دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 -91302266 تهران - خیابان مطهری-تقاطع سهروردی-به سمت بهشتی پلاک289 شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

راهنمای خرید گاوصندوق اسلحه

این مقاله راهنمای کامل برای خرید گاوصندوق اسلحه است؛ اگر قصد خرید گاوصندوق نگهداری سلاح را دارید، پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها بخوانید. در ادامه نکات جالب در مورد نگهداری سلاح و همه چیز در مورد گاوصندوق های اسلحه برای انتخاب گاوصندوق مناسب را شرح داده ایم.

 

گاوصندوق اسلحه برای نگهداری سلاح

گاوصندوق اسلحه برای نگهداری سلاح به کار می رود؛ در گذشته اسلحه را بر روی دیوار نصب می کردند تا به راحتی در دسترس قرار باشد و یا از آن به عنوان بخشی از دکوراسیون اتاق استفاده می کردند. بعضی ها هم اسلحه را داخل یک محفظه شیشه ای قرار می دادند و با افتخار آن را به نمایش می گذاشتند.

اما امروزه نگهداری سلاح در جایی دور از دسترس امری ضروری است؛ زیرا مسئولیت نگهداری اسلحه بر عهده دارنده آن بوده و برای جلوگیری از سرقت توسط سارقان، ایجاد حوادث عمدی و غیر عمدی، لازم است اسلحه در گاوصندوق نگهداری شود.

هنوز در اخبار بعضی از کشورهای غربی که خرید اسلحه به راحتی امکان‌پذیر است، خبرهایی در مورد حوادث قتل و شلیک با اسلحه را می شنویم. در بسیاری از موارد کودکان از روی کنجکاوی از اسلحه استفاده میکنند و یا آن را به مکان های عمومی برده و حادثه آفرینی می کنند.

این مشکلات ضرورت خرید گاوصندوق اسلحه را دو چندان می کند. جالب است بدانید در بعضی از کشورها داشتن گاوصندوق اسلحه یک قانون بوده و برای ایجاد فضای امن، داشتن گاوصندوق اسلحه در خانه امری ضروری است.

اگر اسلحه دارید، گاوصندوق اسلحه دقیقا همان چیزی است که برای نگهداری سلاح به آن نیاز دارید. گاوصندوق نگهداری سلاح محلی امن برای نگهداری سلاح سرد و گرم می باشد.

اندازه و ابعاد گاوصندوق اسلحه در مدل های گوناگون متفاوت است. برای نگهداری یک اسلحه کوچک می توان گاوصندوق اسلحه کوچک خریداری کرد. معمولا مراکز نظامی برای نگهداری سلاح از گاوصندوق های بزرگ استفاده می کنند که مناسب برای نگهداری تعداد بسیار زیاد از انواع سلاح است.

انواع تفنگ و سلاح کمری تا کلکسیون تفنگ های شکاری و نظامی را می توان در گاوصندوق اسلحه نگهداری کرد. این گاوصندوق ها بسیار امن هستند و بدنه مقاوم دارند.

گاوصندوق اسلحه برای نگهداری سلاح
نکات مهم که برای خرید گاوصندوق اسلحه باید بدانید

انواع گاوصندوق اسلحه برای نگهداری سلاح

گاوصندوق های اسلحه در انواع مختلف دسته بندی می شوند و هر یک کاربرد متفاوت دارند این دسته بندی ها شامل موارد زیر است:

در صورتی که قصد خرید گاوصندوق های اسلحه از سایت های خارجی و کمپانی های کشور های مختلف و داری با این سه اصطلاح مواجه می‌شوید :

 1. Gun Safe
 2. Gun Cabinet
 3. Hand Gun Safes

دسته بندی اول مربوط به گاوصندوق های اسلحه است و دسته بندی دوم مربوط به یک محوطه برای نگهداری سلاح است. دسته بندی سوم نیز مربوط به مدل های کوچک از گاوصندوق برای نگهداری اسلحه های کوچک نظیر کلت دستی است. 

