دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 -91302266 تهران - خیابان مطهری-تقاطع سهروردی-به سمت بهشتی پلاک289 شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

کف سازی مناسب، لازمه نصب گاوصندوق

نصب گاوصندوق بخصوص اگر محصول شما وزن کمی داشته باشد جزء الزامات امنیتی است. البته موضوع نصب گاوصندوق یک موضوع پیش افتاده نیست و حتما باید مواردی مانند کف سازی مناسب در آن رعایت شده باشد. در غیر این صورت  اگر نصب گاوصندوق درست و اصولی انجام نشود، مثل معروف خشت اول گر نهد معمار کج خواهد شد، چراکه اساس امنیت گاوصندوق رعایت نشده. 

یکی از عوامل تاثیرگذار روی امنیت گاوصندوق بحث وزن محصول است اما با توجه به شرایط امروزی گاهی اوقات استفاده از گاوصندوق های سنگین نه تنها منطقی نیست بلکه باعث افزایش هزینه های مشتری می شود. وزن تنها دلیل قطعی روی امنیت محصول نیست در واقع اگر گاوصندوق شما وزن زیادی داشته باشد اما در سیستم رمزنگاری یا طراحی بدنه ضعیف باشد اصلا نیازی به  جابه‌جایی آن برای دستبرد به گاوصندوق نیست. امروزه گاوصندوق هایی در بازار وجود دارند که به خودی خود سبک هستند اما با اتصال آن ها به زمین وزن معادلی ۵۰۰ تا ۷۰۰ کیلوگرم می گیرند.  این دسته از گاوصندوق ها انتخاب مناسبی برای افرادی است اجاره نشین هستند و قطعا جا‌به‌جایی گاوصندوق برای آن ها هزینه بر خواهد بود. 

⚠️ این موضوع بیشتر در گاوصندوق های دیجیتال مطرح است. گاوصندوق دیجیتال عموما گاوصندوق هایی با وزن کم هستند و یکی از مشکلات مشتریان همیشه همین موضوع وزن پایین گاوصندوق های دیجیتال است. گاوصندوق دیجیتال با نصب اصولی به زمین می تواند یک گزینه عالی باشد. گاوصندوق دیجیتال مزیت های زیادی به نسبت سایر محصولات دارند اما این باعث نمی شود تا به سایر عوامل موثر روی امنیت محصولات بی اهمیت باشیم، اگر گاوصندوق دیجیتالی که انتخاب می کنید یک محصول سبک است حتما موضوع اتصال آن به زمین را در نظر داشته باشید.

✅ عموم مشکلاتی که در نصب گاوصندوق به کف سازی بر میخوریم چیست؟

عموما از هر ۱۰ یا ۱۵ نصب گاوصندوق که توسط نیروی خدمات شرکت انجام می شود به یک مورد کف سازی نامناسب بر میخوریم، قطعا نصب گاوصندوق مستلزم رعایت یک سری اصول فنی است که باید به آن دقت شود. زمانی که به مشتری اعلام می شود باید کف سازی منزل یا محیط کار خود را اصلاح کنند شاید اولین چیزی که در ذهن مشتری ایجاد می شود و باعث آزرده خاطر شدن آن ها می شود، میکسر های بتن و سختی های بنایی است. اما اشتباه نکنید ! اگر از یک تکنسین ماهر در این زمینه استفاده کنید می تواند با کمترین دردسر و مشکل محل نصب گاوصندوق شما را زیرسازی کند. در ادامه به بخشی از مشکلاتی که امکان دارد در نصب محصول با آن مواجه شوید اشاره می کنیم و برای هر قسمت راه حل های موجود را نیز بررسی می کنیم. 

  1. تراز نبودن کف زمین : گاهی اوقات محل نصب گاوصندوق صرفا سطح صافی نیست و اگر گاوصندوق نصب شود ممکنه در باز و بسته کردن درب مشکل ایجاد شود. تحت این شرایط پیشنهاد می شود که کف پوش همان ناحیه جدا شود و تراز شود یا محل نصب گاوصندوق به طور کلی تغییر کند و یک محیط دیگر در نظر گرفته شود. در بسیاری از موارد اگر با توجه به نظر کارشناسان نصب تراز نبودن کف، مشکل اساسی ایجاد نکند، گاوصندوق نصب خواهد شد.
  2. خلاء بین محیط و زمین : این حالت عموما زمانی پیش می آید که مشتری قصد نصب گاوصندوق در داخل کمد را دارد و یک خلائی بین چوب کمد و زمین وجود دارد. در این حالت عموما مشکل جدی نیست و با شیوه های کم دردسری می توان مشکل را حل کرد.
  3. پوک بودن زمین : این مشکل در واقع نسبت به دو حالت قبلی پر دردسر تر است، در ساختمان هایی که به لحاظ عمرانی غیر اصولی کار شدند برای پر کردن و یکنواخت کردن سطح از نخاله های ساختمانی استفاده می شود و فضای خالی بین این نخاله ها کامل پر نمی شود و سطح بالایی توسط موزاییک، سرامیک یا هر کف پوش دیگری پوشش داده می شود. زمانیکه گاوصندوق به یک کف ساز این چنینی دریل می شود قطعا امنیت کافی نخواد داشت و به مشتریان توصیه می شود صرفا کف سازی محیطی که قصد نصب گاوصندوق را دارند اصلاح کنند. مثلا محیط ۱ متر مربع را بتن ریزی و سرامیک می کنند.

✅ بهترین مکان برای نصب گاوصندوق کجاست ؟ 

گاوصندوق مان را کجا نصب کنیم ؟ بهترین مکان برای قرار دادن گاوصندوق کجاست ؟ فاکتور هایی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا بتوانید بهترین موقعیت را برای قرار دادن گاوصندوق انتخاب کنید. در بهترین حالت بهتر است گاوصندوق در کنج و به سمت دیوارهای بیرونی قرار بگیرد البته در نظر داشته باشید که این حالت بیشتر برای آپارتمان ها و طبقات بالایی صدق می کند. اینکه چقدر به گاوصندوق نیاز دارید ، منزل شما ویلایی است یا آپارتمانی همه می تواند در انتخاب مکان مناسب برای نصب گاوصندوق به شما کمک کند. 

بهترین مکان برای قرار دادن گاوصندوق کجاست ؟ ( بیشتر بخوانید  )

نتیجه گیری

این موضوع را در نظر داشته باشید که هدفتان از خرید گاوصندوق محافظت از دارایی های با ارزشتان است و قرار است این گاوصندوق یک مدت طولانی در منزل یا محل کار شما جا خوش کند و از دارایی هایتان محافظت کند. قطعا زمانی که پیشنهاد کف سازی به شما ارایه می شود شاید در وهله اول کمی آزرده خاطر شوید اما قطعا این پیشنهادات زمینه ساز مقاومت محصول شما در شرایط بحرانی و سرقت خواهد بود. پیشنهاد می کنم حتما روایت یک سرقت نافرجام گاوصندوق لوسل را بخوانید، زمانیکه تمام نکات امنیتی در محصول شما رعایت شده باشد ضریب امنیت آن بالا می رود و راه های دستبرد به آن بسته می شود. 

یک دیدگاه بگذارید

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید. preloader