دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 -91302266 تهران - خیابان مطهری-تقاطع سهروردی-به سمت بهشتی پلاک289 شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

راهنمای خرید گاوصندوق | مراحل کامل انتخاب گاوصندوق

به کمک راهنمای خرید گاوصندوق، انتخابی مطمئن داشته باشید.

انتخاب یک گاوصندوق در میان تعداد زیادی محصول از شرکت های مختلف که هر کدام تبلیغ محصول خودشان را دارند سخت است و در بسیاری از مواقع موجب سردرگمی و حتی انتخاب نادرست خواهد شد. برای اینکه انتخاب درستی داشته باشید لازم است تا درباره پارامترهایی مانند استاندارد های امنیتی گاوصندوق ها، ابعاد، انواع قفل ها، مواد اولیه محصول و … که در گاوصندوق اهمیت دارد آگاهی داشته باشید.در این مقاله به عنوان راهنمای خرید گاوصندوق تمام مراحل انتخاب گاوصندوق بررسی شده.

1 – مرحله اول راهنمای خرید گاوصندوق

ساده ترین و عمومی ترین دسته بندی گاوصندوق ها بر اساس کاربرد محصول است که شامل گاوصندوق خانگی، اداری یا فروشگاهی می شود.

شما در مرحله اول راهنمای خرید گاوصندوق باید تعیین کنید برای چه محیط و کسب و کاری قصد خرید گاوصندوق دارید. قطعا ویژگی های گاوصندوق مورد نیاز برای یک فروشگاه موبایل یا صرافی با یک گاوصندوق خانگی متفاوت است. در واقع مرحله اول، انتخاب گاوصندوق خانگی یا اداری است.

گاوصندوق و سیف باکس را اشتباه نگیرید

نوع دیگری از محصولات تحت عنوان سیف باکس وجود دارد که عموما با گاوصندوق اشتباه گرفته می شود. در توضیح تفاوت این دو محصول یک مثال ساده می زنیم. سیف باکس مانند یک قلک رمز دار است. امنیت در برابر سرقت یک گاوصندوق و سیف باکس به هیچ عنوان قابل قیاس نیست. شما عموما سیف باکس را در هتل ها مشاهده می کنید، هتلداران برای تامین آرامش مسافران خود در هر اتاق از سیف باکس استفاده می کنند تا افراد مدارکی همچون پاسپورت، شناسنامه و دفترچه بیمه خود را  در زمان خروج از هتل در آن ها قرار داده و نگرانی از بابت مدارک نداشته باشند. از سیف باکس ها در منازل نیز استفاده می شود اما توجه داشته باشید یک سیف باکس به هیچ عنوان مناسب نگهداری طلا و پول شما نیست. در حال حاضر در این بخش از راهنمای خرید گاوصندوق متوجه شدیم که در چه شرایطی باید دنبال سیف باکس باشیم.

2 – انتخاب سایز گاوصندوق، مرحله دوم راهنمای خرید گاوصندوق

انتخاب ابعاد گاوصندوق به دو پارامتر بستگی دارد، یکی اقلامی که قرار است در گاوصندوق نگهداری شود و مورد دوم محیطی که برای نگهداری محصول در نظر دارید.

در این شرایط بهتر است اول لیستی از اقلامی که قرار است در گاوصندوق نگهداری کنید بنویسید. این کار شاید ابتدایی به نظر برسد اما در پروسه انتخاب گاوصندوق خیلی به شما کمک خواهد کرد. از انتخاب سایز گاوصندوق تا درجه امنیتی که مناسب شماست. در این مرحله از انتخاب گاوصندوق می توانید اقلامی که قرار است در گاوصندوق نگهداری کنید روی هم قرار بدهید تا حدود ابعادی که احتیاج دارید را بدست بیاورید. فراموش نکنید که در تعیین ابعاد گاوصندوق موضوع محدودیت های محیطی در قرار دادن گاوصندوق را در نظر بگیرید. 

