بنابراین به محض مشاهده و بروز مشکل فورا با شرکت خدمات تعمیر و نگهداری گاوصندوق تماس بگیرید. برای حفظ امنیت گاوصندوق و جلوگیری از خسارت بیشتر، هرگز تعمیر گاوصندوق را به افراد ناشناس یا غیر متخصص واگذار نکنید.

توجه داشته باشید که اگر درب گاوصندوق باز نمیشود یا دستگیره به هیچ وجه حرکت نمی کند، به درب گاوصندوق ضربه وارد نکنید و سعی نکنید به زور دستگیره را حرکت دهید. زیرا این کار می تواند باعث شود که درب گاوصندوق سخت‌تر باز شود. در صورت وجود هرگونه خرابی در گاوصندوق ابتدا با شرکت خدمات و تعمیر گاوصندوق تماس بگیرید.

آیا تمامی خدمات تعمیر و نگهداری گاوصندوق در محل انجام می شود؟

خیر، فقط برخی از خدمات تعمیر و نگهداری را می توان در محل انجام داد، سایر خدمات نظیر تعویض لولا باید در کارخانه یا کارگاه انجام شود. در ادامه می خوانید که کدام خدمات در محل و کدام خدمات تعمیر و نگهداری در کارخانه یا کارگاه انجام می شود:

 • عملیات تعویض قفل گاوصندوق را می توان در محل انجام داد و نیازی به جابجایی گاوصندوق نیست،
 • اگر رمز گاوصندوق را فراموش کنید لازم است گاوصندوق به کارخانه ارسال شود تا مراحل بازگشایی انجام شود.
 • در صورتی که گاوصندوق نیاز به رنگ داشته باشد، لازم است به کارخانه منتقل شود.
 • در صورت خرابی لولا نیز گاوصندوق را به کارخانه انتقال دهید تا تعویض و تعمیر لولاها انجام شود.
 • اگر دستگیره گاوصندوق شل شده باشد و یا رنگ آن رفته و زنگ زده است، می توان خدمات را در محل انجام داد و نیازی به جابجایی گاوصندوق نیست.
 • در واقع نوع مشکلی که برای گاوصندوق پیش می آید و امکاناتی که برای تعمیر و سرویس آن مورد نیاز است، تعیین می کند که آیا لازم است گاوصندوق را به کارخانه منتقل کنید و یا نیروی خدماتی به محل اعزام شود.
 • برای استفاده از خدمات تعمیر و نگهداری گاوصندوق می توانید با اسپیتامن تماس بگیرید.

نگهداری از گاوصندوق

بعد از خرید گاوصندوق لازم است کارهای لازم برای نگهداری از گاوصندوق و بهبود عملکرد آن انجام شود. گاوصندوق ها نیاز به سرویس خدمات دارند، بنابراین هنگام خرید گاوصندوق به خدمات بعد از فروش برای نگهداری از گاوصندوق توجه داشته باشید.

خدمات نگهداری از گاوصندوق شامل موارد زیر است:

۱- روغن کاری قفل گاوصندوق: لازم است قفل گاوصندوق روغن کاری شود تا سفت نشود و گیر نکند. می توانید مقداری روغن مخصوص در قسمت قفل و پیچ ها بزنید.

۲- سرویس سالانه گاوصندوق: گاوصندوق های برای جلوگیر از مشکلات و خرابی های احتمالی نیاز به رسیدگی و سرویس دارند. بسیاری از افراد از خدمات سرویس سالانه گاوصندوق استفاده نمی کنند و به مرور نیاز به تعمیرات و تعویض قطعات پیدا می کنند. سرویس گاوصندوق به صورت سالیانه و چک کردن سیستم و مکانیزم قفل، دستگیره ها، لولا ها، پیچ و مهره ها و… می تواند از بروز خرابی گاوصندوق پیشگیری کند.

سخن آخر

اسپیتامن، ارائه دهنده خدمات تعمیر و نگهداری گاوصندوق است، می توانید برای استفاده از خدمات تعمیر گاوصندوق در محل یا انتقال گاوصندوق به کارخانه برای تعمیرات، با اسپیتامن تماس بگیرید.

همچنین  نیروی متخصص برای سرویس سالانه گاوصندوق در محل اعزام می شود. اگر با مشکل خرابی گاوصندوق روبرو شده اید، نگران نباشید می توانید با اسپیتامن تماس بگیرید. اسپیتامن علاوه بر ارائه خدمات تعمیر و نگهداری گاوصندوق، نماینده فروش گاوصندوق های خارجی با کیفیت در ایران است؛ با مراجعه با فروشگاه آنلاین اسپیتامن می توانید با تکنولوژی های جدید گاوصندوق آشنا شده و سفارش خود را ثبت کنید.

یک دیدگاه بگذارید

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید. preloader