دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 -91302266 تهران - خیابان مطهری-تقاطع سهروردی-به سمت بهشتی پلاک289 شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

خدمات گاوصندوق چیست؟

خدمات گاوصندوق

 

پشتیبانی گاوصندوق اسپیتامن

پشتیبانی گاوصندوق اسپیتامن، ارائه دهنده خدمات نصب، جابجایی گاوصندوق، تعمیر و بازگشایی گاوصندوق است. می توانید گاوصندوق های خارجی اصل را از اسپیتامن خریداری کرده و با استفاده از خدمات نصب، سفارش خود را در محل تحویل گرفته و نصب گاوصندوق توسط تکنسین انجام خواهد شد.

هر زمان نیاز به جابجایی گاوصندوق در خانه، محل کار و … داشته باشید، تیم اسپیتامن ارائه دهنده خدمات جابجایی گاوصندوق های سنگین وزن و گاوصندوق های متصل به زمین، دیوار و دفن شده است.

علاوه براین اسپیتامن بعد از فروش گاوصندوق ارائه دهنده خدمات تعمیرات و سرویس می باشد. برای بسیاری از کاربران گاوصندوق این مشکل ایجاد می شود که کلید گاوصندوق یا رمز آن را فراموش می کنند، برای بازکردن درب گاوصندوق نیازی نیست به آن آسیب یا خسارت وارد کنید، کافیست با پشتیبانی گاوصندوق اسپیتامن تماس بگیرید.

کارشناسان و تکنسین های اسپیتامن به محل اعزام شده و برای بازگشایی گاوصندوق بدون آسیب و خسارت و تعویض قفل یا رمز اقدام می کنند.

واحد خدمات پس از فروش و پشتیبانی اسپیتامن، از واحدهای تلاشگر و فعال در صنعت گاوصندوق است که همواره آماده ارائه خدمات رفاهی به کاربران گاوصندوق می باشد. این خدمات شامل صندوق های خانگی، اداری، هتلی، سنگین، امانات، آسانسوری زیر ویترینی، دیجیتالی، مکانیکی و … است.

می توانید برای برقراری ارتباط با پشتیبانی گاوصندوق اسپیتامن از طریق شماره تلفن های مندرج در منو تماس با ما، اقدام نمایید.

 

خدمات نصب گاوصندوق

خدمات گاوصندوق اسپیتامن، شامل خدمات نصب گاوصندوق های دیجیتال، مکانیکی، دکوراتیو و … است. اگر دست به آچار باشید شاید تصور کنید که نصب گاوصندوق کار بسیار ساده ای است، اما باید بگوییم خدمات نصب گاوصندوق، فقط بستن چند پیچ و مهره نیست و لازم است حتما با استاندارهای گاوصندوق برای نصب، آشنایی داشته باشید تا امنیت گاوصندوق را افزایش دهید.

نکات نصب گاوصندوق

برای افزایش امنیت گاوصندوق و همچنین جلوگیری از آسیب به بدنه و قفل در اثر شرایط محیطی، هنگام نصب گاوصندوق لازم است به نکات زیر توجه شود:

  • محل نصب گاوصندوق

بهتر است محل نصب گاوصندوق جایی باشد که کمتر در معرض دید قرار بگیرد. محل نصب گاوصندوق نباید در جاهای مرطوب باشد. اگر گاوصندوق معمولی انتخاب کرده اید، هرگز آن را داخل دیوار یا در زمین دفن نکنید زیرا دچار آسیب و  زنگ زدگی بدنه و قفل می شود. حتی ممکن است قفل آسیب دیده و درب گاوصندوق باز نشود.

  • امنیت محل نصب گاوصندوق

بهتر است گاوصندوق را در محوطه داخلی خانه یا محل کار نصب کنید. گاوصندوق را زیر پله در حیاط یا در انباری نصب نکنید.

  • مخفی بودن گاوصندوق

اگر به ندرت درب گاوصندوق مخفی را باز می کنید، بهتر است آن را جایی دور از تصور سارقین پنهان کنید. اما اگر به طور مداوم درب گاوصندوق مخفی را باز می کنید بهتر است آن را جایی نصب کنید که دور از دسترس نباشد. مثلا سقف یا جایی نزدیک به نصب، محل مناسب برای پنهان کردن گاوصندوق مخفی که به طور مداوم به آن نیاز دارید نیست.

مخفی بودن گاوصندوق

  • نصب گاوصندوق با پیچ به زمین یا دیوار

لازم است بستر مناسب برای نصب گاوصندوق آماده شود، اگر گاوصندوق را در زمین، دیوار دفن می کنید یا با پیچ به سطح زمین و دیوار متصل می کنید که از جابه جایی آن جلوگیری کنید، محل نصب باید واجد شرایط لازم برای جلوگیری از جدا شدن گاوصندوق و جلوگیری از نفوذ رطوبت به آلیاژ فولادی گاوصندوق باشد.