 

نکات مهم که برای خرید گاوصندوق اسلحه باید بدانید

نکات مهمی وجود دارد که برای خرید گاوصندوق اسلحه باید بدانید. لازم است به ابعاد گاوصندوق توجه کنید و بدانید که قرار است چند اسلحه با چه ابعادی در گاوصندوق نگهداری کنید. اینکه آیا فضای داخلی گاوصندوق اسلحه قابل تنظیم است. لازم است بدانید ضریب امنیت گاوصندوق چقدر می باشد و آیا مقاومت خوبی در برابر حرارت و آتش‌سوزی دارد؟

نکات مهم که برای خرید گاوصندوق اسلحه باید بدانید

نکات مهم در خرید گاوصندوق اسلحه شامل موارد زیر است:

 • ظرفیت گاوصندوق اسلحه : لازم است گاوصندوق ظرفیت کافی برای نگهداری اسلحه ها را داشته باشد. اگر چندین اسلحه دارید در نظر بگیرید که برای سهولت دسترسی به اسلحه ها، لازم است یک فضای خالی میان آنها باشد و کاملا به هم چسبیده نباشند.
 • امنیت گاوصندوق برای نگهداری سلاح

امنیت گاوصندوق به این معنی است که سارق به راحتی نتواند به اسلحه ها دسترسی داشته باشد. علاوه بر این بدنه و درب مقاوم در برابر آتش‌سوزی داشته باشد. گاوصندوق اسلحه نسوز با ضریب امنیت بالا می تواند خیالتان را بابت نگهداری امن اسلحه راحت کند.

 • نوع قفل گاوصندوق اسلحه

بهتر است گاوصندوق اسلحه که انتخاب می کنید قفل اثر انگشتی داشته باشد تا در مواقع لزوم بتوانید تنها با یک اثر انگشت درب گاوصندوق را فورا باز کنید. علاوه براین سارقان نمی توانند به راحتی درب گاوصندوق اثر انگشتی را باز کنند و حتما لازم است گاوصندوق با اثر انگشت صاحب آن باز شود.

لازم است قفل گاوصندوق، زبانه ضد سرقت داشته باشد که در صورت وارد کردن ضربه به قفل گاوصندوق توسط سارق، زبانه ضد سرقت، درب گاوصندوق را قفل نگهدارد.

 • خرید گاوصندوق اسلحه از نمایندگی معتبر

می توانید گاوصندوق های اسلحه را با تضمین کیفیت قفل و دستگیره از فروشگاه اسپیتامن خریداری کنید. پیشنهاد می کنیم برای مشاوره خرید گاوصندوق اسلحه برای نگهداری سلاح سرد و گرم، با تیم پشتیبانی سایت اسپیتامن تماس بگیرید. اسپیتامن نماینده فروش انواع گاوصندوق خارجی مرغوب در ایران با خدمات پس از فروش است.

 

 • گاوصندوق اسلحه نسوز

همه گاوصندوق ها مقاومت نسبی در برابر حرارت یا آتش دارند اما گاوصندوق نسوز بیشتر از گاوصندوق های معمولی در برابر حرارت و آتش‌سوزی مقاوم است.

اسلحه، انواع تفنگ و فشنگ لازم است دور از حرارت و آتش‌سوزی قرار داشته باشند. بسیار خطرناک است که مواد موجود در باروت و فشنگ ها در معرض حرارت قرار بگیرند و اسلحه ها نیز در برابر آتش‌سوزی آسیب پذیر هستند. بنابراین هنگام خرید گاوصندوق اسلحه به نسوز بودن آن دقت کنید و گاوصندوق اسلحه نسوز انتخاب کنید.

 

 • گاوصندوق اسلحه ضد آب

از مزیت های یک گاوصندوق اسلحه خوب، قابلیت ضد آب بودن آن است. گاوصندوق اسلحه ضد آب از اسلحه در برابر رطوبت محافظت می کند. 

 

 • گاوصندوق اسلحه ضد ضربه

از ملاک های خرید گاوصندوق، قابلیت ضد ضربه بودن برای داشتن بالاترین امنیت است. گاوصندوق اسلحه ضد ضربه در برابر ضربه مقاوم است و سارقان از طریق وارد کردن ضربه نمی توانند به آن نفوذ کنند. 

