دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 -91302266 تهران - خیابان مطهری-تقاطع سهروردی-به سمت بهشتی پلاک289 شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

اهمیت مقایسه گاوصندوق ها در خرید

در موارد مختلف در خرید گاوصندوق بارها به اهمیت مقایسه گاوصندوق ها و این مورد اشاره شده که در خرید این محصول عجله نداشته باشید و محصولات مختلف از برند های متفاوت را در کنار هم بررسی کنید تا در نهایت بتوانید یک انتخاب مناسب داشته باشید. گاوصندوق یک محصول امنیتی است که یکبار خریداری می شود و قرار است مدت ها در محیط منزل یا محل کار شما جا خوش کند و محافظ مهم ترین دارایی های شما باشد. همان دارایی هایی که به خاطر نگهداری از آن ها برای خرید گاوصندوق هزینه کردید.  خرید گاوصندوق نیاز به تامل و تحقیق دارد. اگر در خرید گاوصندوق نتوانید متناسب با دغدغه هایی که دارید عمل کنید ممکن است در نهایت از خرید گاوصندوق تان راضی نباشید. در خرید گاوصندوق به عنوان یک محصول امنیتی مقایسه ویژگی ها و آپشن های گاوصندوق های متفاوت می تواند به شما کمک کند. 

مقایسه جزئیات گاوصندوق ها 

به طور مثال برای انتخاب قفل گاوصندوق در وهله اول باید دغدغه ها و توقعاتتان از محصول را بشناسید و پس از آن به فکر انتخاب برند معتبر و مناسب با دغدغه هایتان باشید. اگر شما حدودا هر روز به گاوصندوقتان نیاز پیدا کنید یا بخواهید یک قفل فوق امنیتی چند کاربره داشته باشید قطعا باید سراغ گاوصندوق های دیجیتال بروید، حالا که نوع قفل را انتخاب کردید باید بدانید چه برندی در این صنعت پیشرو است و می تواند پاسخگو نیاز شما باشد. شاید به جرات بتوان گفت یک قفل کیبوردی 6 رقمه شرکت سامسونگ بسیار معتبر تر و ایمن تر از یک قفل بایومتریک و فول امکانات یک شرکت ناشناخته است. اگر قرار است بین محصولات مختلف مقایسه انجام شود باید حتما به برند ها و کیفیت آن ها توجه کنید و هیجان زده عمل نکنید.

انتخاب بین نوع زبانه ها، لولا ها، و بسیاری از ویژگی های دیگر در گاوصندوق نیز همانند مقوله انتخاب قفل است. شما باید تمام پارامتر ها را بررسی کنید، مثلا در زبانه های گاوصندوق، محصولی که صرفا تعداد بیشتری زبانه دارد ایمن نیست، جنس زبانه ها، محل قرار گیری و حتی قالب درب در انتخاب ایمنی آن موثر است، اگر محصول شما 10 زبانه نیز داشته باشد اما قالب درب به صورت پلکانی طراحی نشده باشد ارزش چندانی نخواهد داشت، چراکه به کمک ابزار های مکانیکی مانند دیلم درب گاوصندوق باز خواهد شد.

در روند مقایسه گاوصندوق ، موضوع وزن چقدر اهمیت دارد؟ 

مقایسه وزن در گاوصندوق ها نیز از موارد مهم و کاربردی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. در مقاله باورهای اشتباه درباره وزن گاوصندوق گفتیم وزن محصول از کجا نشات می گیرد. این وزن ناشی از جنس و ضخامت بدنه و همچنین ماده ای است که بین دو جداره گاوصندوق پر می شود. این ماده می تواند ملات و سیمان باشد که متاسفانه در محصولات تولید داخلی کاربرد زیادی دارد و یا آلیاژ و پلیمر که در این صنعت رواج پیدا کرده. اگر وزن محصول ناشی از سیمان بین دو جداره گاوصندوق است باید گفت خیلی دل به سنگینی آن نبندید و به عنوان یک معیار امنیتی 100% روی آن حساب نکنید. منکر تاثیر وزن بر جابه‌جایی گاوصندوق نیستیم اما باید بدانید که اگر فاکتورهای دیگری که در امنیت موثر هستند دقیق طراحی نشده باشند، قطعا آن ملات و سیمان برای شما کارایی نخواهد داشت. شاید یک محصول سبک تر با امکانات امنیتی بهتر بتواند گزینه مناسب تری باشد. امروزه گاوصندوق های سبکی وجود دارند که به لحاظ امنیتی در سطح خوبی قرار گرفته اند، عموما این گاوصندوق سبک، گاوصندوق های دیجیتالی هستند که به لحاظ رمزنگاری و سیستم های امنیتی به خوبی طراحی شده اند و اتفاق وزن کم آن ها نقطه قوت آن ها است. گاوصندوق های سبک اما ایمن. سبک بودن گاوصندوق به کمک رول بولت شدن آن ها به زمین حل و فصل می شود.  

در صفحه قیمت گاوصندوق می توانید محصولات متفاوت را با هم مقایسه کنید. شاید بهتر باشد در ابتدا رنج قیمت گاوصندوق مد نظر را تعیین کنید و پس از آن ویژگی محصولات را باهم بررسی کنید. در میان این محصولات گاوصندوقی که فاکتورهای اولیه یک محصول ایمن را نداشته باشد یا طراحی و ایمنی ضعیفی داشته باشد  وجود ندارد و شما بین محصولاتی به دنبال گاوصندوق مناسب هستید که به لحاظ استاندارد های جهانی تایید شده اند. قیمت گاوصندوق شاید اولین فیلتری باشد که باید فعال کنید. در این صفحه یک فیلتر قیمت گاوصندوق قرار داده شده که می توانید به کمک آن اولین فیلتر را برای انتخاب گاوصندوق اتجام دهید. بعد از این مرحله تعداد انتخاب های شما کمی محدودتر می شود و راحت تر می توانید مقایسه کنید.   

 

یک دیدگاه بگذارید

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید. preloader