دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 -91302266 تهران - خیابان مطهری-تقاطع سهروردی-به سمت بهشتی پلاک289 شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

خدمات پس از فروش

تعمیر گاوصندوق و خدمات پس از فروش بخصوص در گاوصندوق های خارجی و وارداتی اهمیت زیادی دارد. موضوع مهم در تعمیر گاوصندوق و یا به طور کلی پشتیبانی و خدمات پس از فروش آن، تخصص، مهارت و از همه مهم تر نیروی قابل اعتماد است. در واقع امنیتی بودن محصول در کنار تکنولوژی جدید باعث می شود تا موضوع خدمات پس از فروش در گاوصندوق اهمیت پیدا کند. 

پشتیبانی و خدمات 24 ساعته   

زمانی اهمیت پشتیبانی 24 ساعته بیشتر آشکار می شود که در یک روز تعطیل یا در خارج از ساعت اداری احتیاج ضروری به اقلام داخل گاوصندوق داشته باشید اما به هر دلیل درب گاوصندوق باز نشود. در این شرایط یک تیم پشتیبانی 24 ساعته می تواند باعث آرامش خاطر باشد تا در هر موقعیتی با مهارت و تخصص خود بتواند مشکل مشتری را حل کند. 

 

جابه‌جایی

جابه‌جایی و حمل و نقل انواع گاوصندوق سبک و سنگین 

نصب

نصب انواع گاوصندوق سبک و خارجی 

تعمیر

تعمیر انواع گاوصندوق خارجی و ایرانی

بازکردن قفل

بازکردن انواع قفل های دیجیتال و مکانیکی 

  •  جابه‌جایی و نصب 

حمل و نقل انواع گاوصندوق بخصوص در گاوصندوق های سنگین همیشه با مشکل روبه‌رو بوده. آسیب به ساختمان در زمان حمل و نقل یا انتقال گاوصندوق به طبقات بالاتر بدون استفاده از آسانسور، همیشه معضل صاحبان گاوصندوق های سنگین بوده. در این زمینه می توانید از خدمات نیروی های ماهر و باتجربه اسپیتامن استفاده کنید. 

  •  تعمیر گاوصندوق

گاوصندوق مانند هر وسیله دیگری ممکن است احیتاج به تعمیر پیدا کند. اگر تعمیر گاوصندوق توسط نیروی متخصص صورت نگیرد ممکن است آسیب زیادی به سیستم فنی و الکترونیکی گاوصندوق وارد شود. بخصوص در گاوصندوق های دیجیتال که علاوه مهارت فنی، مهارت های الکترونیکی نیز لازم است. بخش خدمات و پشتیبانی اسپیتامن با گذراندن دوره های تخصصی در شرکت گاوصندوق کره ای سان سیف روی سیستم فنی و الکترونیکی گاوصندوق ها به خوبی اشراف دارند. 

  •  بازکردن انواع قفل

باز کردن انواع قفل مکانیکی و الکترونیکی در شرایط مختلف حتی در صورت پلمپ درب گاوصندوق باید تحت شرایطی انجام شود که کمترین آسیب به گاوصندوق برسد. 

پشتیبانی و خدمات 24 ساعته توسط نیروی متخصص

تعمیر، حمل و نصب، بازکردن انواع قفل
به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید. preloader