اگر شما به دنبال یک گاوصندوق اداری هستید، انتخاب ابعاد و سایز گاوصندوق باید با توجه به بقیه پارامتر ها تعیین شود. عموما گاوصندوق های اداری ابعاد بزرگ تری نسبت به محصولات خانگی دارند و همچنین وزن آن ها نیز بیشتر است. ما در این بخش سعی کردیم تمام پیش زمینه ها و فرضیاتی که باید قبل از انتخاب یک گاوصندوق اداری در نظر داشته باشید را کنار هم قرار بدهیم تا در نهایت بتوانید انتخاب مناسب تری داشته باشید. پیشنهاد می کنم اگر قصد انتخاب گاوصندوق اداری دارید قبل از ادامه مطلب به این نوشته رجوع کنید تا بتوانید با توجه به نیاز و دغدغه هایی که دارید ادامه مطلب را پیش ببرید ( بیشتر بدانید

3 – تعیین امنیت محصول مرحله مهم انتخاب گاوصندوق 

بعد از تعیین کاربردتان از محصول و سایز محصول، مرحله مهم تر در راهنمای خرید گاوصندوق، انتخاب درجه های امنیتی در یک محصول است که همانند انتخاب یک شرکت بیمه معتبر برای دارایی های شما است. امنیت گاوصندوق در شرایط متفاوت از جمله آتش سوزی و سرقت مهم ترین بخش انتخاب یک گاوصندوق می باشد. 

با آگاهی از استاندارد ها شما می توانید تعیین کنید چه محدوده امنیتی برای شما نیاز است.

1-3 امنیت در برابر آتش سوزی، مهم ترین مرحله راهنمای خرید گاوصندوق

در گاوصندوق های استاندارد، پارامتری با عنوان نسوز بودن محصول، همیشه مطرح است. در واقع نسوز بودن پایه ثابت تمام گاوصندوق ها است. اما یک سوال وجود دارد. آیا با داشتن یک گاوصندوق نسوز همه لوازمی که در آن نگهداری می کنیم مانند پول، اسناد و مدارک، طلا، لپ تاپ، فیلم های ویدیو شخصی و … در مواقع آتش سوزی ایمن هستند؟

در پاسخ این سوال باید صراحتا بگوییم خیر. هرگونه تضمین در مورد این موضوع، کاملا غیر حرفه ای است مگر اینکه استاندارد گاوصندوق این موضوع را تضمین کرده باشد. به این قسمت از راهنمای خرید گاوصندوق توجه داشته باشید چراکه بسیاری از مشتریان، گاوصندوق نسوزی انتخاب می کنند که برای آن ها کاربردی ندارد. 

نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید ؟ | با ما تماس بگیرید

UL 150
UL 125
UL 350

Tab contenبرای نگهداری فیلم های عکاسی و نوار ویدیو یا اشیایی که خاصیت مغناطیسی دارند شما باید از گاوصندوقی با UL150  استفاده کنید.t area

Tab برای نگهداری اقلامی مانند فلش، CD، لپ تاپ، تبلت و لوازم این چنینی شما باید یک گاوصندوق با UL 125 تهیه کنید.

برای نگهداری مدارک و اسنادی از جنس کاغذ شما نیاز به یک گاوصندوق با UL 350 دارید.

برای نگهداری اقلامی مانند طلا، که نقطه ذوب 1947 درجه فارنهایت دارد، در گاوصندوقی با هر 3 نوع استاندارد UL، قابل نگهداری می باشد. زیرا در هر صورت دمای داخل گاوصندوق از 350 درجه فارنهایت در ساعت بیشتر نخواهد شد که این رقم با نقطه ذوب طلا حدود 1600 درجه فارنهایت تفاوت دارد.

UL تنها استاندارد مقاوم در برابر حریق نیست، بلکه موسسات متفاوت و معتبر دیگری مانند KSG، SP و GIS گواهی استاندارد حریق اعطاء می کنند. اما UL جزء سخت ترین پروسه های دریافت گواهی استاندارد است. 

