دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 -91302266 تهران - خیابان مطهری-تقاطع سهروردی-به سمت بهشتی پلاک289 شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

پیستول سیف

پیستول سیف لازمه اساسی هر فردی است که دارای هر نوع اسلحه گرم کوچک است.اما قبل از اینکه بخواهیم درباره پیستول سیف ها صحبت کنیم شاید بد نباشد مختصری درباره اسلحه های کمری و کوچکی صحبت کنیم که می توانید در این صندوق ها نگهداری کنید.

هفت تیر، کلت، لوگر یا تپانچه اصطلاحاتی هستند که قطعا به گوشتان خورده است. رولور، هفت تیر یا شش لول، اسلحه کمری که قطعا در فیلم های قدیمی اروپایی دیده اید که با هربار شلیک، استوانه اسلحه می چرخد تا یک فشنگ دیگر در مسیر سلاح قرار دهد.

کلت، تپانچه و همه این ها نوعی پیستول هستند که به اشتباه در ایران به هر پیستول نیمه خودکاری، کلت گفته می شود. آن چیزی که در این جا مد نظر ما است، کمری بودن این سلاح ها است که حمل و نقل راحتی دارند. ولی قطعا می دانید که هر سلاح گرمی با توجه به خطرات جبران ناپذیری که دارد حتما باید به خوبی نگهداری شود.

سالانه 1300 کودک در آمریکا، به دلیل سهل انگاری در نگهداری اسلحه کشته می شوند، حتما نیاز نیست به آمار های خارجی در این زمینه استناد کنید، اگر سلاح گرم دارید قبل از اینکه دچار حادثه شوید باید به فکر تامین امنیت خود و اطرافیانیان باشید.

پیستول سیف بهترین راه نگهداری اسلحه های کمری

گاوصندوق اسلحه گزینه مناسبی برای نگهداری سلاح گرم است اما عموما این گاوصندوق ها در ابعاد بزرگ طراحی شده اند و برای افرادی که صرفا قصد نگهداری یک سلاح کمری را دارند زیادی بزرگ است. پیستول سیف، گاوصندوق های کوچکی هستند که دقیقا برای این دسته از افراد طراحی شده تا بتوانند سلاح خودشان را در آن قرار دهند. پیستول سیف نیز همانند هر گاوصندوق دیگری رمزنگاری شده اما گاوصندوق چه در ابعاد بزرگ، چه در ابعاد کوچک فوت و فن های خودش را دارد که اگر ندانید ممکن است خرید درستی انجام ندهید.

در خرید پیستول سیف به چه نکاتی باید توجه کرد؟

بهترین نوع قفل برای یک گاوصندوق اسلحه از هر نوعی که باشد، قفل دیجیتالی است. اما چه نوع قفل دیجیتال؟ قفلی اثرانگشتی دارای حسگر جریان خون عموما روی پیستول سیف ها و گاوصندوق های اسلحه به کار می رود. شاید به جرات می توان گفت یکی از امن ترین نوع قفل ها روی این محصولات به کار برده می شود.

جریان نسوز بودن کماکان در پیستول سیف ها نیز مطرح است. اگر امنیت سلاح شما در شرایط غیرقابل کنترل این چنینی مهم است از قابلیت نسوز بودن پیستول سیف غافل نشوید. درباره گاوصندوق اسلحه ، پیستول سیف ها و کابین های اسلحه توجه داشته باشید که کابین های اسلحه به هیچ وجه در برابر حریق مقاوم نشده اند و صرفا یک محل برای نگهداری اسلحه هستند. 

واترپروف بودن گاوصندوق اسلحه و پیستول سیف نکته مهمی است که حتما باید به آن توجه داشته باشید. بخصوص اگر در مناطق سیل خیز زندگی می کنید، بحث واترپروف بودن نه تنها برای پیستول سیف بلکه برای هر نوع وسیله امنیتی شما یک الزام است.

گاوصندوق های اسلحه و پیستول سیف در ایران، به دلیل تقاضا اندک، کمتر مشاهده می شود. شرکت بازرگانی اسپیتامن، یکی از مجموعه های فعال در صنعت گاوصندوق در ایران است که برای پاسخدهی به نیاز این قبیل از مشتریان، اقدام به واردات گاوصندوق های اسلحه از برند های معتبر کرده که به زودی در فروشگاه های اسپیتامن عرضه خواهد شد.

یک دیدگاه بگذارید

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید. preloader