دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 -91302266 تهران - خیابان مطهری-تقاطع سهروردی-به سمت بهشتی پلاک289 شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

اجاره نشینی و مشکلات خرید محصولات امنیتی مانند گاوصندوق

داشتن گاوصندوق که امروزه برای برخی افراد نیازی ضروری به شمار می‌رود، مشکلاتی هم دارد. یکی از مشکلات شایعی که خریداران گاوصندوق با آن روبرو هستند، دشوار بودن حمل و جابه‌جایی گاوصندوق است. این مسئله وقتی بیشتر خودش را نشان می‌دهد، که شما مستأجر هم باشید. اما آیا نکته‌ای هست که قبل از خرید گاوصندوق لازم باشد به آن توجه کنیم؟

بله! در این مقاله ما قصد داریم به ۳ نکته اساسی که قبل از خرید گاوصندوق باید بدانید اشاره کنیم. در ادامه نیز ۳ نکته اساسی برای بعد از خرید گاوصندوق، که مربوط به حمل و جابه جایی آن می‌باشد با هم مرور خواهیم کرد. پس اگر اجاره نشین هستید و قصد خرید یک گاوصندوق خانگی مناسب را هم دارد،  اصلا این مقاله را از دست ندهید.

نکاتی برای اجاره نشین‌ها در انتخاب گاوصندوق

این روزها خرید خانه با وجود تورم‌ها و قیمت‌های گزاف دیگر کار آسانی نیست. به همین دلیل اغلب افراد به ناچار اجاره نشین هستند. اجاره نشینی همیشه مشکلات و معضلات خودش را دارد؛ از جابه‌جایی‌های هرساله گرفته تا آسیب‌هایی که ممکن است به وسایل منزل وارد شود. اجاره نشینی عموما دست شما را در خرید وسایل مورد نیاز منزلتان هم می‌بندد و هربار که بخواهید خریدی انجام دهید باید اول نگران جابه‌جایی و فضایی که از شما اشغال می‌کند باشید.

خرید گاوصندوق جزء آن خریدهایی‌ست که ممکن است حسابی اجاره نشین‌ها را با چالش روبه‌رو کند. شما باید دنبال محصولی باشید که هم امنیت کافی داشته باشد هم در جابه‌جایی‌ها برایتان دردسر ساز نشود. از طرفی این جابه‌جایی باید انقدر اصولی و دقیق انجام شود، که هیچ گونه آسیبی هم به گاوصندوق شما وارد نکند.

تمام عواملی که تا کنون نام بردیم به این اصل منتهی می‌شوند که خرید گاوصندوق باید آگاهانه و با در نظر گرفتن تمام محدودیت‌ها و دغدغه‌ها انجام شود. در غیر این صورت می‌تواند در طول زمان هزینه زیادی روی دستتان بگذارد. در این جا قصد داریم درباره مشکلات و محدودیت‌های این دسته از مشتریان و نکاتی که در خرید گاوصندوق باید به آن توجه داشته باشند اشاره کنیم.

✅ وزن گاوصندوق

مهم ترین چیزی که برای شما باید مهم باشد بحث وزن محصول است. اگر گاوصندوق خیلی سنگین و وزن بالا انتخاب کنید قطعا به مشکل بر خواهید خورد. عموما در جابه‌جایی و اثاث کشی ها هزینه حمل اشیاء سنگین جداگانه دریافت می شود. اغلب امکان استفاده از آسانسور برای این محصولات وجود ندارد و هزینه حمل آن را بر حسب طبقه و وزن محصول باید بپردازید. خوب با این اوصاف گاوصندوق های سنگین اصلا برای شما به صرفه نخواهد بود.

 راه حل چیست؟ یک گاوصندوق با وزن پایین انتخاب کنید که به زمین نصب شود. یک محصول با وزن حدود 50 کیلوگرم زمانی که در جای مناسب و با رول بولت فولادی به زمین نصب می شود وزنی معادل 500 تا 700 کیلوگرم به خود می گیرد. در هر بار اثاث کشی می توانید از داخل رول بولت ها را آزاد کنید و در محل جدید مجدد محصول تان را نصب کنید. نصب گاوصندوق بهترین راهکار برای حل این مشکل است. محصولات با وزن پایین به راحتی با آسانسور جابه‌جا می شوند و دیگر برای شما هزینه تراش نیستند.  قبل از ادامه مطلب لازم است به یک نکته اشاره کنیم. نصب گاوصندوق فقط یک دریل به زمین است پس جای نگرانی برای آسیب به کف ساختمان در اثر نصب گاوصندوق وجود ندارد. البته دقت داشته باشید که در نصب از یک کارشناس ماهر و مطمئن کمک بگیرید تا خیالتان از هر بابت راحت باشد. 

✅  ویژگی‌های مربوط به ضریب امنیت گاوصندوق

موضوعی که باید بعد از مسئله وزن روی آن تمرکز داشته باشید، بحث امنیت سیستم رمزنگاری، قالب درب و بدنه و همچنین آپشن های امنیتی است. هر کدام از این ها به شما کمک می کند تا دیگر نگرانی از بابت امنیت محصولتان نداشته باشید.