یک نکته مهم در انتخاب گاوصندوق مخصوصا برای طرفداران گاوصندوق زیرزمینی 

عموما مشتریان گاوصندوق زیر زمینی بر این باورند که چون این گاوصندوق ها توسط بتن فیکس می شوند و اطراف آن از بتن پر می شود پس حتما نسوز خواهند بود. این یک تصور اشتباه درباره گاوصندوق زیرزمینی است. با بتن فیکس شدن گاوصندوق های زیرزمینی تنها گاوصندوق را در برابر سرقت مقاوم می کند. 

2-3 امنیت در برابر سرقت | رتبه امنیتی گاوصندوق چند است؟   

در خرید گاوصندوق عموما افراد قبل از هر چیزی به فکر امنیت گاوصندوقشان در برابر سرقت هستند، البته این موضوع در بازاری که گاوصندوق های متعددی وجود دارد که هیچ تضمین امنیتی ندارند نگرانی به جایی است.

آن چیزی که برای شما لازم است چگونگی تشخیص گاوصندوق امن است که در این بخش از راهنمای خرید گاوصندوق به صورت کامل به آن اشاره شده است. قبل از اینکه بخواهیم وارد مباحث تخصصی شویم باید بگوییم که رتبه بندی امنیت گاوصندوق طبق یک سری آزمایش ها و تست های مختلف انجام میشود که می توان با استناد بر آن متوجه شد رتبه امنیتی گاوصندوق چند است. اما اگر گاوصندوق شما دارای استاندارد امنیتی نبود می توانید به کمک مراحلی که در زیر عنوان شده تا حدودی متوجه رتبه امنیتی آن بشوید. اما دریافت رتبه امنیتی از یک سازمان معتبر قطعا معتبر تر از هر چیز دیگری است. 

چه چیزی موجب امنیت گاوصندوق در برابر سرقت می شود؟

در خرید محصولات امنیتی این چنینی مانند گاوصندوق، اولین چیزی که می توانید در نظر داشته باشید، مقاومت در برابر آسیب احتمالی توسط دیلم است. طراحی درب ها به صورت پلکانی یک ویژگی است که محصول را در برابر دیلم مقاوم می کند. قالب های 2 و 3 پلکانی وجود دارد که طبیعتا 3 پلکانی طراحی قوی تری دارد. 

در مرحله دوم موضوعی که در انتخاب رتبه امنیتی گاوصندوق موثر است وجود زبانه های ثابت و متحرک در محصول است. در گاوصندوق ها، دو سری زبانه طراحی شده، یکی زبانه های ثابت که در قسمت پشتی درب محصول قرار گرفته و دیگری زبانه های متحرک که در بالا، پایین و قسمت جلویی درب واقع شده است.

در تعیین رتبه امنیتی گاوصندوق هر دو مدل زبانه مهم است اما اگر کمی تخصصی تر این موضوع را بررسی کنیم می توانید راحت تر انتخاب کنید.

زبانه های ثابت خود شامل دو دسته ثابت سراسری و مقطعی هستند که طبیعتا زبانه سراسری امنیت و مقاومت بهتری دارد.

در زبانه های متحرک قطر و تعداد زبانه ها امنیت محصول تغییر می کند. هرچه تعداد زبانه های متحرک بیشتر باشد و همین طور قطر بیشتری داشته باشند یقینا امنیت آن محصول ارتقا پبدا میکند.

موضوع بعدی در راهنمای خرید گاوصندوق و تعیین رتبه امنیتی گاوصندوق که قطعا باید برای شما مهم باشد داشتن کلید مادر گاوصندوق است.

اما کلید مادر چیست و چه کاربردی دارد؟ کلید مادر در گاوصندوق به تنهایی تمام سد های رمزی را رد می کند و صرفا با چرخاندن کلید در قفل، گاوصندوق باز خواهد شد. در این حالت دیگر اهمیتی نخواهد داشت شما رمز چند رقمی برای گاوصندوق خود تعریف کرده باشید یا از اسکنر اثر انگشت برای باز کردن درب استفاده کرده باشید، یک کلید به تنهایی برای باز کردن درب گاوصندوق شما کافیست.

