دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 -91302266 تهران - خیابان مطهری-تقاطع سهروردی-به سمت بهشتی پلاک289 شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

راه حل فراموشی رمز گاوصندوق مکانیکی و دیجیتال 

اگر رمز گاوصندوق مکانیکی یا رمز گاوصندوق دیجیتال خود را فراموش کرده اید، با مطالعه این مقاله می توانید برای بازیابی رمز گاوصندوق اقدام کنید.

برای اغلب کسانی که از گاوصندوق استفاده می کنند، مشکل فراموشی رمز پیش می آید و این فکر که به دردسر افتاده اند می تواند باعث استرس و نگرانی آنها شود. اگر شما هم رمز خود را فراموش کرده اید، پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان برای باز کردن درب گاوصندوق از روش های تهاجمی نظیر ضربه زدن به قفل یا برش زدن بدنه گاوصندوق خودداری کنید. زیرا جای نگرانی نیست و می توان با کمترین هزینه، رمز گاوصندوق مکانیکی یا دیجیتالی را بازیابی کرد یا قفل را بدون آسیب باز کرد. 

راه حل فراموشی رمز گاوصندوق مکانیکی و دیجیتال 

فراموشی رمز گاوصندوق مکانیکی و دیجیتال

فراموشی رمز گاوصندوق مکانیکی که کلید ندارند و فراموشی رمز گاوصندوق دیجیتال که در تنظیمات آن فقط یک رمز برای یک کاربر تعیین شده است، در صورت فراموشی، صاحب گاوصندوق را به دردسر می اندازد زیرا به سادگی نمی تواند به محتویات درون گاوصندوق دسترسی داشته باشد. در ادامه راه حل هایی برای باز کردن قفل گاوصندوق که رمز آن را فراموش کرده اید شرح داده ایم.

فیلم آموزش نحوه باز کردن گاوصندوق دیجیتال:

ساختار رمز گاوصندوق چگونه است؟

برای باز کردن درب گاوصندوق که رمز آن را فراموشی کرده اید لازم است با ساختار رمز گاوصندوق ها آشنایی داشته باشید. ساختار رمز گاوصندوق مکانیکی و دیجیتالی با هم متفاوت است. 

رمزهای مکانیکی دارای اهرم هایی هستند و سیستم قفل از شیارها، زبانه و … تشکیل شده که برای باز کردن آن حتما باید ابزار مخصوص داشته باشید و با ساختار قفل مکانیکی گاوصندوق آشنا باشید. 

سیستم رمز گاوصندوق دیجیتال نیز از میکروکنترلرها، مدارهای منطقی تشکیل شده است که امنیت بسیار بالایی در برابر هک دارند. در صورت روبرو شدن با مشکل فراموشی رمز گاوصندوق دیجیتال، نماینده فروش گاوصندوق می تواند از طریق تماس با تولید کننده بازیابی رمز گاوصندوق دیجیتال را انجام دهد، البته ابزارهایی نیز برای باز کردن قفل گاوصندوق دیجیتال وجود دارد که در همین صفحه به شرح آن پرداخته ایم.

ساختار رمز گاوصندوق چگونه است؟

باز کردن رمز گاوصندوق مکانیکی با کلید‌ چند محور

باز کردن رمز گاوصندوق مکانیکی با کلید چند محور در واقع مانند باز کردن درب گاوصندوق با کلید است. کلید چند محور سیستم جالبی دارد و بعد از وارد شدن به قفل شکل کلید اصلی را به خود می گیرد و می توان درب گاوصندوق مکانیکی را به وسیله کلید چند محور باز کرد. با این روش هیچ خسارتی به گاوصندوق وارد نمی شود. 

البته این کلید در دسترس همگان قرار ندارد و اگر کلید چند محور در دسترس ندارید، می توانید برای باز کردن درب گاوصندوق مکانیکی با اسپیتامن تماس بگیرید. اسپیتامن تکنسین های با تجربه برای ارائه خدمات تعمیر و نگهداری گاوصندوق را برای باز کردن درب گاوصندوق به محل اعزام می کند.

