دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 -91302266 تهران - خیابان مطهری-تقاطع سهروردی-به سمت بهشتی پلاک289 شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

گاوصندوق ساعت

گاوصندوق ساعت جزء آن محصولات لوکسی است که در این صنعت تولید می شود. گاوصندوق ساعت شاید خیلی به گوش آشنا نباشد اما این محصول نیز دقیقا همانند سایر محصولات امنیتی مشتریان خاص خودشان را دارند. مشتریان گاوصندوق ساعت افرادی هستند که کلکسیون ساعت های لوکس دارند یا ساعت برای آن ها به عنوان یک سرمایه محسوب می شود. گاوصندوق ساعت تقریبا تنها گاوصندوقی است که در ابعاد کوچک و مسافرتی هم تولید می شود! 

دقت داشته باشید که در محصولات لوکسی مانند لوسل عموما استند های ساعت نیز وجود دارد اما در این جا موضوع مورد بحث ما محصولاتی هستند، تمرکز اصلی شان روی نگهداری ساعت است. در مدل های بزرگ گاوصندوق ساعت عموما جای جواهرات هم طراحی می شود اما تعداد استند های ساعتی که برای آن ها در نظر گرفته شده زیادتر است. 

مدل های مختلف گاوصندوق ساعت 

گاوصندوق های ساعت مانند سایر محصولات خیلی تنوع ندارند. در واقع صرفا دو مدل گاوصندوق ساعت در بازار وجود دارد. یکی محصولاتی هستند که مسافرتی اند و به راحتی می توانید در چمدان قرار بدهید و دسته دوم که بزگ تر هستند عموما به عنوان یک کلکسیون برای ساعت های گران قیمت تولید می شوند.

دسته اول که در تصویر زیر نیز مشخص است مناسب آن دست از مشتریانی است که می خواهند حداقل یکی از ساعت های گران قیمت شان را همراه خود در سفر ها داشته باشد. این نگهدارنده های کوچک و قابل عموما دارای رمز های الکترونیکی هستند برای محافظت از ساعت در برابر ضربه، حرارت و نفوذ آب است. روکش های چرمی و ظاهر زیبا تقریبا جزء جدانشدنی این محصولات هستند.

گاوصندوق ساعت

یک مدل دیگر گاوصندوق ساعت معروف به محصولات کشویی هستند که در موقعیت مشخصی باید قرار بگیرند. در این مدل ها عموما علاوه بر جایگاه ساعت محل نگهداری جواهرات و اشیاء لوکس با ارزش هم قرار داده شده. تعداد استند های ساعت در این مدل ها زیاد است، فضای داخلی کامل با چوب، چرم یا المان های دیگر طراحی شده. سیستم رمزنگاری در این مدل از محصولات عموما از نوع بایومتریک است و کمتر قفل های مکانیکی دیده می شود. این مدل از گاوصندوق های ساعت عموما جزء محصولات فوق امنیتی و دکوراتیوی هستند که زیبایی و امنیت آن ها در سطح بالایی قرار گرفته . 

گاوصندوق ساعت

ویژگی های مشترک در گاوصندوق ساعت 

یکی از ویژگی های مشترک در این سری از محصولات بهره گیری از سیستم های دیجیتال است. این دسته از محصولات جزء محصولات لوکس و تمام دیجیتالی هستند که عموما سیستم رمزنگاری در آن ها تمام الکترونیکی با ضریب امنیت بالا است. گاوصندوق های دیجیتال سرعت عملکرد بالایی دارند و در نمونه هایی که بر اساس کد های ژنتیکی طراحی می شوند نیازی به حفظ کردن رمز عبور هم نیست. عموما در این سری از محصولات سیستم های رمزنگاری بر اساس کد های ژنتیکی است که نفوذ به آن غیرممکن است . 

ویژگی مشترک بعدی در این سری محصولات، بخصوص در انواع ایستاده، زبانه های قوی است که در همه جهات درب قرار گرفته. حتی در برخی از مدل ها به جای یک ردیف زبانه، دو ردیف وجود دارد که مقاومت و ضریب امنیت را به حد قابل توجهی افزایش می دهد. 

ویژگی مشترک سوم طراحی داخلی و بیرونی دکوراتیو است. در این سری از محصولات عموما از المان های چرم و چوب طبیعی استفاده می شود. تمرکز روی ظاهر و دیزاین محصول در یک محصول لوکس طبیعی است. در گاوصندوق های دکوراتیو خبری از اهرم و کلید نیست، زیبایی و ظرافت در تمام بخش های محصول دیده می شود و در یک کلام به امنیت و زیبایی به یک اندازه توجه شده است.

این محصولات عموما با توجه به ویژگی هایی که دارند جزء محصولات گران قیمت محسوب می شوند. در پایان باید عنوان کنیم که گاصندوق های ساعت در بازار ایران به دلیل عدم تقاضا و قیمت های بالا دیده نمی شود. اما اگر دنبال محصولی هستید که برای شما استند های ساعت طراحی کرده باشند پیشنهاد می کنیم سراغ محصولات لوسل بروید. در برخی مدل های این برند بخصوص مدل 5000 به خوبی فضای جواهرات، پول و ساعت فراهم شده. 

یک دیدگاه بگذارید

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید. preloader