 

تعمیرات گاوصندوق

تعمیرات گاوصندوق توسط تیم اسپیتامن، شامل موارد زیر است:

  • تعمیر انواع گاوصندوق های خانگی، هتلی، اداری، بانکی و…
  • تعمیر و تعویض انواع قفل و قطعات گاوصندوق، درب گاوصندوق، لولا ها و …
  • تعمیر انواع گاوصندوق خارجی کره ای ایگل، لوسل، بامیل و …

اگر می خواهید از خدمات تعمیر گاوصندوق در تهران و سایر شهرستان ها را در محل کار یا منزل خود استفاده کنید، کافیست با پشتیبانی خدمات گاوصندوق اسپیتامن تماس بگیرید.

اسپیتامن تمام خدمات تعمیرات گاوصندوق خارجی و ایرانی، تعمیر قفل گاوصندوق، تعمیر رمز گاوصندوق، تعمیر گاوصندوق و… را توسط با تجربه ترین کارشناسان و تکنسین ها بدون آسیب و خسارت به گاوصندوق با کمترین هزینه انجام می دهد.

 

تعمیر گاوصندوق بامیل

تعمیر گاوصندوق بامیل در انواع مدل ها توسط تیم متخصص اسپیتامن انجام می شود. تعمیر صندوق بامیل را بهترین کیفیت و قیمت ارائه می شود. شما می توانید برای استفاده از خدمات سرویس تعمیرات گاوصندوق بامیل با تکنسین های اسپیتامن تماس بگیرید.

 تعمیر گاوصندوق ایگل

تعمیر گاوصندوق ایگل در انواع مدل ها و طرح های مختلف انجام می شود. می توانید برای تعمیر انواع گاوصندوق اداری، خانگی و … ایگل با اسپیتامن تماس بگیرید. از ویژگی های گاوصندوق های ایگل ضد حریق بودن و ضد سرقت بودن آن است، می توانید برای انجام سرویس های دوره ای و تعمیر با تکنسین های ما تماس بگیرید تا نیروی متخصص در کوتاه ترین زمان ممکن به محل اعزام شود. 

 

تعمیر قفل درب گاوصندوق

اگر قفل گاوصندوق شما به هر دلیل آسیب دیده و به دنبال راهی برای تعمیر قفل درب گاوصندوق هستید، باید بگوییم در واقع هیچ نوع قفلی بعد از آسیب تعمیر نمی شود بلکه قفل آسیب دیده خارج شده و تعویض می گردد. اگر قفل گاوصندوق شما خراب شده، سعی در خارج کردن قفل نکنید زیرا در صورتی که این کار به درستی انجام نشود، متحمل هزینه بالاتر برای تعویض قفل شده یا حتی ممکن است مجبور به برش بدنه گاوصندوق شوید. 

تعمیر گاوصندوق در محل

گاوصندوق ها معمولا از وزن بالایی برخوردار هستند و جابجایی آنها هزینه بر است. بنابراین تعمیر گاوصندوق در محل نیاز اساسی کاربران گاوصندوق است. تعمیر گاوصندوق در محل توسط اعزام تکنسین های حرفه ای اسپیتامن انجام می شود. اگر گاوصندوق شما به هر دلیل نیاز به تعمیر دارد، نیازی به جا به جا کردن آن نیست، کافیست با ما تماس بگیرید تا گاوصندوق شما در کوتاه ترین زمان ممکن در محل تعمیر شود. 

تعمیر گاوصندوق

توجه داشته باشید که هرگز تعمیر گاوصندوق خود را به افراد غیر حرفه ای نسپارید زیرا در صورت تعمیر غیر اصولی متحمل هزینه و خسارات های بیشتر خواهید شد. 

 

باز کردن قفل / بازگشایی گاوصندوق

از خدمات گاوصندوق اسپیتامن، باز کردن قفل و بازگشایی گاوصندوق است. اگر کلید گاوصندوق خود را گم کرده اید و یا نیاز به تعویض قفل گاوصندوق دارید، می توانید از سراسر کشور با اسپیتامن تماس بگیرید. 

خدمات گاوصندوق

برای تعویض قفل لازم است حتما از خدمات شرکت های معتبر استفاده کنید، زیرا با توجه به شرایط تحریم، قفل های فیک و مشابه خارجی در بازار وجود دارد که به هیچ عنوان امنیت گاوصندوق شما را تضمین نمی کنند. بعد از باز کردن قفل و بازگشایی گاوصندوق نیاز به قفل اصل دارید، اسپیتامن گاوصندوق شما را با قفل اورجینال تعمیر می کند. 

 

یک دیدگاه بگذارید

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید. preloader