دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 -91302266 تهران - خیابان مطهری-تقاطع سهروردی-به سمت بهشتی پلاک289 شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

چه گاوصندوقی برای افراد مسن مناسب است؟

چه گاوصندوقی برای افراد مسن مناسب است ؟ ویژگی گاوصندوق مناسب برای افراد مسن چیست ؟ در انتخاب محصول همیشه باید شرایط کاربران گاوصندوق را در نظر داشته باشید. مثل اینکه سن کاربران گاوصندوق چقدر است؟ یا حتی اگر قرار باشد کمی تخصصی و عمیق تر بررسی کنیم موضوع محدودیت های جسمانی در کاربران را نیز می تواند مطرح باشد.

در این جا قصد داریم در مورد نوع گاوصندوقی که برای افراد مسن مناسب تر است صحبت کنیم. عموما برای افراد مسن پیشنهاد می شود به دنبال محصولاتی باشید که در ضمن امنیت بالا، کاربری راحتی دارند و قفل گاوصندوق طی یک مرحله به راحتی باز می شود. برای این افراد، گاوصندوق دارای کلید پیشنهاد نمی شود. چراکه نگهداری کلید گاوصندوق برای آنها ممکن است سخت باشد. برای افراد مسن بهتر از گاوصندوق هایی استفاده شود که با لمس اثرانگشت باز می شوند و نیازی به حفظ کردن رمز عبور ندارد.

گاوصندوق های مکانیکی مناسب افراد مسن نیست 

❌ برای افراد مسن به هیچ عنوان به دنبال گاوصندوق های مکانیکی نباید باشید، این گاوصندوق تماما می تواند برای آن فرد دردسر ساز شود. از کلید های قفل گرفته تا سیستم رمزنگاری چرخشی و به خاطر سپردن روند چرخش قفل های قدیمی. گاوصندوق های مکانیکی هر سال نیاز به تعمیر و سرویس کاری دارند و نباید از روغن کاری و سرویس آن ها غافل شد. این گاوصندوق ها در شرایط اضطراری برای افراد مسن به هیچ عنوان مناسب نیستند.

👈 پیشنهاد ما برای افراد مسن استفاده از گاوصندوق های دیجیتال است. این محصولات رابط کاربری آسانی دارند. در گاوصندوق های دیجیتال دیگر خبری از کلید و اهرم مکانیکی نیست. اگر گاوصندوق دیجیتال را از نمونه های بایومتریک انتخاب کنید برای باز کردن درب گاوصندوق دیگر حتی نیازی به حفظ کردن رمز عبور نیست بلکه با یک اسکنر اثرانگشت درب گاوصندوق باز می شود. در گاوصندوق های دیجیتال رابط کاربری راحت تر در کنار امنیت کافی یک انتخاب مناسب برای افراد مسن است.

جمع بندی

برای افراد مسن گاوصندوق های مکانیکی به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود. این محصولات کاربری سختی دارند و در شرایط اضطراری سرعت عملکرد بسیار پاییینی دارد. گاوصندوقی برای افراد مسن مناسب است که کمترین دردسر را برای باز کردن درب گاوصندوق داشته باشد و نیازی به کلید و یا حتی به خاطر سپردن رمزعبور نداشته باشد. گاوصندوق دیجیتال از نوع بایومتریک دقیقا همان گاوصندوق مناسب برای افراد مسن است که در ضمن امنیت کافی، کاربری راحت تری نیز دارند. 

یک دیدگاه بگذارید

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید. preloader