این می تواند یک مزیت و گاهی اوقات یک نقطه ضعف در محصول باشد، زمانیکه این قفل ها قابل کپی شدن باشند نقطه ضعف بزرگی برای گاوصندوق است چراکه با گم شدن کلید دردسری بزرگ برای شما ایجاد می شود. اما در سری گاوصندوق های NEO که دارای کلید مادر هستند، اگر از کلید به درستی محافظت کنید تا دست افراد غریبه نیفتد می تواند برای شما یک ویژگی در تسریع روند باز کردن درب باشد. لازم است بدانید که کلید های این سری قابل کپی شدن نیستند و در صورتی که کلید خود را از دست بدهید باید از شرکت سازنده گاوصندوق درخواست کلید بدهید. 

به عنوان یک مسیر میانبر در راهنمای خرید گاوصندوق و موضوع تعیین امنیت ، استاندارد های معتبر که رتبه امنیتی گاوصندوق را تعیین می کنند می توانند در این زمینه به شما کمک کند. گاوصندوق ها عموما توسط یک سری استاندارد های مشخص درجه بندی امنیتی می شوند. در این دسته بندی ها طی تست های متفاوت مشخص می شود که گاوصندوق در موقعیت های سرقت و … چطور عمل می کند. رتبه امنیتی گاوصندوق باید توسط یک مرکز معتبر انجام شود. مثلا، مرکز ul که بیشتر در حیطه نسوز بودن گاوصندوق آن را می شناسیم، این مرکز در زمینه رتبه بندی امنیت گاوصندوق با طراحی تست های سخت گیرانه به خوبی می تواند به شما تضمین دهد که یک گاوصندوق امن خریداری کرده اید. رتبه امنیتی گاوصندوق RSC ، یک رتبه بندی در سطح جهانی است . 

گاوصندوق نسوز لزوما ضد سرقت نخواهد بود

عموما مشتریان گاوصندوق تصور می کنند که هر گاوصندوق نسوزی قطعا ضد سرقت نیز خواهد بود یا بالعکس. اما این موضوع صرفا یک تفکر اشتباه در انتخاب گاوصندوق است. به عنوان راهنمای خرید گاوصندوق باید بدانید، بدنه و درب گاوصندوق با یک ضخامت مشخص و همچنین عایق مناسب بین دوجداره ممکن نسوز شود اما ضخامت و جنس لایه به کار رفته به نوعی نباشد که گاوصندوق را در برابر برش، دریل و  ابزار های این چنینی مقاوم کند. به طور مثال ضخامت 16 یا 18 گاوصندوق را در برابر حرارت مقاوم می کند اما به راحتی برش داده می شود.

چه گاوصندوق هایی باید نصب شوند؟ 

مرحله مهم در راهنمای انتخاب گاوصندوق موضوع نصب است. زمانیکه گاوصندوق شما قابلیت رول بولت شدن داشته باشد، می تواند به زمین فیکس شود و امکان سرقت را تا حد زیادی کم کند. این موضوع در گاوصندوق های سبک و زیر 100 کیلوگرم بیشتر اهمیت پیدا می کند و حتما باید به آن توجه شود. نصب گاوصندوق اگر اصولی انجام نشود و هنگام نصب به مواردی مثل زیرسازی درست توجه نشود، ممکن است کل امنیت گاوصندوق زیرسوال برود. موضوع نصب گاوصندوق شاید خیلی موضوع مهمی به نظر نرسد اما در گاوصندوق های با وزن کم و سبک تر یک موضوع قابل بحث و مهم است که نباید از آن غافل باشید. 

