دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 -91302266 تهران - خیابان مطهری-تقاطع سهروردی-به سمت بهشتی پلاک289 شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

چقدر برای گاوصندوق می خواهید هزینه کنید؟

گاوصندوق اگر درست و اصولی انتخاب شود بیشتر از صرف هزینه، یک سرمایه گذاری است. یک سرمایه گذاری و امنیت خاطر طولانی مدت می شود. اگر سری به بورس گاوصندوق در خیابان سپهبد قرنی بزنید، گاوصندوق هایی از برند های ایرانی و خارجی با ویژگی های متنوع، احتمالا شما را سردرگم خواهد کرد. بخصوص زمانی که شروع به مقایسه قیمت محصولات بکنید.

در خرید گاوصندوق باید بتوانید با توجه به بودجه ای که دارید بهترین نمونه گاوصندوق موجود در بازار را پیدا کنید. فرضا در محدوده قیمت گاوصندوق از 3 تا 7 میلیون تومان، محصولات ایرانی و خارجی زیادی وجود دارد که باید تصمیم گرفت کدام می تواند برای شرایط شما مناسب باشد. خرید گاوصندوق نباید شتاب زده و عجولانه باشد، قبل از خرید گاوصندوق و حتی در نظر گرفتن محدوده قیمت محصول باید ارزش دارایی ها و توقعی که از محصول دارید را مشخص کنید. در این مرحله شما می توانید تصمیم بگیرید که چقدر برای خرید گاوصندوق باید هزینه کنید

با هر بودجه ای که خرید می کنید فراموش نکنید :

⚠️ گاوصندوق شما حتما باید نسوز باشد، حداقل مقاومت گاوصندوق در دمای 900 درجه به مدت 1 ساعت است. نسوز بودن گاوصندوق حتما باید توسط مراکز معتبر تایید شده باشد و صرفا گفتار شفاهی کفایت نمی کند.

⚠️ سیستم رمزنگاری دیجیتال یا مکانیکی حتما باید از یک برند معتبرباشد. انتخاب برند معتبر به شما تضمین می دهد که گاوصندوق شما سیستم قفل امنی دارد.

⚠️ رتبه امنیت گاوصندوق حتما باید مشخص باشد، رتبه امنیت بهترین و مطمئن ترین راهی است که به شما تضمین می دهد گاوصندوقی که خریداری می کنید به لحاظ ایمنی در چه سطح و رتبه ای قرار گرفته است. آیا قیمتی که برای محصول عنوان می شود معقول است یا ارزش هزینه کردن ندارد. از مراکز معتبر در این زمینه می توان به رتبه بندی امنیت استاندارد RSC اشاره کرد. RSC  در سطح جهانی پذیرفته شده و نشان آن روی هر محصول به منزله سطح امنیت و اعتبار آن است.

اگر درباره درجه بندی امنیت در گاوصندوق ها اطلاعی ندارید پیشنهاد می کنیم حتما مقاله مرتبط با رتبه امنیت گاوصندوق را مطالعه کنید. 

اگر بودجه شما کم است :

❌ به دنبال گاوصندوق های دکوراتیو نباشید. این محصولات عموما در رده بالاتری قرار دارند.

✔️ به جای خرید یک گاوصندوق مکانیکی و بزرگ که قیمت های پایین تری دارند به دنبال یک گاوصندوق با ابعاد کوچک و دیجیتالی باشید. این محصولات به لحاظ ایمنی در سطح بهتری قرار دارند. گاوصندوق های دیجیتال سرعت عملرد بالایی دارند، دقت آن ها در رمزنگاری نسب به سایر محصولات به طرز قابل توجهی بالاتر است. در گاوصندوق دیجیتال دیگر نیازی به کلید و اهرم نیست، شما با وارد کردن یک رمز عبور یا حتی اسکن اثر انگشت می توانید درب گاوصندوق دیجیتال تان را باز کنید. به طور کلی در حال حاضر سهم زیادی از بازار گاوصندوق را محصولات دیجیتال تشکیل داده اند. اما دقت داشته باشید که در این محصولات، انتخاب برند مناسب بیشتر از هر زمان دیگری اهمیت دارد.

کلام آخر 

همیشه در گاوصندوق این موضوع را به خاطر داشته باشید که هر گرانی دلیل بر کیفیت محصول نیست و متقابلا هر ارزانی نیز بی حکمت نیست. حتی اگر در خرید گاوصندوق محدودیت مالی ندارید، دقت کنید که گاوصندوق شما باید توسط استاندارد ها و مراکز معتبر تایید شده باشد. رتبه امنیت و نسوز مشخصی داشته باشد. عنوان ضد سرقت یا نسوز به تنهایی کفایت نمی کند، برای هرکدام از ویژگی های گاوصندوق باید به دنبال یک تاییدیه معتبر بود.

به طور کلی برای قیمت گاوصندوق حداقل از محدوده 4 میلیون تومان باید در نظر بگیرید. قطعا محصولاتی با قیمت های پایین تر در بازار مشاهده خواهید کرد اما باید مطمئن شوید که آن محصول با فاکتور های اساسی یک محصول و نیاز های شما مطابقت دارد یا خیر. قیمت گاوصندوق تحت تاثیر عوامل زیادی تغییر می کند و عموما پیشنهاد ما این است که عواملی را فاکتور بگیرید که تاثیر نهایی آن ها روی امنیت محصول نیست.

یک دیدگاه بگذارید

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید. preloader