About Spitaman

شرکت اسپیتامن در سال 1353 با هدف تولید مصنوعات فلزی آغاز به کار کرد و شروع فعالیت های شرکت با تولید قفسه های مشبک و صندوق های نسوز آغاز گردید . در سال 1366 شرکت در جهت ارائه محصولات به صورت مستقیم وارد عرصه نمایشگاهی در خیابان حافظ گردید . مدیران این شرکت با سرلوحه قرار دادن آرمان های خود در راستای ارائه هر چه بهتر محصولات اقدام به واردات مبلمان اداری و صندوق های نسوز با بالاترین کیفیت نموده و با بهره گیری از دانش فنی و هنری نیروهای متخصص امید دارد که بتواند خواسته های مشتریان خود را در این زمینه بیش از پیش تامین نماید . تیم پشتیبانی اسپیتامن همواره در ساعات اداری در طول هفته آماده ارائه هر گونه پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد . گروه تحقیق و توسعه شرکت نیز همواره با تحقیقات بر روی آخرین تکنولوژی ها ، جدیدترین و با کیفیت ترین محصولات را برای مشتریان به ارمغان خواهد آورد . بخش فنی شرکت نیز آماده ارائه خدمات مشاوره ای ، طراحی و اجرا به شما شرکای تجاری محترم می باشد .

ارزشهای اسپیتامن

– چشم انداز برون مرزی در ارائه محصولات و خدمات
– توسعه پایدار از طریق نوآوری و بهبود مستمر محصولات و خدمات
– حفظ کرامت انسانی پرسنل، مشتریان و سایر ذینفعان
– پایبندی به استانداردها و قوانین ملی و بین المللی در زمینه حفظ محیط زیست
– توانمندسازی مداوم نیروی انسانی و توسعه مهارتها، نوآوری و کار تیمی ایشان

ماموریت اسپیتامن

اساس مأموریت اسپیتامن “ارتقای کیفیت زندگی انسانها با ارائه‌ی راه حل های نوآورانه در زمینه گاوصندوقهای امنیتی" است.
اسپیتامن با ارائه آخرین تکنولوژی های دنیا؛ امنیت کالا و اسناد با ارزش مشتریان خود که عموما از قشر متمول جامعه هستند را به آنها هدیه می دهد. ما معتقدیم هر فرد در هر نقطه از کشور مستحق دستیابی به حس امنیت است و در این راستا بر محصولات و خدمات خود تمرکز ویژه داریم.
اسپیتامن مسئولیت خود می داند که محیطی امن و جذاب برای کارمندان خود بسازد.
در نهایت اصلی ترین دغدغه مالکین شرکت، توسعه کسب و کاری ارزش آفرین برای مشتریان، پرسنل و سهامداران می باشد.

چشم‌انداز اسپیتامن

اسپیتامن تا پنج سال آتی از منظر بیرونی دارای مشتریانی راضی و وفادار و از منظر داخلی، کارمندان و ذینفعانی فعال و خوشنود خواهد بود.
این شرکت با ارائه محصولات مناسب و سیستم گسترده سنتی و دیجیتال توزیع، رهبری بازار صندوق های نسوز را در دست داشته و دسترسی به محصولات در سراسر کشور برای تمامی مشتریان بالقوه، سهل و آسان است.
اسپیتامن با حفظ نیروهای متخصص کنونی و جذب نیروهای کارآمد جدید، موفقیت های گذشته خود را ادامه داده و نیاز به دارا بودن محصولات شرکت را در سطح جامعه تعمیم خواهد داد.
پیرو وضعیت کنونی، شرکت همچنان با برترین برندهای جهان همکاری نموده و در بازار منطقه نیز نفوذ چشمگیری دارد.
در نهایت تمامی پرسنل و ذینفعان شرکت معتقد خواهند بود بازاریابی اجتماعی در جهت نیل به تعهدات برند نسبت به جامعه، اصلی است بنیادین، که موجب رشد و توسعه شرکت خواهد شد.

our-team

Homayoun Sameni

همایون سامنی
مدیر بازرگانی

our-team

Morad Sameni

مراد سامنی
مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره

our-team

Masoud Sameni

مسعود سامنی
مدیر فروش

our-team

Vahid Sameni

وحید سامنی
مسئول IT و انفورماتیک

شرکت کره ای سان سیف مالک برند ایگل سیف، در سال 1972 فعالیت خود را آغاز کرد و پس از مدت کوتاهی به علت تولید گاوصندوق های با کیفیت بسیار بالا، تحویل و خدمات پس از فروش مطلوب به یک تولید کننده معتبر در صنعت تولید گاوصندوق کره تبدیل شد. این شرکت به عنوان پیشگام در بازار گاوصندوق کره، طی سالیان متمادی تکنولوژی های متعددی را در این زمینه توسعه داده است و به محور اصلی در افزایش سطح دانش تولید گاوصندوق کره و دستیابی به استاندارد های جهانی تبدیل شده است. همچنین با کسب گواهینامه های متعدد مانند گواهینامه گاوصندوق های ضد حریق و ضد سرقت و ... از کشور های سوئد، کره و ... کیفیت محولات خود را ضمانت کرده است.

این شرکت در حال حاضر دارای بیش از 100 شریک تجاری در سرتاسر جهان است و امید به افزایش این همکاری در آینده دارد. چشم اندازی ما دستیابی به نهایت رضایتمندی مشتریان است و برای دستیابی به محصولاتی استثنایی نهایت تلاش خود را به کار می بریم.
Top
خدمات مشتریان : ۶۶۷۲۴۹۳۲-۰۲۱
en
فا
X