دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 -91302266 تهران - خیابان مطهری-تقاطع سهروردی-به سمت بهشتی پلاک289 شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

۴ دلیل که هر صاحبخانه‌ باید سرمایه‌گذاری روی گاوصندوق را جدی بگیرد

دلایل بسیار زیادی برای اینکه سرمایه‌گذاری روی گاوصندوق، یک اقدام عاقلانه است؛ وجود دارد. همچنین این دلایل روز به روز افزایش پیدا می‌کنند. این روز‌ها دیگر سرمایه گذاری در بانک‌ها، امنیت اموال و دارایی‌های ما را تضمین نمی‌کند. به همین جهت است که باید هر فرد باید سرمایه‌گذاری روی گاوصندوق را جدی بگیرد. پس بیایید این دلایل را با هم مرور کنیم:

آیا خرید گاوصندوق خانگی واجب است؟

شرایط اقتصادی نامناسب، نا خودآگاه جرم و جنایت‌های اجتماعی را نیز افزایش داده است. این امر موجب شده گاوصندوق خانگی، برای هر کسی که در منزلش سرمایه‌ای نگه می‌دارد؛ واجب باشد. گاوصندوق خانگی خوب، علاوه بر اینکه امنیت منزلتان را تأمین می‌کند؛ اگر در برابر سایر تهدیدات نیز مقاوم باشد، به شما راحتی خیالی بیش از همیشه می‌بخشد. گاوصندوق خانگی که در برابر تهدیداتی مثل سرقت با وسایل مکانیکی و دمای بالا نیز مقاوم باشد، برای منزلتان یک پیشنهاد عالی‌ست.

۱-تهدید آتش

تهدید آتش سوزی یک تهدید شدید و فزاینده به حساب می‌آید. به طوری‌که به نقل از سازمان آتش‌نشانی، این عدد نسبت به سال گذشته ۱۳٪ افزایش داشته است. الآن که تصمیم گرفتید تهدیدات خارجی را بر منزلتان بی‌اثر کنید، تهدیدات طبیعی را فراموض نکنید. خطر آتش وسزی می‌تواند به اندازه سرقت سارقین، منزل شما را تهدید کند. به همین دلیل است که شما باید فکری هم برای این تهدید در نظر بگیرید و امنیت خانه خودتان را نصفه و نیمه رها نکنید.

درواقع گاوصندوق نسوز که نباشد، نصف امنیت آن در لحظه از بین می‌رود. چون فقط نصف سارقین منزلتان را در نظر گرفته است. گاوصندوق نسوز یک سرمایه‌گذاری عاقلانه به حساب می‌آید؛ چرا که با صرف هزینه‌ای نه چندان زیادتر، امنیت بسیار بالاتری را تأمین می‌کند. درواقع هیچ کس از قبل نمی‌داند چه زمان آتش سوزی رخ خواهد داد. درواقع همین ویژگی غیرمترقبه بودن آتش سوزیست که اهمیت گاوصندوق نسوز را بیش از قبل می کند. اگر گاوصندوق نسوز خودتان را از محصولات معتبر انتخاب کنید، به راحتی می‌توانید بدون دغدغه به هرجایی که می خواهید سفر کنید. چون خیالتان از امنیت منزلتان در برابر تمام آتش‌سوزی‌ها راحت است.

پس همین امروز گاوصندوق دیجیتال و ایمن خودتان را سفارش دهید و دست تهدید کنندگان و سارقین را از اموالتان دو را نگه دارید. آیا نیاز به مشاوره برای خرید دارید؟ همین الآن تماس بگیرید.

۲-تهدید آب برای خسارت به اسناد مهم

وقتی از خسارت زدن‌ آب به اسنادتان سخن می‌گوییم، منظورمان سیل است، هر نوع سیلی! سیل می‌تواند در اثر یک حادثه آب و هوایی شکل گرفته باشد یا در اثر ترکیدن یا نشت لوله پشتی یا حتی آب پاشی شلنگ آتش نشانی. از آنجا که منبع سیل‌ها، خسارات متنوعی می‌توانند به گاو صندوق‌ها وارد کنند، برای امنیت حداکثری، بایستی قوی‌ترین آن‌ها را انتخاب کنید. اوصندوق ضدآب  در مدت زمان طولانی، در برابر فشار آب دوام اورده و نفوذ آب به داخلش را غیر ممکن می‌کند. این ویژگی خصوصا برای نگهداری اقلام دیجیتالی به کار می‌آید. حتی اگر اسناد و مدارک کاغذی را هم بخواهید در گاوصندوقتان نگه دارید، بهتر است یک محصول ضدآب انتخاب کرده و خیال خودتان ار برای همیشه راحت کنید.

اما این تصور غلطی‌ست! چرا که گزارشات نشان‌دهنده آن است که سارقین بدون طلایاب جایی نمی‌روند؛ طبیعی هم هست. وقتی هدف سارقین، سرقت طلایی‌ست  که هر تکه کوچکش میلیون‌ها می‌ارزد، طلایاب یار همیشگی اوست. سارقین در اثر تجربه یاد گرفته‌اند افراد طلاهایشان را معمول در چه محل‌هایی از منزل پنهان می‌کنند، و این همان دلیلی‌ست که خرید گاوصندوق را اجباری می‌کند.