✔️ وقتی توانستید از جابه‌جایی محصول جلوگیری کنید حالا باید نکاتی که که باعث می شود محصول شما در محل باز نشود را بررسی کنید. اینجاست که بحث سیستم رمزنگاری مطرح می شود. دقت عملکرد، سرعت بالا، ضریب امنیت مناسب و کاربری آسان همه نکاتی هستند که در سیستم رمزنگاری محصول باید وجود داشته باشند. بهترین انتخاب برای آوردن تمام این ویژگی ها کنار هم استفاده از گاوصندوق های دیجیتال است. گاوصندوق دیجیتال به نسبت سایر سیستم های رمزنگاری سرعت عملکرد و ضریب امنیت بالایی را در اختیارتان می گذارند.

✔️  موضوع مهم بعدی بحث دیلم و آسیب به گاوصندوق برای باز کردن آن است. اگر طراحی قالب درب و بدنه پلکانی باشد دیلم به داخل گاوصندوق نفوذ نمی کند. در نتیجه امکان آسیب به گاوصندوق در محل دیگر وجود ندارد. با سد کردن هر کدام از راه های نفوذ به گاوصندوق ضریب امنیت محصول بالاتر می رود.

✔️  پیشنهاد می کنیم حتما محصولی انتخاب کنید که آژیرضدسرقت و یا یکی از آپشن های امنیتی را داشته باشد. آژیر ضدسرقت به خصوص در محصولاتی که در آپارتمان ها قرار می گیرند به امنیت آن ها کمک می کند . زمانیکه آژیر ضدسرقت فعال باشد با هر ضربه، تکان و حتی لمس کیبورد آژیر با توان و صوت بالا فعال می شود.

هنگام جابه جایی گاوصندوق باید به چه عواملی توجه کنیم؟

تا اینجای مطلب، مواردی را که هنگام خرید گاوصندوق باید در نظر داشته باشید بررسی کردیم. در این قسمت می‌خواهیم عواملی را که باید بعد از خرید گاوصندوق و در هنگام جابهجایی به آن‌ها توجه کنید با هم از نظر بگذرانیم تا در هنگام جابه جایی محصولتان به مشکلی برنخورید.

  1. حمل و جابه‌جایی گاوصندوق‌تان را به متخصصین بسپارید.

گاوصندوق به‌عنوان کالایی که  وزن زیادی دارد، برای جابه‌جایی ممکن است بسیار آسیب پذیر یاحتی آسیب زننده باشد. به همین دلیل بسیار مهم است که جابه جایی گاوصندوقتان را به یک تیم حرفه‌ای بسپارید که موجب آسیب زدن به خودشان، به ساختمان و به گاوصندوق نشوند.

  1. محتوای گاوصندوقتان را قبل از جابه جایی تخلیه کنید

فرقی ندارد محتوای گاوصندوقتان چه چیزی باشد، (اسکناس، اسناد، جواهرات، اسلحه و …) با خالی کردن گاوصندوقتان هم وزن آن را کاهش می‌دهید هم در مسیر جابه‌جایی گاوصندوق خیالتان راحت است که اتفاق ناگواری نمی‌افتد. از قدیم هم گفته‌اند جیبت را سفت بگیر و همسایه‌ات را دزد نکن. پس حتی اگر متخصص ترین تیم ممکن را هم برای جابهجایی گاوصندوقتان انتخاب می‌کنید، باز هم آن را تخلیه کنید.

  1. جابه‌جایی گاوصندوقتان را به یک روز خلوت موکول کنید

مطمئنا شما که برای نگهداری اسناد و اموالتان ارزش زیادی قائل بوده و اقدام به خرید گاوصندوق کرده‌اید، هیچ دلتان نمی‌خواهد به سارقین این سیگنال را بدهید. پس حتما سعی کنید جابه جایی گاوصندوقتان را به یک روز خلوت و در ساعتی که راهروهای ساختمانتان کمترین تردد را دارد موکول کنید.

کلام آخر 

در انتخاب گاوصندوق مهم ترین بخشی که در تصمیم گیری شما به طور مستقیم تاثیرگذار خواهد بود شناخت محدودیت ها، دغدغه ها و توقعاتی که از محصول دارید. در واقع در همین مرحله می توانید خیلی از محصولاتی که اصلا مناسب شرایط شما نیستند را فلیتر کنید و تمرکزتان را روی محصولاتی بگذارید که بیشتر با شرایط شما همخوانی دارند. محدودیت های شما نباید روی فاکتور های اصلی امنیت محصول تاثیر بگذارد. اگر مجبور هستید گاوصندوق های سبک و کوچک را انتخاب کنید این محدودیت فقط روی ابعاد است و نباید نسوز و ضدسرقت بودن محصول را تحت تاثیر قرار بدهد.

اسپیتامن، سبک زندگی امن

2 پاسخ
    1. مهدیه ابراهیمی

      با عرض سلام خدمت شما، در بعضی از محصولاتی ه وزن بالایی دارند، در خود گاوصندوق چرخ برای جابجایی آسانتر آن تعبیه شده است. برای آشنایی بیشتر و کسب مشاوره رایگان برای انتخاب گاوصندوقتان، لطفا با شماره تلفن ۸۸۴۹۰۵۷۹-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

یک دیدگاه بگذارید

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید. preloader