 

حدس زدن رمز فراموش شده گاوصندوق 

اگر گاوصندوق شما قدیمی باشد، می توانید بارها رمزهای مختلف را برای حدس زدن رمز گاوصندوق امتحان کنید. اما اگر گاوصندوق از تکنولوژی ایمن برخوردار باشد در صورتی که سیستم رمز متوجه تلاش برای ورود مشکوک شود، قفل گاوصندوق برای جلوگیری از سرقت احتمالی، مسدود می شود. 

به این معنی که اگر رمز را سه الی چهار بار اشتباه وارد کنید دیگر به شما اجاره تلاش برای وارد کردن رمز را نمی دهد. بنابراین بهتر است از روش تست کردن رمزهای مختلف برای باز کردن گاوصندوق خودداری کنید. 

باز کردن رمز گاوصندوق دیجیتال با مدار الکترونیک

باز کردن رمز گاوصندوق دیجیتال با مدار الکترونیک، میکروکنترلرهای رمز دیجیتال گاوصندوق را به مدار متصل کرد. این مدارها با قطعه اصلی قفل ارتباط برقرار می کنند و کلیه اطلاعات و داده ها از جمله رمز را داخل خود ذخیره میکنند. در این حالت می توان رمز گاوصندوق دیجیتالی را بازیابی و هک کرد. 

نکته ای که لازم است به آن توجه داشته باشید این است که اطلاعات و داده هایی که در مورد عملکرد مدارهای الکترونیک بر اساس معماری کامپیوتر وجود دارد به طور معمول دارای یک مرکزیت هوشمند به نام آی سی برای مدیریت عملکرد کل قفل است. 

تعدادی از این آی سی ها در سیستم قفل گاوصندوق، قابل برنامه ریزی با استفاده از برنامه های برنامه نویسی و اتصال به کامپیوتر هستند. به این معنی که اگر سیستم قفل گاوصندوق به کامپیوتر متصل شود با استفاده از زبان های برنامه نویسی نظیر سی پلاس پلاس، می توان دستورهایی برای بازیابی رمز گاوصندوق دیجیتال صادر کرد. 

البته تعدادی از این آسی ها قابل برنامه ریزی نیستند و فقط با استفاده از مدارهای منطقی آنها را ساخت. یعنی مداری که بر مبنای اطلاعات صفر و یک عمل می کند و برای باز کردن این آی سی ها نیاز به تخصص یک طراح در مدارهای الکترونیک با استفاده از محاسبات ریاضی است. 

معمولا این مدارها برای طراحی اسباب بازی ها و کارهای ساده مورد استفاده قرار می گیرند. برای تغییر رمز یا بازیابی رمز گاوصندوق دیجیتال، می توان از مدارهای الکترونیکی که رمز گاوصندوق‌ های دیجیتالی را باز می‌کند استفاده کرد.

به این ترتیب که با مورد هدف قرار دادن میکرو کنترل‌های برنامه ریزی شده و از طریق حذف کردن کلی سیستم عامل و نصب سیستم عامل جدید برای باز کردن رمز گاوصندوق دیجیتال اقدام کرد. می توانید رمز گاوصندوق دیجیتال را به این شیوه کاملا عوض کنید  و یا آن را به صورت کلی از حافظه سیستم رمز گاوصندوق دیجیتال Delete کنید.

البته برای حفظ امنیت دارایی های کسانی که از گاوصندوق های دیجیتال استفاده می کنند، مدارهای الکترونیک در دسترس همه نیستند و فقط افرادی می توانند از آنها استفاده کنند که ارائه دهنده خدمات بعد از فروش گاوصندوق هستند. 

باز کردن رمز گاوصندوق دیجیتال با مدار الکترونیک

راه حل فراموشی رمز گاوصندوق

اگر با این مشکل روبرو شده اید و به دنبال راه حل فراموشی رمز گاوصندوق هستید، اول از همه پیشنهاد می دهیم که خونسردی خود را حفظ کنید تا از اقدامات غیر منطقی و عجولانه پرهیز کنید. در آرامش و بدون نگرانی می توانید راه حل های مختلف برای باز کردن درب گاوصندوق که رمز آن را فراموش کرده اید، استفاده کنید. 