گاوصندوق دیجیتال، یک عمر راحتی خیال

گاوصندوق مدل M020 ایگل

گاوصندوق دیجیتال، یکی از امن‌ترین راه‌ها برای حفظ و نکهداری مناسب دارایی‌های شماست!

۳-افزایش استفاده از گاوصندوق اسلحه

استفاده از اسلحه، بین جوانان و ورزشکاران از محبوبیت بالاتری برخوردار شده است. به همین دلیل گاوصندوق اسلحه نیز یکی از ضروریات این دوره و زمانه شده است. از آنجا که محتویات گاو صندوق اسلحه، یک شئ خطرناک است، حتما همیشه از قفل بودن آن اطمینان داشته باشید. به خصوص اگر در منزلتان کودکان و نوجوانان کنجکاو و جست‌‌وجوگر حضور دارند. از آنجا که این نوع از محصولات بسیار بزرگ هستند، پنهان کردن آن‌ها امر دشواری به نظر می‌رسد، اما تا حد امکان سعی کنید آن‌ها را از دسترس کودکان و افراد غزیبه پنهان بدارید.

۴-امنیت منزل، بیشتر از بانک

سرمایه‌گذاری روی گاوصندوق، بسیار عملی‌تر و منطقی‌تر از سپردن اموال به بانک می باشد. چرا که در بانک‌ها شما همیشه نمی‌توانید به تمام اموالتان دسترسی پیدا کنید. درواقع برای برداشتن مدارک یا پول نقدتان از صندوق امانت بانک، فقط در ساعات کاری این اجازه را دارید. از طرفی بدقولی‌ها و بی‌اعتمادی‌های بانک‌ها اعتماد مردم را از سپردن اموالشان به آن‌ها سلب کرده است. در این مقاله راجع به این موضوع بحث شده که کدام انتخاب بهتری‌ست: «گاوصندوق یا صندوق امانات بانک»

به خاطر داشته باشید، سرمایه‌گذاری روی گاوصندوق به منزله آن نیست که تمامی سارقان قید منزل شما را خواهند زد. بلکه در کنار آن سعی کنید حتما اقدامات امنیتی دیگری نیز انجام دهید. مثلا درب‌ آن را همیشه قفل کرده و کلید آن را در جای مطمئنی پنهان کنید. استفاده از دوربین و درب‌های ضدسرقت هم، در کنار این محصول، می‌تواند کمک کننده باشد.

چند نکته مهم

اگر شما جزء آن دسته‌ی هستید که برای امنیت منزلتان اهمیت قائلید و می‌خواهید سرمایه‌گذاری روی گاوصندوق انجام دهید؛ این نکات را نیز از قلم نیندازید:

چیزی را از قلم نیندازید

حتما به خاطر داشت باشید بعد از انجام خرید، تمام اشیاء مهم و گرانبهایتان را در گاو صندوق قرار دهید. یک لیست از اقلام مهم و ضروری‌تان تهیه کنید و مطمئن شوید همه اقلام را داخل گاوصندوق نگه داشته‌اید. در نگهداری موارد در گاوصندوق دیجیتال تمام دقت‌تان را جذب کنید. به طور مثال اگر اقلامی دارید که در برابر آب یا آتش از حساسیت بسیار بالاتری برورداند، حتما گاوصندوق ضدآب  یا گاوصندوق نسوز با درجه بالاتری برایشان تهیه کنید در این راه می توانید از مشاورین متخصص ما در زمینه امنیت نیز بهره بگیرید.

محل قرار دادن

امن‌ترین مکان منزلتان را به این محصول اختصاص دهید. درصورتی که شما صاحبخانه هستید، توصیه می کنیم حتما محصولتان را توسط کارشناس فنی، با رعایت اصول به زمین متصل کنید. مکان‌ها خلوت و کم رفت و آمد منزل، کمدها، گاراژها یا انابرهای مسکونی و هر مکانی که عبور و مرور به آن دشوار باشد، برای نصب گاوصندوق بسیار مناسب است.

تفاوت ‌برند اسپیتامن در چیست؟

خرید از اسپیتامن، خرید از یک نمایندگی معتبر و با تجربه در زمینه امنیت محصول است و به شما این اطمینان را می‌دهد که در هر لحظه از شبانه روز که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید، یک مشاور دلسوز در خدمت شما خواهد بود. در ضمن ۲ سال گارانتی و ۶ ماه خدمات رایگان پس از فروش، خیال شما را بابت هرنوع خدمات و مشاوره‌ای راحت می‌کند و تجربه خریدی لذت بخش را برایتان به ارمغان می‌آورد.

1 پاسخ
  1. الهام

    برای نگهداری و محافظت از اموالمان به بهترین نحو، سرمایه گذاری روی گاوصندوق را جدی بگیریم و آینده خودمان را بیمه کنیم.

یک دیدگاه بگذارید

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید. preloader