دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 86072900 تهران - خیابان سپهبد قرنی -خیابان کلانتری - پلاک 55 - طبقه سوم شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

گاوصندوق مدارس باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

گاوصندوق مدارس، برای نگهداری وسایل گران‌قیمت و باارزشی‌ست که در مدرسه‌ها نگهداری می‌شود. مثل مدارک دانش‌آموزان، سوالالت امتحانی، پول نقدیی که دانش‌آموزان بابت شهریه می‌پردازند، سیستم‌های پیشرفته مثل لپ‌تاپ و وسایل آزمایشگاه و… بنابراین به فراخور این نیازها، گاوصندوق مدارس که تهیه می‌کنید، باید دارای ویژگی‌هایی باشد که این موارد را پاسخگو باشند.

ویژگی‌های گاوصندوق مدارس

در ادامه  این مطلب، ما قصد داریم تا ویژگی‌هایی را که برای یک گاوصندوق مدارس ضروریست؛ به شما معرفی کنیم. با خواندن این مطلب شما مطمئنا بهتر می‌توانید محصول مناسب برای مدرسه خود را تهیه کنید.

جادار باشد

از آن‌جا که شما می‌خواهید مدارک چند صد دانش‌آموز را در گاوصندوق نگهداری کنید، باید فضای زیادی برای این کار در اختیار داشته باشید. بنابراین گاوصندوق شما باید حتما بزرگ و سنگین باشد؛ تا فضای کافی برای قرار دادن تمام مدارک و اسناد مهم مدرسه را داشته باشد. معمولا گاوصندوق‌هایی که در دسته بزرگ قرار می‌گیرند، -یعنی وزنی بالای ۱۲۰ کیلوگرم دارند، برای این‌کار پیشنهاد می‌شوند- مسلما شما نمی‌خواهید با گسترش یافتن مدرسه و افزایش تعداد دانش آموزانتان، دوباره به یک گاوصندوق دیگر فکر کنید. پس از همین ابتدا سراغ مدل‌های بزرگ‌تر بروید.

گاوصندوق مدارس

فضای تفکیک شده داشته باشد

گاوصندوق مدارس، بعلت موارد بسیار متفاوتی‌که در آن نگهداری می شود، باید فضاهای قابل تفکیک داشته باشد. پس حتما دقت کنید که دارای قفسه، طبقه، و کشو باشد. برای اینکه بتوانید زونکن‌ها و مدیریت مدارک را راحت‌تر انجام دهید، محصول‌های با فضای داخلی یکسره به کار شما نمی‌آیند.در نظر داشته باشید که داشتن یک یا دو قفسه و یا کشو، برای مدارس متوسط ایده‌آل است.

برای چندین کاربر قابل تعریف باشد

در گاوصندوق‌های اداری ویژگی وجود دارد، که می‌توانید دسترسی صندوق را برای چندین کاربر تعریف کنید. این کاربران  به صورت مجزا و با رمزهای متفاوت می توانند به گاوصندوق اداری سر بزند. در گاوصندوق اداری این ویژگی را برای رئیس و نایب رئیسش در نظر گرفته شده است؛ برای مواقعی که مدیر د رمدرسه نیست و معاون لازم است به پرونده‌ها دسترسی داشته باشد. در مدارس نیز همین اتفاق ممکن است بین مدیر و معاون رخ دهد؛ بنابراین این ویژگی گاوصندوق اداری برای مدارس نیز بسیار کاربردی و حائز اهمیت است.

عملکرد کاربران باید قابل بررسی باشد

همانطور که در بند پیش گفتیم، برخی محصولات برای چند کاربر تعریف می شوند. اما این ویژگی به تنهایی آنقدرها کارساز نیست. بهتر آن است که این ویژگی در کنار بررسی کردن کاربران قرار گرفته و تکمیل شود. به طور مثال برخی گاوصندوق‌ها ویژگی تاریخچه دارند. به این مفهوم که شما می‌توانید دفعات گذشته‌ای را که درب این گاوصندوق مدارس گشوده شده، به تفکیک رمز و تاریخ و ساعت پیدا کند. از آنجا که هر کاربر نیز رمز مخصوص به خود را دارد، مدیر اصلی می‌تواند متوجه شود اخرین بار محصول توسط کدام کاربر و در چه تاریخی باز شده است. این ویژگی بعضا تا ۶۰ بار گذشته‌ای را که درب گاوصندوق باز شده؛ نشان می‌دهد.