 

 • گاوصندوق اسلحه ضد سرقت

اصلی ترین ویژگی یک گاوصندوق اسلحه ضد سرقت و ایمن بودن آن است. تمامی گاوصندوق ها برای جلوگیری از سرقت طراحی می شوند اما گاوصندوق اسلحه ضد سرقت، ضریب امنیت بالاتری نسبت به سایر گاوصندوق های معمولی دارد. قفل گاوصندوق اسلحه ضد سرقت ایمن تر است و ساختار آن دیجیتالی می باشد. به طور مثال در پادگان ها، گاوصندوق اسلحه با قفل دیجیتال اثر انگشتی، فقط با اثر انگشتی که برای گاوصندوق تعریف شده است، باز می شود. 

 

 • وزن گاوصندوق اسلحه

وزن گاوصندوق اسلحه باید سنگین باشد به طوری که جابجایی آن به آسانی انجام نشود، مخصوصا مراکز نظامی که در مرزبانی ها قرار دارند و ممکن است هر لحظه مورد تهاجم دشمن قرار گیرند، برای نگهداری از اسلحه و ادوات نظامی خود باید حتما از صندوق‌های سنگین و ایمن استفاده کنند.

 

 • ظرفیت گاوصندوق اسلحه

برای تشخیص ظرفیت گاوصندوق، می توان مشخصات محصول را چک کرد، به یک سری اعداد به عنوان مشخصات ظرفیت صندوق برای هر گاوصندوق درج شده است:

 

Gun Capacity : 12-19-31- +2

این اعداد مشخص می کند که ظرفیت گاوصندوق اسلحه چقدر است؛ دو عدد اول مشخص کننده ظرفیت برای تعداد سلاح و در سمت چپ و در سمت راست گاوصندوق اسلحه درج می شود و عدد سوم مشخص کننده ظرفیت کل گاوصندوق اسلحه است. عدد آخر سمت راست نیز نشان دهنده ظرفیت گاوصندوق اسلحه برای تعداد اسلحه در قسمت درب محصول می باشد.

نمایندگی فروش گاوصندوق اسلحه در تهران

اسپتامن از نمایندگی های فروش گاوصندوق در تهران است. می توانید برای مشاوره خرید انواع گاوصندوق اسلحه نظامی و شکاری در تهران و سایر شهرستان ها با بهترین قیمت با اسپیتامن تماس بگیرید. این شرکت محصولات را با خدمات بعد از فروش به مشتریان عرضه می کند. مشاوره خرید گاوصندوق اسلحه در تهران رایگان است و می توانید از سراسر کشور با ما تماس بگیرید.

گاوصندوق اسلحه برای نگهداری سلاح از ضروری ترین وسایل امنیتی برای پادگان ها و مراکز مهم نظامی هستند، علاوه براین افرادی که دارای اسلحه شکاری هستند نیز می‌ توانند از گاوصندوق اسلحه برای نگهداری ایمن سلاح استفاده کنند. 

طبق گزارشی که خبرگزاری CNN آمریکا اعلام کرده است، در کشور آمریکا سالانه هزار و ۳۰۰ کودک به علت در دسترس بودن اسلحه در منزل کشته می شوند. این آمار در سراسر دنیا که از اسلحه در منزل نگهداری می کنند و از گاوصندوق اسلحه استفاده نمی کنند وجود دارد. بنابراین نباید از اهمیت خرید گاوصندوق اسلحه غافل شد. 

قیمت انواع گاوصندوق اسلحه

برای خرید گاوصندوق اسلحه با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت می توانید از نمایندگی های معتبر و اصلی فروش و عرصه گاوصندوق اسلحه خرید کنید.

برای استعلام قیمت انواع گاوصندوق اسلحه می توانید با کارشناسان فروش اسپیتامن تماس بگیرید و انواع صندوق های اسلحه نظامی، شکاری را از اسپیتامن بخواهید.

 

یک دیدگاه بگذارید

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید. preloader