3-3 انتخاب قفل گاوصندوق

سه نوع قفل در گاوصندوق ها به کار برده شده

 1- قفل مکانیکی   2- قفل الکترونیکی  3-قفل ترکیبی 

انتخاب قفل گاوصندوق بسته به قابلیت اطمینان، سهولت و تناوب دسترسی تعیین می شود. گاوصندوق های دارای قفل الکترونیکی دسترسی راحت تری دارند و به سرعت توسط کاربر باز می شوند اما قفل های مکانیکی نیز خالی از مزایا نیستند. عملکرد قفل های مکانیکی در محیط های صنعتی و مناطقی که دارای آب و هوای شرجی هستند بهتر است. علاوه بر این  قفل های مکانیکی در زمان آتش سوزی مقاوم تر هستند. در راهنمای خرید موضوع انتخاب قفل گاوصندوق یک موضوع مهم است که هرکس باید بتواند متناسب با دغدغه ها و انتظاراتی که دارد بهترین نوع قفل گاوصندوق را انتخاب کند. انتخاب قفل گاوصندوق با کنار هم گذاشتن فاکتورهایی مانند میزان بودجه فرد برای خرید گاوصندوق ، سن کاربر، محدودیت های کاربر ، تعداد دفعات استفاده از گاوصندوق و … بدست می آید.

 

 • اگر هر روز از محصول خود استفاده می کنید، گاوصندوق های دیجیتال که دارای قفل های الکترونیکی هستند گزینه مناسب تری است. زیرا سرعت باز و بسته کردن درب محصول بالا است.
 • اگر چند نفر از محصول به عنوان کاربر استفاده می کنند حتما باید قفل آن چندکابره باشد.
 • اگر در محیط شرجی و با رطوبت بالا زندگی می کنید قفل محصول بهتر است مکانیکی باشد. زیرا رطوبت بالا در عملکرد قفل گاوصندوق های دیجیتال اختلال ایجاد خواهد کرد.
 • اگر در منزل کودکی دارید که امکان دسترسی به محصول را دارد و گاوصندوق دیجیتال انتخاب کرده اید،سیستم قفل حتما باید دارای  مکانیزم قفل کودک باشد.

در حالت کلی عموما بیشترین سهم بازار را گاوصندوق های دیجیتال دارند. گاوصندوق دیجیتال با قفل های الکترونیکی توانسته اند به خوبی نیاز مشتریان خود را حل کنند. سرعت عملکرد بالا در گاوصندوق های دیجیتال، امنیت مناسب ، چند کاربره بودن قفل های دیجیتال و کاربری ساده برای صاحب گاوصندوق دیجیتال همه به عنوان مزایای یک گاوصندوق دیجیتال است که توانسته در بازار به سرعت مشتریان را جذب کند. 

قفل های الکترونیکی دارای سنسور اثر انگشت برای چند کاربر، سیستم های تمام لمسی با قابلیت ذخیره رمز 20 رقمی و کلید های کامپیوتری که مکمل قفل های الکترونیکی می شود گزینه مناسبی برای افرادی است که گاوصندوقی با قفل های امنیتی بالا انتخاب می کنند البته فراموش نکنید که تمام این مدل ها زیرمجموعه گاوصندوق های دیجیتال هستند. 

ما به شما کمک می کنیم بهترین سیستم رمزنگاری متناسب با شرایط و بودجه ای که دارید انتخاب کنید | تماس بگیرید 

گاوصندوق ضد آب مناسب صرافی ها و ادارت 

گاوصندوق ضد آب برای برخی از کسب و کار ها مانند صرافی ها و حتی ادارات و سازمان ها لازم است. اما گاوصندوق ضد آب باید حتما توسط یک استاندارد معتبر تایید شده باشد . یکی از ان استاندارد ها، ETL آمریکا است که دقیقا جزئیات ضد آب بودن گاوصندوق را نیز مشخص می کند. 

4 – وزن گاوصندوق در کدام جایگاه راهنمای خرید گاوصندوق قرار دارد؟ 

تصمیم گیری درباره وزن گاوصندوق به مواردی از جمله ابعاد محصول و شرایط مالکیت منزل یا محل کار بستگی دارد. اگر شما مالک منزل یا محل کار خود نیستید و هر ساله باید نقل مکان کنید گاوصندوق های سنگین وزن توصیه نمی شود و بهتر سراغ انتخاب گاوصندوق سنگین نباشید. بهتر از گاوصندوق های زیر 100 کیلوگرم که توسط بولت های فولادی به زمین متصل می شوند استفاده کنید. اگر حجم اقلامی که قصد نگهداری در گاوصندوق دارید زیاد است و امکان خرید محصولی با ابعاد و وزن متعادل ندارید توصیه می شود گاوصندوق های چرخ دار استفاده کنید تا حمل و نقل برای شما راحت تر باشد و در صورت استقرار در محل با باز کردن چرخ ها گاوصندوق کامل روی زمین قرار بگیرد .