  • اگر گاوصندوق مکانیکی شما قدیمی است و سیستم امنیتی برای تعداد دفعات وارد کردن رمز ندارد، ابتدا سعی کنید رمز احتمالی را تست کنید و با وارد کردن رمز صحیح، درب گاوصندوق را باز کنید.
  • در صورتی که با این روش موفق به باز کردن درب گاوصندوق نشده اید، ساده‌ترین و فوری ترین راه باز کردن درب گاوصندوق که رمز آن را فراموش کرده اید، بازیابی رمز گاوصندوق دیجیتال و تعویض قفل گاوصندوق مکانیکی است.
  • توجه داشته باشید که تعویض قفل گاوصندوق نیاز به ابزار مخصوص گاوصندوق، تخصص و تجربه دارد اگر خودتان شخصا برای شکستن و تعویض قفل اقدام کنید ممکن است زبانه خارج نشود و با آسیب به قفل حتی متخصص نیز نتواند قفل را خارج کند و مجبور شوید بدنه گاوصندوق را برش دهید. اگر گاوصندوق ضد برش نباشد و بتوانید بدنه را باز کنید، برش بدنه به معنی از بین بردن گاوصندوق است.
  • برای باز کردن قفل گاوصندوق مکانیکی می توان از کلید چند محور استفاده کرد که در همین صفحه نحوه استفاده از آن را شرح داده ایم. اگر این کلید را در دسترس داشته باشید و نحوه استفاده از آن را بدانید می توانید درب گاوصندوق که رمز آن را فراموش کرده اید باز کنید. 
  • البته بهتر است تعویض قفل گاوصندوق را در زمان فراموشی رمز گاوصندوق مکانیکی به متخصصان این کار بسپارید تا با تجربه ای که دارند با کمترین هزینه و به سرعت قفل را خارج کرده و قفل جدید را جایگزین کنند. 
  • اگر با مشکل فراموشی رمز گاوصندوق دیجیتال روبرو شده اید، اولین اقدامی که می توانید انجام دهید این است که اگر گاوصندوق را از نمایندگی معتبر خریداری کرده اید، با نماینده خدمات بعد از فروش گاوصندوق تماس بگیرید. 
  • زیرا نمایندگی معتبر این امکان را دارد که بدون آسیب به گاوصندوق، مشکل فراموشی رمز گاوصندوق دیجیتالی را حل کرده و برای بازیابی رمز دیجیتال از طریق تولید کننده گاوصندوق، اقدام کند. 
  • اگر رمز گاوصندوق خود را فراموش کرده اید می توانید برای حل مشکل فراموشی رمز گاوصندوق مکانیکی و دیجیتال با تیم اسپیتامن تماس بگیرید. اسپیتامن برای باز کردن رمز گاوصندوق اقدام می کند و تکنسین های باتجربه ای را برای حل مشکل فراموشی رمز گاوصندوق به محل اعزام می کند. 

راه حل فراموشی رمز گاوصندوق

بازیابی رمز گاوصندوق مکانیکی و دیجیتال با اسپیتامن

اگر روش های مختلف برای بازکردن رمز گاوصندوق مکانیکی و دیجیتال را امتحان کرده اید و یا به ابزار لازم برای باز کردن گاوصندوقی که رمز آن را فراموش کرده اید دسترسی ندارید، می توانید با اسپیتامن تماس بگیرید. 

اسپیتامن با سالها تجربه در زمینه فروش و ارائه خدمات بعد از فروش، تعمیرات گاوصندوق و ارائه خدمات سرویس گاوصندوق و تعویض قفل، به رفع مشکل فراموشی رمز گاوصندوق مکانیکی و دیجیتال کمک می کند. 

اگر با مشکل فراموشی رمز گاوصندوق روبرو شده اید می توانید با کمترین هزینه برای باز کردن درب گاوصندوق اقدام کنید. نحوه باز کردن درب گاوصندوق های مختلف متفاوت است می توانید برای مشاوره در زمینه راه حل های بازیابی و تغییر رمز گاوصندوق مکانیکی و دیجیتال و هزینه رفع مشکل فراموشی رمز گاوصندوق با پشتیبانی تیم اسپیتامن تماس بگیرید. 

یک دیدگاه بگذارید

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید. preloader