دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 -91302266 تهران - خیابان مطهری-تقاطع سهروردی-به سمت بهشتی پلاک289 شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

نقش گاوصندوق در امنیت طلافروشی ها

نقش گاوصندوق در برخی از کسب و کارها کاملا واضح است. طلافروشی ها، صرافی ها، جواهرفروشی ها و … . اما همان قدر که این کسب و کارها نیازشان به گاوصندوق مشخص و واجب است ، حساسیت انتخاب یک گاوصندوق مناسب نیز بیشتر است. اگر در گوگل سرقت از طلافروشی را سرچ کنید به اهمیت وجود یک گاوصندوق طلافروشی در این قبیل کسب و کارها آگاه می شوید. اگر خودتان صاحب این کسب و کار هستید که دیگر جایی برای توضیح اهمیت این موارد نیست. یک بخش مهم از امنیت سرمایه شما در گرو یک گاوصندوق مناسب است. 

تیتر اخبار همشهری : سرقت از 4 طلافروشی با سوراخ کردن سقف و سرقت 7 کیلو طلا . سارقان حرفه ای که سیستم دزدگیر را از کار انداختند و به کمک دستگاه های برش طلاهای داخل گاوصندوق را به سرقت بردند. 

همان طور که می بینید موضوع صرفا داشتن گاوصندوق در طلافروشی نیست ، گاوصندوقی باید داشته باشید که بتواند امنیت کافی را برای شما فراهم کند. همین جا باید اعلام کنیم که گاوصندوق ضدسرقت عنوان درستی نیست ، گاوصندوق یک عامل تاخیری است ، تاخیر در زمان سرقت . شما باید گاوصندوقی انتخاب کنید که بتواند این زمان را برای شما به تاخیر بیندازد و در واقع برای شما زمان بخرد. 

چه گاوصندوق مناسب طلافروشی است ؟ 

انتخاب گاوصندوق طلافروشی یک اتخاب مهم است چراکه قرار است تمام سرمایه و دارایی های شما در آن قرار بگیرد. گاوصندوق طلافروشی باید به نسبت سایر گاوصندوق ها درجه امنیتی بالاتری داشته باشد. یک گاوصندوق طلافروشی در یک کلام باید فوق امنیتی باشد . در صفحه گاوصندوق طلافروشی 6 گاوصندوق فوق العاده از برند کره ای ایگل را معرفی کردیم که جزء محصولات محبوب در میان طلافروشی ها و صرافی هاست. این محصولات گاوصندوق های سری EG هستند که معروف به گاوصندوق های طلافروشی اند. درباره این محصولات اطلاعات تکمیلی که مربوط به امنیت گاوصندوق های طلافروشی می شد داده شده. اگر به دنبال خرید گاوصندوق طلافروشی هستید پیشنهاد می کنم حتما گاوصندوق های سری EG را ببینید. 

گاوصندوق در هر جایی که باشد نشانی از امنیت است ، گاوصندوق خانگی ، اداری و فروشگاهی …

درباره گاوصندوق طلافروشی موقعیت مغازه نیز در تعیین ایمنی گاوصندوق موثر است. خرید گاوصندوق برای یک واحد فروشگاه که در داخل یک مجموعه خرید قرار گرفته و شبانه روزی نگهبانی می شود با یک واحد تک که امکان دسترسی آن برای سارقان بیشتر است متفاوت است. شما در واحد های تجاری می توانید از محصولی استفاده کنید که درجه ایمنی متوسطی دارد و تمرکز تان را روی ضدآب بودن، سیستم قفل قوی و ویژگی های این چنینی گاوصندوق بگذارید.

 

یک دیدگاه بگذارید

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید. preloader