5 – انتخاب ساده یا دکوراتیو بودن گاوصندوق، بخش مهم راهنمای خرید گاوصندوق برای سخت پسندان 

راهنمای خرید گاوصندوق، گاوصندوق دکوراتیو

محلی که برای نگهداری گاوصندوق انتخاب کرده اید در کدام بخش از منزل یا محل کار شما قرار گرفته است؟

پاسخ به این سوال در انتخاب دکوراتیو یا ساده بودن ظاهر محصول موثر است. اگر شما فضایی در سالن پذیرایی یا اتاق خواب  منزل خود برای قرار دادن محصول تان در نظر دارید انتخاب گاوصندوق های دکوراتیو به لحاظ زیبایی و همخوانی با دیزاین محیط، می تواند انتخاب مناسبی باشد و کمترین جلب توجه را نسبت به آن ایجاد کند. اما اگر فضایی کاملا استتار شده مانند کمد دیواری یا فضاهای از پیش تعیین شده در نظر گرفته اید دکوراتیو بودن محصول صرفا بار مالی برای شما دارد و لزومی برای خرید یک گاوصندوق دکوراتیو وجود ندارد.

6 – گارانتی و موارد تکمیلی، قسمت مهم انتخاب و راهنمای خرید گاوصندوق که عموما نادیده گرفته می شود

مواردی مانند رنگ محصول، چراغ های بیرونی و داخلی گاوصندوق که موجب دید کافی در هنگام استفاده از محصول می شود، گارانتی و خدمات پس از فروش جزء مواردی هستند که ممکن است در ابتدا مورد توجه خریداران گاوصندوق نباشد اما تکمیل کننده و لازمه یک خرید خوب است که در این بخش از راهنمای خرید گاوصندوق به آن اشاره شده است.

موضوع گارانتی و خدمات پس از فروش در انتخاب گاوصندوق اهمیت بسیاری دارد. فراموش شدن رمز عبور، ایجاد مشکلات فنی، گم کردن کلید های گاوصندوق و بسیاری از موارد دیگر اتفاقاتی هستند که ممکن است برای صاحبان گاوصندوق پیش آید که در حیطه وظایف یک نیرو پشتیبانی ماهر است. 

7- بودجه ای که برای خرید گاوصندوق در نظر دارید، اخرین مرحله اما تعیین کننده مسیر راهنمای خرید گاوصندوق

اما موضوع مهم در انتخاب گاوصندوق ، بحث قیمت گاوصندوق و محدودیت های مالی است. قیمت گاوصندوق شاید اولین موضوعی است که در خرید گاوصندوق باید آن را در نظر داشته باشید، وقتی محدوده قیمتی که می توانید هزینه کنید مشخص باشد شما می توانید محصولات را فیلتر کنید و انتخاب برای شما آسان تر می شود.  اما حتی اگر به هر دلیل بودجه زیادی برای خرید گاوصندوق در نظر نگرفته اید، از نکاتی که در تامین امنیت گاوصندوق شما موثر است غافل نشوید. پیشنهاد میکنیم حتما به صفحه قیمت گاوصندوق  سری بزنید تا بتوانید محدوده قیمت گاوصندوق های خارجی را بسنجید. بهتر است اول ارزش دارایی هایی که قرار است در گاوصندوق قرار بدهید را بسنجید. قیمت گاوصندوق شما در این حالت راحت تر تعیین می شود. در واقع قیمت گاوصندوق و ارزش دارایی هایی که قرار است در آن نگهداری کنید باهم نسبت مستقیم دارند. 

