دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 -91302266 تهران - خیابان مطهری-تقاطع سهروردی-به سمت بهشتی پلاک289 شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

تعویض گاوصندوق قدیمی ،گاوصندوق قدیمی شما هنوز امن است؟

تعویض گاوصندوق قدیمی با گاوصندوق های نو برای چه افرادی مناسب است ؟ گاوصندوق قدیمی شما هنوز امن است؟ ما همیشه عنوان کردیم که اگر قصد خرید گاوصندوق دارید، یک گاوصندوق باکیفیت و امن بخرید. دو دلیل برای این ادعا داریم. اول : وقتی شما یک گاوصندوق با کیفیت بخرید خیالتان از امنیت آن راحت است. اما دلیل دوم : گاوصندوق با کیفیت سال ها برای شما یک گاوصندوق مناسب است که می تواند برای شما کار کند و زمان تعویض آن با یک گاوصندوق دیگر به تعویق میفتد. اما در این جا قصد داریم عنوان کنیم که از کجا بفهمید گاوصندوق قدیمی شما نیاز به تعویض دارد یا خیر.  

گواهی ها و استاندارد های گاوصندوق قدیمی شما مربوط به چه سالی است؟

مراکز استاندارد مختلف موظف اند در بازه های زمانی مشخص تست های خودشان به روز کنند. به عنوان مثال مرکز استاندارد underwriter laboretry  هر هفت سال تمام تست های ضد سرقت rsc را آپدیت می کند. چراکه قطعا ابزار مورد استفاده در 10 سال گذشته، با ابزار های صنعتی امروزه مانند ابزار های برش، دریل های کاربیدی و … متفاوت است. این مراکز بعد از انجام تست های جدید، یک بازبینی روی تست های قبلی انجام داده و معادل سازی می کنند شما با بررسی این استاندارد ها می توانید مطمئن شوید که گاوصندوق قدیمی شما هنوز امنیت لازم را دارد یا خیر. این استاندارد ها بخصوص برای استاندارد ضد سرقت است اهمیت دارد. 

به طور کلی اگر معادل سازی استاندارد های جدید با قدیمی گاوصندوق شما خیلی دور از انتظار است بهتر است به فکر تعویض گاوصندوق قدیمی تان باشید.  

قفل و سیستم رمزنگاری گاوصندوق قدیمی شما ازچه نوعی است؟

صنعت قفل و رمزنگاری، یک صنعت پیچیده است که از قفل های کلیدی ساده شروع شدند و تا به امروزه که شاهد قفل های تشخیص چهره، بایومتریک و ترکیبی هستیم. یکی از مهم ترین مواردی که باید از خودتان بپرسید این است که قفل گاوصندوق قدیمی شما از چه نوعی است؟ 

اگر قفل گاوصندوق شما کلیدی و ساده است وقت آن رسیده که به فکر تعویض گاوصندوق قدیمی تان با یک گاوصندوق جدید باشید مگر اینکه لوازمی که در گاوصندوق نگهداری می کنید ارزش خرید یک گاوصندوق جدید را نداشته باشد. اگر قفل گاوصندوق شما از نوع دیجیتال است باید ببینید در مدت گذشته مشکل هنگ کردن و یا کند بودن قفل داشته اید یا خیر؟ قفل گاوصندوق ها خیلی سریع تر از موضوع استاندارد ها در حال پیشرفت هستند. اگر سیستم قفل گاوصندوق شما انقدر قدیمی است که در برابر شوک الکتریکی ممکن است دردساز شود باید در فکر گاوصندوق جدیدتان باشید. اگر گاوصندوق شما باید تعویض شود چه قفلی مناسب شماست؟ درباره انواع قفل گاوصندوق اطلاعات دارید؟ پیشنهاد قبل از بخواهید برای خرید محصول جدید اقدام کنید درباره جدیدترین انواع قفل گاوصندوق اطلاعات کسب کنید. 

امنیت منطقه زندگی شما چقدر است؟

اگر جدیدا آمار و ارقام سرقت در منطقه شما بیشتر شنیده می شود گوش به زنگ باشید. وقت آن رسیده گاوصندوق تان را بازبینی کنید که آیا هنوز امن است یا خیر؟

آیا نیاز به جابه‌جایی گاوصندوق دارید؟ قصد تعویض محل سکونت یا محل کار ندارید؟

عموما گاوصندوق  قدیمی وزن بالایی دارند این موضوعی است که اگر قصد جابه‌جایی و تغییر در محل سکونت یا کارتان را دارید شاید بد نباشد به فکر یک گاوصندوق جدید با وزن کمتر و امنیت بیشتر باشید. امروزه گاوصندوق هایی وجود دارند که با وجود وزن کم ، امنیت فوق العاده ای دارند. بسیاری از گاوصندوق های قدیمی با وجود ظاهر زمخت و سرسخت خود دیگر امنیت کافی ندارند. 

اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که به موضوع زیبایی و دکوراسیون داخلی منزلتان خیلی اهمیت می دهید و همیشه به دنبال جایی برای پنهان کردن گاوصندوق قدیمی آهنی تان هستید می توانید یک تحول خوب با یک گاوصندوق دکوراتیو در دکوراسیون محیط تان ایجاد کنید. گاوصندوق دکوراتیو گاهی به عنوان یک تابلو یا میز زیبا می تواند کنار دکوراسیون شما قرار بگیرد. یکی از انواع گاوصندوق دکوراتیو در بازار ایران گاوصندوق لوسل است که به جرات می توان گفت دکوراتیو ترین گاوصندوق موجود در بازار ایران است. این محصول ساخت برند لوسل از یک کمپانی کره ای است که هم به لحاظ ایمنی هم به لحاظ ظاهری یک محصول درجه یک است. اما در خرید گاوصندوق دکوراتیو کمی محتاط تر باشید. تعداد مشتریانی که با دیدن ظاهر گاوصندوق دکوراتیو از بسیاری از ویژگی های امنیتی آن غافل می شوند کم نیستند. گاوصندوق در وهله اول باید بتواند امن باشد و برای دارایی های شما امنیت فراهم کند. در واقع تمام فاکتورهایی که برای یک خرید یک گاوصندوق عنوان می شود باید در خرید گاوصندوق دکوراتیو نیز لحاظ شود.  

با این اوصاف فکر می کنید وقت آن رسیده که گاوصندوق قدیمی تان را با یک گاوصندوق جدید تعویض کنید؟

1 پاسخ

یک دیدگاه بگذارید

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید. preloader