دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 -91302266 تهران - خیابان مطهری-تقاطع سهروردی-به سمت بهشتی پلاک289 شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

بهترین محل قرار دادن گاوصندوق کجاست؟

محل قرار گرفتن گاوصندوق جزء مراحل قبل از خرید است. شما قبل از اینکه بخواهید محصولتان را انتخاب کنید باید محل قرار گرفتن آن را مشخص کرده باشید. زمانیکه شما محل قرار دادن گاوصندوق را مشخص می کنید نه تنها محدوده ابعاد و اندازه محصول بدست می آید بلکه در مواجهه با تنوع محصولات انتخاب برای شما راحت تر است. بسیاری از مشتریان فضاهای پوشیده مانند کمد دیواری را برای قرار دادن گاوصندوق استفاده می کنند و بالعکس تعدادی از مشتریان اصلا علاقه ای به مخفی گاوصندوق شان ندارند بلکه دوست دارند دسترسی به محصولشان خیلی راحت و سریع باشد.

اما سوال اینجاست که بهترین مکان برای قرار دادن گاوصندوق کجاست ؟ در انتخاب محل قرار گرفتن گاوصندوق چه فاکتورهایی را باید در نظر داشته باشیم ؟ در ادامه در ابتدا نکاتی که باید در انتخاب محل قرار دادن گاوصندوق در نظر داشته باشید را عنوان می کنیم، سپس سپس درباره برخی فضاهای معمول مانند کمد ها صحبت خواهیم کرد.

✅ فاکتورهای مهم در انتخاب محل قراردادن گاوصندوق

تناوب استفاده از گاوصندوق : اگر تعداد دفعاتی که از گاوصندوق استفاده می کنید زیاد است، گاوصندوق را جایی در دسترس قرار بدهید تا برای هربار استفاده مجبور نباشید دردسر های زیادی را پشت سر بگذارید. عموما در این شرایط محیط اتاق ها برای گاوصندوق پیشنهاد می شود. 

⚠️ رطوبت محیط : محیطی که برای قرار دادن گاوصندوق در نظر می گیرید نباید مرطوب و نم دار باشد. دیوار های مرطوب، اتاق های نم دار اصلا انتخاب مناسبی برای قرار دادن گاوصندوق نیستند. عموما  مقاومت دیوار های مرطوب کم تر است و محل مناسبی برای قرار دادن گاوصندوق نیست و موضوع دوم این است که حتی بهترین محصولات هم در فاصله طولانی مدت با رطوبت آسیب می بینند.

فضاهای گوشه دار و کنج : فرقی نمی کند فضای کمد یا اتاق ها را در نظر گرفته اید، عموما دیوارهای گوشه دار و اصطلاحا کنج بهترین مکان برای قرار دادن گاوصندوق هستند. اطراف محل قرار گرفتن این محصول نباید خالی باشد. محیطی را انتخاب کنید که راه دسترسی به اطراف محصول به حداقل برسد.

✅ فضاهای پوشیده مانند کمد ها 

کمد ها جزء فضاهای پرکاربرد برای قرار دادن گاوصندوق است . اما عموما مشتریان یک سری نکات را در این فضاها در نظر نمی گیرند که باعث می شود کمی با دردسر روبه‌رو شوند. اگر فضای داخل کم دیواری را در نظر گرفته اید به این چند نکته حتما توجه داشته باشید.

  • عرض، عمق و ارتفاع آن محدوده را حتما دقیق اندازه گیری کنید، اگر پایین کمد شما دارای زوار است و از کف فاصله دارد حتما ارتفاع آن زوار را هم باید داشته باشید تا باز و بسته شدن درب به مشکل برنخورد.
  • قسمت کنج و گوشه دار کمد را انتخاب کنید
  • دقت کنید که گاوصندوق شما باید در پایین تر قسمت قرار بگیرد. اما عموما یکی از مسایلی که مشتریان به آن توجه نمی کنند خلاء ای است که بین کمد و زمین قرار دارد. اگر محصول شما نیاز به نصب دارد حتما این فضا باید برای نصب گاوصندوق شما پر شود. زیرسازی درست و محکم در نصب گاوصندوق نکته مهمی است که به طور مستقیم با امنیت محصول در ارتباط است.

✅ نکات مهم در انتخاب محصول برای داخل کمد 

در انتخاب محصول برای این محیط ها دقت داشته باشید که گاوصندوق باید حداقل حدود 5 سانتی متر کوچکتر از آن فضا باشد. البته این موضوع در ارتفاع کمی بیشتر هم هست. چراکه وقتی قرار است گاوصندوق شما نصب شود باید فضای کافی برای بالابردن گاوصندوق و قرار دادن آن روی رول بولت باشد. نکته بعدی در انتخاب محصول این است که سراغ گاوصندوق های دکوراتیو نباشید. این محصولات قرار نیست داخل کمد پنهان شوند. یک محصول امن و مطمئن انتخاب کنید که خیالتان از بابت دارایی هایتان امن باشد.

کلام آخر

انتخاب محل مناسب برای قرار گرفتن محصول نکته مهمی است که در ارتباط مستقیم با امنیت محصول است. گاهی اوقات اسکلت ضعیف ساختمان ها توانایی تحمل وزن بالا در واحد مربع را ندارد، دیوارهایی که اطراف محصول قرار می گیرند نباید به هیچ عنوان رطوبت داشته باشند. به تمام این ها قبل از خرید و انتخاب باید فکر شده باشد تا دقیقا محصولی متناسب با همان موقعیت انتخاب کنید.

2 پاسخ
    1. مهدیه ابراهیمی

      اندازه گاوصندوق با توجه به ابعاد و ویزگی‌های کمد شما تعیین می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان لطفا با شماره تلفن ۸۸۴۹۰۵۷۹-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

یک دیدگاه بگذارید

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید. preloader