دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 -91302266 تهران - خیابان مطهری-تقاطع سهروردی-به سمت بهشتی پلاک289 شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

اعتماد اجتماعی به بازگشت اموال مسروقه در سرقت منازل

اعتماد اجتماعی افراد به عملکرد پلیس در خصوص مقابله با جرم و سرقت منازل چقدر است ؟ اگر منزل شما مورد سرقت قرار بگیرد چقدر به بازگشت اموال تان توسط پلیس اعتماد دارید؟

با افزایش آمار بیکاری و فقر افزایش آمار جرم و سرقت منازل دور از انتظار نیست. اما نکته این جاست، چقدر به بازگشت اموال مسروقه می توان امیدوار بود؟ چند درصد اموالی که به سرقت می روند به صاحبانشان باز می گردد؟ این مسئله فقط به مربوط ایران نیست بلکه در سایت all about safes درباره دغدغه مردم انگلیس در خصوص کاهش بودجه پلیس و افزایش جرم و سرقت صحبت شده. در این نوشته عنوان شده که مردم انگلیس دیگر در خصوص بازگشت اموال صرفا به پلیس اطمینان ندارند و نمی دانند که از کجا باید به دنبال اموال مسروقه در سرقت منازل باشند.

راه های ارتقا امنیت برای جلوگیری از سرقت منازل 

تامین و تجهیز نیروهای پلیس قطعا از حیطه اختیارات ما خارج است. بهترین راه در این مرحله پیشگیری از وقوع جرم است. شرایط ایمنی منزل تان را طوری تجهیز کنید که کارتان به پلیس و پیگیری های مکرر به دنبال سرقت منازل نرسد. در مقاله امنیت خانه درباره راه هایی که می توانید امنیت منزلتان را ارتقا دهید مفصلا صحبت کردیم. از نصب تجهیزات امنیتی مانند دوربین های مداربسته گرفته تا سیستم های هوشمند و گاوصندوق های امنی که می تواند ضریب امنیت منزلتان را افزایش دهد. اما قطعا اجرای تمام این روش ها برای خانه خیلی هزینه بر است. ارتقا ضریب امنیت خانه باید پله پله و بر اساس اولویت بندی انجام شود.

هدف سارقان از ورود و سرقت منازل عموما سرقت وجوه نقدی و طلا و جواهرات که نقد کردن آن ها برایشان راحت است. به همین دلیل اولویت اول شما باید تامین امنیت این اقلام باشد.

گاوصندوق ضدسرقت، شما را از پلیس بی نیاز می کند

گاوصندوق خیلی خوب می تواند از دارایی های مهم شما محافظت کند. اگر یک گاوصندوق ضدسرقت داشته باشید دیگر نگرانی از بابت امنیت دارایی هایی مثل اسناد مهم، پول و جواهرات وجود ندارد. گاوصندوق اگر به معنای واقعی امن و ضدسرقت باشد سارقان را دست خالی خواهد گذاشت. اما تمام این ها مشروط بر این است که یک گاوصندوق امن بخرید.

در انتخاب گاوصندوق چه مواردی در اولویت است؟

انتخاب گاوصندوق یک پروسه زمان بر و نیازمند تحقیق و بررسی است. اگر برای اولین بار است که به دنبال انتخاب و خرید گاوصندوق هستید پیشنهاد می کنیم حتما مقاله راهنمای خرید گاوصندوق را بخوانید. در راهنمای انتخاب و خرید گاوصندوق پله به پله تمام مواردی که باید در نظر بگیرید را عنوان کردیم. در این بخش مهم ترین مواردی که اهمیت دارد را عنوان می کنیم تا در یک نگاه کلی بدانید دنبال چه چیز هایی باید بگردید

✅  گاوصندوق ضدسرقت : ضدسرقت بودن در یک گاوصندوق نتیجه کیفیت ساخت یک محصول است. جنس و ضخامت فولاد به کار رفته در گاوصندوق، تعداد  لایه های فولاد، نوع مهر و موم محصول، سیستم رمزنگاری همگی در ضدسرقت بودن محصول موثر است. اما بررسی تک تک این موارد غیرممکن است. بهترین میانبر برای اطمینان از ضدسرقت بودن محصول ، استناد به استاندارد هایی است که گاوصندوق دریافت کرده. امروزه مراکزی وجود دارند که محصولات را به لحاظ ایمنی تست و رتبه بندی می کنند. این رتبه بندی ها بهترین راه برای اطمینان از میزان مقاومت محصول در برابر سرقت و دستبرد است. یکی از این استاندارد ها استاندارد rsc آمریکا است که رتبه بندی آن در سطح بین المللی پذیرفته شده است.

سیستم رمزنگاری : عموما به مشتریان پیشنهاد می کنیم به دنبال گاوصندوق های دیجیتال باشید. محصولاتی با سیستم رمزنگاری دیجیتال بهترین انتخاب برای یک گاوصندوق هستند. در گاوصندوق های دیجیتال اثری از کلید و اهرم مکانیکی نیست، دیگر دغدغه ای از بابت گم کردن کلید و یا حتی فراموشی رمز عبور وجود ندارد. گاوصندوق های الکترونیکی ضریب امنیت بالاتری به نسبت سایر محصولات دارند البته به شرطی که از یک برند معتبر انتخاب شوند.

نسوز بودن : یک گاوصندوق فقط دارایی ها و اموال شما را در برابر سرقت ضمانت نمی کند بلکه اگر یک گاوصندوق نسوز انتخاب کنید خیالتان از بابت امنیت دارایی هایتان در برابر آتش سوزی و شرایط غیرقابل پیش بینی نیز راحت است. هیچ کدام از حوادث بزرگ آتش سوزی مانند پلاسکو، میدان حسن آباد، بازار تبریز پیش بینی نشده بودند.

کلام آخر

اگر در خرید محصول عجله دارید و فرصت تحقیق و جستجو ندارید پیشنهاد می کنیم حتما از برند معتبر گاوصندوق تان را انتخاب کنید. برند های معتبری همانند ایگل در سطح بین المللی تایید شده هستند و دیگر نگرانی از بابت امنیت شان وجود ندارد. در گاوصندوق های معتبری مانند ایگل  دغدغه ای از بابت نگرانی های رمزنگاری وجود ندارد چراکه تمام سیستم های رمزنگاری محصولات ایگل توسط شرکت سامسونگ طراحی می شوند.

1 پاسخ

یک دیدگاه بگذارید

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید. preloader