8- موارد مهم در انتخاب گاوصندوق دیواری و اسلحه

چه زمانی از گاوصندوق دیواری باید استفاده کرد؟

گاوصندوق های دیواری شاید شما را به یاد فیلم های جیمز باند و جاسوسی بندازد که با بازکردن یک گاوصندوق دیواری حجم زیادی پول خارج میشد. این موضوع هرچند میسر است اما بیشتر در سینما جذابیت دارد.گاوصندوق های دیواری عموما از فلز با ضخامت کم ساخته می شوند و محدودیت های زیادی از جمله حجم، فضای نصب، نوع قفل، نسوز بودن و … دارند. این گاوصندوق ها صرفا روی هوش سرقت مانور می دهند که در مکان های عجیب و غریب می توان آن ها را جاساز کرد. اگر جواهرات گران قیمت و پول زیادی دارید گاوصندوق های دیواری به عنوان یک محافظ برای گاوصندوق شما مناسب نخواهند بود. در خرید گاوصندوق دیواری باید ببینید آیا شما مخاطب این گاوصندوق هستید یا خیر ؟ 

درانتخاب گاوصندوق اسلحه توجه داشته باشید که گاوصندوق انتخاب می کنید یا کابین اسلحه

مشتریانی که کابینت های اسلحه را با گاوصندوق های اسلحه اشتباه می گیرند کم نیستند. کابینت های اسلحه صرفا یک محوطه برای نگهداری گاوصندوق است که نسوز و ضد سرقت نیست. اگر هدف شما خرید گاوصندوق اسلحه است ضخامت بدنه گاوصندوق، سیستم قفل، درجه استاندارد سرقت و همچنین نسوز بودن گاوصندوق باید برای شما مهم باشد. در خرید گاوصندوق اسلحه توجه داشته باشید موضوع واترپروف بودن در گاوصندوق اسلحه نیز اهمیت خواهد داشت.

قطعا پی بردن به ضخامت لایه درب و بدنه کار دشواری خواهد بود، آن چیزی که می تواند به شما کمک کند تا از ایمنی گاوصندوق اسلحه در برابر برش، دریل و به طور کل سرقت مطمئن شوید اعتماد به استاندارد های ضد سرقت است. استاندارد RSC، UL_TL، EUROGRADE از استاندارد های مهمی هستند که در حیطه امنیت انواع گاوصندوق و همچنین گاوصندوق اسلحه در برابر سرقت ارایه می شود.

نسوز بودن صرفا برای اسناد و مدارک کاغذی نیست.

در گاوصندوق های زیرزمینی و اسلحه عموما نسوز بودن گاوصندوق مورد توجه مشتری نیست در صورتیکه نسوز بودن هیچ استثنایی در گاوصندوق ندارد.

کلام آخر

در انتخاب گاوصندوق عجله نکنید، گاوصندوق جزء آن دسته از محصولاتی است که یکبار خریده می شود و مدت زیادی در منزل یا محل کار شما استفاده می شود، طبق روال گفته شده پیش بروید و گاوصندوقی انتخاب کنید که به حداکثر دغدغه های شما پاسخگو باشد. شاید حتی نیاز داشته باشید از یک کارشناس با تجربه مشاوره بگیرید.  

 

اگر هنوز موفق به انتخاب گاوصندوق مناسب خود نشده اید، پیشنهاد می کنیم از کارشناسان این زمینه کمک بگیرید.

2 پاسخ
 1. Ss

  سلام در مورد راحتی باز و بسته کردن در گاوصندوق توضیح میدین؟
  کدام مدل ها راحت تر هستند برای استفاده؟

  1. مهدیه ابراهیمی

   با عرض سلام خدمت شما، در این ویدیو نحوه باز کردن درب گاوصندوق‌ها به خوبی به نمایش درآمده است. معمولا گاوصندوق‌های اثر انگشتی، به علت سرعت بالایی که در باز کردن درب دارند، برای راحتی مناسب‌تر هستند. یکی از مدل‌های خانگی با رمز اثر انگشتی مدل EV-20 می باشد که در دو سایز وجود دارد. برای دریافت مشاوره رایگان نیز می‌توانید با شماره تلفن ۸۶۰۷۲۹۰۰-۰۲۱ تماس حاصل کنید.

یک دیدگاه بگذارید

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید. preloader