دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 -91302266 تهران - خیابان مطهری-تقاطع سهروردی-به سمت بهشتی پلاک289 شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

سرقت گاوصندوق | سارقان گاوصندوق لوسل ناکام ماندند

روایتی مستند از سرقت ناموفق گاوصندوق از زبان مشتری اسپیتامن 

سرقت گاوصندوق کمابیش جزء اخبار هایی است که هر از چندگاهی به گوشمان می رسد. اما اگر محصول به اندازه کافی امن باشد دیگر امکان سرقت آن به همین راحتی ها نخواهد بود. یکی از دلایل سرقت گاوصندوق ها عموما سهل انگاری در انتخاب محصول درست است .

در سال گذشته یکی از مشتریان اسپیتامن، یک گاوصندوق، از فروشگاه های تهران خریداری کردند. مدت ها بعد اخباری از اقدام به سرقت ناموفق دو فرد از همان گاوصندوق توسط صاحب محصول، به شرکت رسید که تمام جریانات توسط دوربین مداربسته ثبت شده بود. خوشبختانه در این اقدام با وجود آسیب زیادی که به محصول وارد شده بود، سارقان موفق به باز کردن درب گاوصندوق نشده بودند. انتخاب محصول درست و مناسب با شرایط محیطی و دغدغه ها باعث می شود تا گاوصندوق شما در شرایط غیرقابل پیش بینی و سخت مقاوم باشد. دقیقا اهمیت مشاوره درست و دقیق در محصولات امنیتی مانند گاوصندوق در این شرایط مشخص می شود. 

جالب است بدانید با وجود دوربین های پیشرفته در دفتر این مشتری، دو سارق با انواع و اقسام ادوات صنعتی وارد ساختمان شده و زمانی حدود ۵ ساعت صرف باز کردن درب گاوصندوق کرده بودند که در نهایت هم با وجود تمام آسیب های جدی که به گاوصندوق زده بودند موفق به بازکردن درب گاوصندوق نشدند و محیط را ترک کرده بودند.

محصول مشتری از چه برند و چه مدلی بود ؟ 

محصول خریداری شده توسط این مشتری از سری گاوصندوق های لوسل بود، گاوصندوق لوسل جزء محصولات فوق امنیتی در بازار محسوب می شوند. گاوصندوق لوسل مجهز به سیستم گلس لاک و آژیرضدسرقت است که ضریب امنیت محصول را بسیار بالا برده. لولاهای پنهان، زبانه های فولادی محکم و طراحی قالب پلکانی و ضددیلم و قفل ضد اسید از سایر ویژگی های گاوصندوق لوسل است. محصول این مشتری از سری ۲۰۰۰ گاوصندوق های لوسل بود. 

سرقت گاوصندوق لوسل
سرقت گاوصندوق لوسل
سرقت گاوصندوق لوسل
سرقت نافرجام گاوصندوق لوسل

محصول چقد آسیب دیده بود ؟ 

همان طور که در تصاویر ثبت شده نیز مشخص است، تمام سیستم الکترونیکی لمسی که برای رمزدهی بالای درب تعبیه شده از بین رفته، قطعا اگر سیستم رمز محصول یک سیستم ضعیف و غیر حرفه ای باشد با یک شوک الکتریکی هک می شود و به راحتی باز می شود، اما همان طور که از شواهد پیداست با وجود آسیب جدی که به سیستم الکترونیکی وارد شده، درب آن هنوز پلمپ است.  

اگر به تصاویر دقت کنید، سارقان با وجود استفاده از انواع ادوات صنعتی صرفا موفق به آسیب رساندن به ظاهر دکوراتیو محصول شدند، و حتی موفق به برش لولا یا زبانه ها نیز نشدند. روکش فلزی مشکی رنگی که در قسمت جلویی درب کمی جدا شده، صرفا یک روکش است و زیر آن بخش فولادی و اصلی بدنه محصول قرار دارد.    

آن چیزی که در گاوصندوق های لوسل بیشتر مورد توجه است، به کار رفتن سیستم گلس لاک است و تاثیر زیادی روی امنیت محصول دارد که در ادامه به صورت خلاصه ویژگی های این محصول را بررسی می کنیم. 

سیستم گلس لاک چه کمکی به حفظ امنیت این گاوصندوق کرده است؟

گلس لاک یک شیشه در قسمت میانی محصول است که برای دسترسی به قفل و زبانه ها حتما باید این شیشه شکسته شود، به محض شکسته شدن شیشه تمام زبانه های محصول تا حداکثر حالت ممکن باز خواهد شد و درب محصول پلمپ می شود. زمانیکه درب پلمپ می شود و گلس لاک فعال است، تکنسین های شرکت برای باز کردن آن به کمک دستگاه های صنعتی به زمانی حدود ۷ تا ۸  ساعت نیاز دارند. گلس لاک یک رابط امنیتی مهم در محصول است که در هر گاوصندوقی دیده نمی شود. 

کلام آخر 

موضوع خرید گاوصندوق یک فرآیند پیچیده و نیازمند زمان است. در خرید گاوصندوق باید متناسب با دغدغه ها و ویژگی هایی که از محصول نیاز دارید تصمیم بگیرید. خرید گاوصندوق به تحقیق و بررسی نیاز دارد. اگر برای بار اول است که به دنبال خرید گاوصندوق هستید پیشنهاد می کنیم حتما از یک کارشناس مشاوره بگیرید. اگر در خرید گاوصندوق درست عمل کنید دیگر جای نگرانی از امنیت دارایی هایتان وجود ندارد و می توانید با خیال راحت اسناد و مدارک و اقلام مهم تان را در آن نگهداری کنید. 

یک دیدگاه بگذارید

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید. preloader