برای آشنایی بیشتر با این ویژگی و دریافت مشاوره رایگان لینک زیر را لمس کرده یا با شماره ۰۲۱۸۶۰۷۲۹۰۰ تماس بگیرید.

گاوصندوق مدارس

نسوز باشد

گاوصندوق نسوز، امنیتی بسیار بیشتر را برای مدارک داخلش تأمین می کند. از آن‌جا که آتش‌سوزی خطر بسیار بزرگی ست، باید علاوه بر گاوصندوق نسوز، در سایر فضاهای مدرسه نیز اقدامات امنیتی برای آتش‌سوزی در نظر گرفته شود. آتش‌سوزی نیز مثل امنیت فیزیکی، بخشی از امنیت محصولات است، و صندوقمان حتما باید در برابر آتش‌سوزی نیز  مقاوم باشد. در گاوصندوق نسوز با سطح نسوز بودن معمولی، امنیت اقلام کاغذی در برابر آتش‌سوزی تأمین می‌شوند. در لول‌های بالاتر، گاوصندوق نسوز برای اقلام دیجیتالی، و حساستر نیز قابل استفاده است. اگر می‌خواهید اسناد کاغذی را در گاوصندوق نسوز نگهداری کنید، درجه بندی ۳۲۵ برایتان کافیست. یعنی یک ساعت نسوز بودن در دمای ۹۴۵ درجه سانتیگراد.

ضدسرقت باشد

هرچه امنیت مدرسه شما بالاتر باشد، سارقین کمتر جرأت ورود به مدرسه شما را خواهند داشت. عدم ورود افراد متفرقه علاوه بر این، برای سلامت و امنیت کارکنان و دانش‌آموزان شما نیز ضروریست. خرید یک محصول ضدسرقت، باعث می‌شود تمایل سارقین حتی برای تلاش به ورود به مدرسه‌تان نیز کم شود. چرا که اگر سارق حرفه‌ای باشد، این نوع محصولات را از دور می‌شناسد و بنابراین ترجیح می‌دهد محل آسان‌تری را برای سرقت انتخاب کند. پس با خرید گاو صندوق مدارس ضدسرقت، مدرسه‌تان را به محلی صعب‌العبور برای سارقین تبدیل کنید.  اما به چه نوع محصولی ضد سرقت می‌گوییم؟ صندوقی که در اثر فشار حاصل از نیروهای خارجی به راحتی باز نشود؛ ضد سرقت است. ویژگی‌هایی که باعث می‌شوند محصول ضدسرقت باشد، عبارتند از:

 مجهز بودن به سیستم دزدگیر

سیستم دزدگیر نیز یکی دیگر از ویژگی‌های خوب برای گاوصندوق مدارس است. با این ویژگی، اگر سارق تلاش به جابه‌جا کردن یا فشار آوردن به محصول شما را داشته باشد،‌ دزدگیر آن به صدا د رامده و می تواند مستخدم مدرسه را خبر کند؛ تا از سرقت محصولتان جلوگیری به عمل آورد.

درب و بدنه‌ای که به صورت پلکانی تعبیه شده باشد

وقتی درب و بدنه محصول به صورت پلکانی تعبیه شوند، یعنی تا سه بار درب و بدنه در هم فرو می‌روند. این اتفاق به این معنیست که حتی اگر سارقی موفق شود که با دیلم از پله اول عبور کند، به پله دوم و سوم برخورد می‌کند. همین موضوع عملا ورود به این مدل‌ها ر ا با دیلم و وسایل مکانیکی غیرفعال می‌کند و عملا گاو صندوق مدارس شما ضدسرقت خواهد بود.

زبانه‌های قوی و با تعداد زیاد

زبانه‌های ثابت و متحرک برای امنیت بیشتر محصول در برابر دیلم طراحی شده‌اند. بنابراین تعداد و کیفیت آن‌ها، می‌تواند امنیت و ناامنی صندوقتان را تأمین کند.

یک دیدگاه بگذارید

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
preloader