دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 -91302266 تهران - خیابان مطهری-تقاطع سهروردی-به سمت بهشتی پلاک289 شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

گاوصندوق سبک، معرفی گاوصندوق های سبک و امن

آیا گاوصندوق های سبک قابل اعتماد هستند؟ چه راهکارهایی برای ارتقا سطح امنیت و افزایش وزن گاوصندوق های سبک وجود دارد؟ گاوصندوق های سبک در حال حاضر در بازار زیاد دیده می شوند. اما سوال مهمی که عموما برای مشتریان ایجاد می شود بحث وزن کم این محصولات و جابه‌جایی آسان آن هاست. گاوصندوق های سبک با تغییر سبک زندگی افراد و مشکلات آپارتمان نشینی و اجاره نشینی انتخاب خوبی هستند اما به شرطی که در جای درست و اصولی به زمین نصب شوند. زمانی که یک گاوصندوق با وزن زیر 100 کیلوگرم با رول بولت های قوی به زمین نصب شود می تواند وزنی معادل یک گاوصندوق 500 تا 700 کیلویی داشته باشد.

در حال حاضر بسیاری از برند های معتبر گاوصندوق در دنیا گاوصندوق هایی با وزن کم را جزء تولیدات خودشان قرار دارند، گاوصندوق ایگل جزء آن برند هایی است که تقریبا بخش زیادی از محصولاتش بخصوص در سری خانگی زیر 100 کیلو وزن دارند و از مرکز به زمین متصل می شوند. تمامی این محصولاتی که در لیست زیر آمده به لحاظ ضریب امنیت و ضدسرقت بودن مورد تایید مراکز معتبر هستند.

6 گاوصندوق سبک از ایگل

گاوصندوق YES 031 XD 

63 کیلوگرم 

گاوصندوق NPS 031 D

63 کیلوگرم  

 

گاوصندوق سبک

گاوصندوق ES 045 

105 کیلوگرم 

گاوصندوق پرفروش

گاوصندوق YES M 015 

25 کیلوگرم 

گاوصندوق سبک

گاوصندوق YES M 020 K

37 کیلوگرم

گاوصندوق سبک

گاوصندوق NPS 020 

40 کیلوگرم 

وزن گاوصندوق از چه چیزی نشات می گیرد؟

آن چیزی که به گاوصندوق وزن می دهد یکی جنس و ضخامت بدنه  و دیگری ماده ای است که بین دو جداره گاوصندوق پر می شود. ماده ای که بین دو جداره پر می شود و همچنین جنس بدنه گاوصندوق می تواند تا حد زیادی نشان دهنده کیفیت آن محصول باشد. این ماده در صنایع امنیتی ایرانی عموما ملات و سیمان است!  اما در برند های گاوصندوق خارجی عموما از آلیاژ فلزات مقاوم و یا پلیمر ها برای پر کردن بین دو لایه در گاوصندوق استفاده می شود. این ماده نه تنها می تواند در وزن محصول موثر باشد بلکه عامل اصلی در مقاومت گاوصندوق نسبت به حرارت و آسیب های مکانیکی مانند دریل شدن است.

گاوصندوق های سبک چه مزیت هایی دارند؟

بزرگترین مزیت گاوصندوق سبک ، سهولت در امر جابه‌جایی آن ها است! گاوصندوق های سنگین علاوه بر اینکه در جابه‌جایی ها یک معضل بزرگ هستند بلکه بسیاری از ساختمان ها نیز زیربنای یک گاوصندوق سنگین را ندارند و ممکن خرید یک محصول این چنینی تبدیل به یک فاجعه برای شما شود. در امنیت گاوصندوق، وزن بسیار مهم است اما تنها فاکتور امنیت در محصول نیست، چه بسیار گاوصندوق های سنگینی که به راحتی سرقت شدند. فاکتور هایی دیگری مانند نوع قفل، زبانه ها، لولا، آژیر و بسیاری از فاکتور های دیگر وجود دارند که اگر طراحی قوی در این زمینه روی محصول انجام نشده باشد، ممکن است با صرف زمان کمتر از چند دقیقه درب محصول باز شود و به کل نیازی برای به زحمت انداختن سارق برای حمل محصول نداشته باشیم. البته توجه کنید که اگر گاوصندوق سبک است، حتما باید قابلیت رول بولت شدن را داشته باشد در غیر این صورت به هیچ عنوان خرید آن توصیه نمی شود  حتی اگر به قوی ترین سیستم های امنیتی مجهز شده باشد. 

نصب گاوصندوق ها چطور انجام می شود؟

همان طور که گفته شد، نصب گاوصندوق های سبک الزامی است. در واقع گاوصندوق زیر 100 کیلوگرم حتی اگر مجهز به جدیدترین سیستم های امنیتی باشد باید به زمین نصب شود تا جبران وزن شود. اما سوال اینجاست که نصب گاوصندوق باید چطور انجام شود تا امنیت آن حفظ شود؟ دقت داشته باشید که نصب گاوصندوق دقیقا مرکزیت به کف زمین باید انجام شود که برای اینکار عموما از رول بولت های فولادی قویاستفاده می شود. دقت کنید که نصب گاوصندوق به دیوار اصلا شیوه اصولی نیست. نصب به دیوار عموما برای سیف باکس ها استفاده می شود نه گاوصندوق. دیوار توان کافی برای نصب گاوصندوق را ندارد و البته ممکن است نسوز بودن محصول زیر سوال برود. 

کلام آخر 

گاوصندوق های سبک انتخاب مناسبی برای افراد اجاره نشین هستند اما به شرطی که محصول تان نصب شود و امکانات و آپشن های امنیتی در آن ها وجود داشته باشد. در خرید گاوصندوق های سبک دقت داشته باشید که از یک برند معتبر انتخاب کنید. گاوصندوق با هر وزنی که باشد باید فاکتور ها و ویژگی های امنیتی مانند نسوز و ضدسرقت بودن را داشته باشد. 

 

برای مشاهده سایر محصولات، تنوع و قیمت آن ها سری به فروشگاه اسپیتامن بزنید. 

یک دیدگاه بگذارید

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید. preloader