دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 -91302266 تهران - خیابان مطهری-تقاطع سهروردی-به سمت بهشتی پلاک289 شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

گاوصندوق فوق امنیتی مناسب چه کسانی است؟

گاوصندوق فوق امنیتی توجهتان جلب کرده؟ کمی صبر کنید شاید با یک هزینه کمتر بتوانید گاوصندوق مناسب تان را پیدا کنید.

در بازار صنعت گاوصندوق، محصولات متفاوت از برند های مختلف به چشم می خورد که حقیقتا انتخاب را سخت می کند اما آن چیزی که در این میان شاید توجه شما را جلب کند پسوند فوق امنیتی برای یک گاوصندوق مشخص است. عموما در این شرایط وقتی از امکانات و ویژگی های گاوصندوق فوق ایمن می شنویم احساس می کنیم که سایر محصولات امنیتی ندارند و مناسب نیستند.

اشتباه نکنید، گاوصندوق فوق امنیتی برای پاسخگویی به برخی نیاز های خاص تولید شده و به معنی عدم ایمنی سایر گاوصندوق ها نیست. با یک مثال شاید این موضوع بهتر روشن شود. گاوصندوق فوق امنیتی مانند ماشین فراری بین سایر خودرو کمپانی هاست. نمی توانیم در مقابل فراری کمپانی بنز را زیر سوال برد. فراری متقاضیان خاص خود را دارد.

وجه تمایز گاوصندوق فوق امنیتی یا سایر گاوصندوق ها چیست؟ 

کنترل دسترسی : در گاوصندوق فوق امنیتی عموما دسترسی به گاوصندوق تحت کنترل صاحب گاوصندوق است. یعنی شما می توانید تعیین کنید با چه نوع قفلی گاوصندوق تان را باز کنید. اسکنر اثر انگشت؟ رمز عددی 20 رقمی؟ کلید؟ یا ترکیبی از هر 3 نوع قفل.استاندارد های امنیتی : در استاندارد RSC درباره تست های مجموعه UL در حیطه ضد سرقت بودن گاوصندوق ها صحبت کردیم. گفتیم شاید درجه RSC در وهله اول برای شما غیر معقول به نظر برسد ولی اتفاقا کاربران گاوصندوق های خانگی دقیقا به این درجه احتیاج دارند. تست های RSC خیلی بی رحم هستند. گاوصندوق فوق ایمن باید دارای استاندارد RSC Level 2 یا RSC Level 3 باشد. گارانتی حفاظت از دارایی ها : EUROGRADEیک استاندارد معتبر است که بیشتر برای کارگزاران بیمه اهمیت دارد. گاوصندوق دارای بالاترین درجه یوروگرید تا 25 میلیون پوند از دارایی های شما را گارانتی می کند. کیفیت ساخت : وقتی درباره کیفیت ساخت صحبت می کنیم دقیقا فکر مشتری به این سمت و سو جهت می گیرد که پس سایر گاوصندوق ها از کیفیت ساخت مطلوبی برخوردار نیستند. برای اینکه دچار این سوء تفاهم نشوید مثال فراری و بنز را به یاد بیاورید. در گاوصندوق های فوق امنیتی طراحی ساخت گاوصندوق به نوعی است که بتواند در دریافت استاندارد های RSC موفق عمل کند. در این استاندارد ها از انواع ابزار های مکانیکی مانند دریل های کاربیدی، اره های برقی، لوازم جوشکاری و بسیاری از لوازم دیگر استفاده  می شود تا گاوصندوق تاییدیه دریافت کند.

چه کسانی به گاوصندوق فوق امنیتی نیاز دارند؟

گاوصندوق فوق امنیتی برای همه نیست و طبیعی است که گران ترین مورد در گاوصندوق ها باشد. در واقع خرید یک گاوصندوق فوق امنیتی یک سرمایه گذاری برای حفاظت از دارایی ها است. اما چه کسانی به این محصولات نیاز دارند.

صاحبان کسب و کار و کمپانی ها

عموما در شرکت ها و افرادی که صاحب کسب و کار های ویژه ای مانند طلا و جواهر فروشی هستند همیشه مدارک مهم و حیاتی و همینطور وجوه نقدی زیادی وجود دارد که از دست دادن آن ها برای فرد گران تر از خرید یک گاوصندوق فوق ایمن تمام خواهد شد. این افراد دقیقا نمونه مشخصی از متقاضیان گاوصندوق فوق امنیتی هستند.

خانه های ویژه

برخی از افراد در منزلشان اقلام با ارزشی دارند که عموما در سایر خانه ها دیده نمی شود. منظور ما از خانه های ویژه دقیقا این  سبک از منازل هستند. منازلی که علاوه بر یک گاوصندوق فوق ایمن یک سیستم هوشمند، دزدگیر و تمام سد های امنیتی را در منزل رعایت کرده اند.

موارد با ازش فردی

این گزینه کمی شخصی تر است. ممکن شما اقلامی داشته باشید که به هیچ عنوان قابل جایگزین شدن نباشد و آنقدر ارزش مادی یا حتی معنوی آن برای شما زیاد باشد که ترجیح بدهید هزینه زیادی بابت حفظ آن متحمل شوید.

از کجا گاوصندوق فوق امنیتی بخریم؟

درباره گاوصندوق فوق ایمن با توجه به مواردی که گفته شد مانند استاندارد های RSC و EUROGRADE قطعا در بین محصولات داخلی به دنبال آن نباشید. شما باید یک گاوصندوق فوق امنیتی از یک برند معتبر در این  زمنیه خریداری کنید. نمونه ای از گاوصندوق های فوق امنیتی را در زیر برای شما آورده ایم. 

 

گاوصندوق فوق امنیتی

گاوصندوق فوق امنیتی مدل LuCell 2000 BS

گاوصندوق فوق امنیتی

گاوصندوق فوق امنیتی ایگل مدل EG170

گاوصندوق فوق امنیتی مدل LuCell 2000 bp1

یک دیدگاه بگذارید

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید. preloader