دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 86072900 تهران - خیابان سپهبد قرنی -خیابان کلانتری - پلاک 55 - طبقه سوم شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

گاوصندوق فوق امنیتی

کارشناسان امنیت، افراد را به خرید گاوصندوق خانگی برای افزایش امنیت در منازلشان ترغیب می‌کنند. اما آیا درجه امنیت گاوصندوق‌ها با هم برابر است؟ یک گاوصندوق فوق امنیتی چه ویژگی‌هایی دارد؟ در این مقاله می‌خواهیم به ویژگی‌هایی که موجب می‌شود محصول به یک گاوصندوق فوق امنیتی تبدیل شود، را نام ببریم و چند گاوصندوق فوق امنیتی به شما معرفی کنیم.

ویژگی‌های گاوصندوق فوق امنیتی

در ابتدای مطلب این سوال مطرح شد که گاوصندوق فوق امنیتی به چه محصولی اطلاق می‌شود؟ در ادامه می‌خواهیم چند ویژگی کلیدی این محصولات را به شما معرفی کنیم تا بهتر بتوانید نسبت به خرید گاوصندوق اقدام کنید. اما در کل تنها گاوصندوق فوق‌امنیتی که تمامی این ویژگی‌ها را دارد، گاوصندوق لوسل است.

در صورتی که می‌خواهید از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره‌مند شوید با این شماره ۰۲۱۸۸۴۹۰۵۷۹ تماس حاصل کنید.

سیستم رمز گاوصندوق فوق امنیتی

سیستم رمز این نوع محصولات عموما دیجیتالی و بیومتریک است. سیستم‌های بیومتریک شامل دو مورد می‌شوند. سیستم‌های اسکنر عنبیه و سیستم اثر انگشتی. در ادامه هر یک از این موارد را برای گاوصندوق فوق امنیتی توضیح می‌دهیم:

گاوصندوق چشمی

ویزگی اسکنر عنبیه بعنوان یک ویژگی جدید و فوق پیشرفته به حساب می‌آید و در نتیجه محصولاتی با تکنولوژی بالا شامل این ویزگی می‌باشند. این ویزگی بر روی گاوصندوق‌هایی که در بازار امروزه ایران وجود دارند، تعریف نشده‌اند. اما برای آشناییث بیشتر با این ویژگی می‌توانید به این مقاله مراجعه نمایید.

سیسیتم اثر انگشت برای گاوصندوق فوق امنیتی

گاوصندوق اثر انگشتی

از آنجا که سیستم اسکنر اثر انگشت یکی از پیشرفت‌های تکنولوژی به حساب می‌آید، این ویژگی به محصولات امنیت فوق‌العاده‌ای بخشیده است. علاوه بر این وقتی گاوصندوق اثر انگشتی است، یعنی مطابق تکنولوژی‌ها روز دنیاست. پس قاعدتا می‌تواند انتخاب خوبی باشد.

*این موارد درصورتیست که گاوصندوق اثر انگشتی شما از یک برند معتبر و نشاخته شده باشد.*

سیستم گلس‌لاک

سیستم امنیتی گلس لاک یک ویژگی منحصر به فرد به حساب می‌آید. این ویژگی فقط در محصولات برند لوسل در ایران تعریف شده است. سیستم فوق امنیتی گلس‌لاک به این صورت است که اگر ضربه‌ای به گاوصندوق فوق امنیتی شما وارد شود، شیشه‌ای موسوم به گلس لاکر که در پشت درب محصول تعبیه دیده شده است می‌شکند. با شکستن این شیشه، زبانه‌های گاوصندوق شما دو برابر بیشتر در قفل فرو می‌روند. با این اتفاق عملا محصول امنیتی شما قفل می‌شود.

در این حالت گاوصندوق دیگر عملا غیر قابل نفوذ شده و دسترسی به اشیاء داخل آن، حتی برای صاحب گاوصندوق نیز ناممکن خواهد بود. در این حالت شما باید با پشتیبانی محصول خود تماس بگیرید تا کارشناسان فنی امنیتی بتوانند با کمک نامه‌نگاری به سازنده اصلی گاوصندوق، دوباره رمز گاوصندوق شما را بازیابی کنند.

گاوصندوق فوق امنیتی لوسل

گاوصندوق از برند لوسل
گاوصندوق دکوراتیو لوسل مدل ۱۰۰۰rw

لوسل بعنوان یک گاوصندوق فوق امنیتی تمام و کمال؛ و تنها گاوصندوق فوق امنیتی موجود در بازار ایران شناخته می شود. این محصول تمام ویژگی‌های امنیتی که گفته شد، را دارد.

سیستم گلس لاک، در واقع فوق امنیتی‌ترین ویژگی‌ست که گاوصندوق‌های موجود در بازار امروز می تواند داشته باشد. این ویژگی تنها در گاوصندوق برند لوسل پیدا می‌شود، که اسپیتامن نمایندگی رسمی آن را به عهده دارد.

سیستم تاریخچه باز شدن گاوصندوق

تاریخچه باز شدن گاوصندوق، به شما گزارش می‌دهد که در گذشته درب گاوصندوقتان در چه ساعتی و با چه رمزی باز شده است. با این ویژگی، مثلا اگر شک کرده‌اید که کسی رمز گاوصندوقتان را پی برده است، . یا حتی تلاشی برای پی بردن به آن کرده است، این اتفاق را به راحتی خواهید فهمید و از امنیت لازم برای کارتان برخوردار خواهید شد.

کار از محکم کاری عیب نمی‌کند!

اگر تمام این ویژگی‌های امنیتی را برای گاوصندوقتان در نظر گرفتید، و باز هم امنیت بیشتری می‌خواهید، توصیه کارشناسان امنیتی فعال در اسپیتامن به شما این است: یک دوربین نیز به گاوصندوق فوق امنیتی خود اضافه کنید.

با این کار شما می‌توانید علاج واقعه قبل از وقوع کنید و اگر کسی حتی قصد نزدیک شدن به گاوصندوق شما را داشته باشد، با استفاده از دوربین و یا وسایل امنیتی مثل آلارم گوشی جلوی این اتفاق را بگیرید. دیدگاه‌های خود را با ما در میان بگذارید.

اسپیتامن، مرجع گاوصندوق امن

یک دیدگاه بگذارید

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
preloader