دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 -91302266 تهران - خیابان مطهری-تقاطع سهروردی-به سمت بهشتی پلاک289 شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

کلید یاب | راهکاری برای جلوگیری از گم شدن کلید ها

گم کردن کلید های مهم حداقل یکبار برای اغلب ما پیش آمده است و ما را دچار اضطراب کرده است. گم شدن کلید های مهم مانند کلید گاوصندوق اغلب دردسر های زیادی به دنبال دارد. اگر تجربه زیادی در گم کردن کلید دارید این نوشته به شما کمک می کند تا بتوانید راهکاری برای آن پیدا کنید. کلید یاب یا ردیاب کلید قطعات هوشمندی هستند که می توانند محل کلیدهای گم شده  را به ما نشان دهند . این کلید یاب ها می توانند به شما کمک کنند تا کلید هایتان را پیدا کنید و دیگر نگرانی از این بابت نداشته باشید.

دستگاه های کلید یاب اغلب یک قطعه هوشمند هستند که به دسته کلید متصل می شوند و توسط گوشی های موبایل مدیریت می شوند. در کلید یاب ها شعاع عملکرد دستگاه، نحوه اطلاع رسانی و هشدار و ردیابی کلید و همینطور وضعیت شارژ باتری بسیار مهم است. ردیابی در شعاع حدود 50 متر و آلارم با توان صوتی 90 دسی بل به بالا می تواند گزینه مناسبی برای یک کلید یاب باشد.

کلید یاب ، راهکاری برای جلوگیری از گم شدن کلید های مهم مانند گاوصندوق

کلید یاب Legacy Plus

در میان کلیدیاب هایی که در آمازون دیده می شود کلیدیاب legacy plus با برد حدود 50 متر و آلارم با صدای بلند عملکرد بهتری دارند. این مدل به راحتی با دستگاه های هوشمند  سیستم عامل اندروید و آی او اس سازگار است و ردیابی می شوند. علاوه بر ویژگی های محصول محدوده قیمت این ردیاب نیز در مقایسه با سایر محصولات بسیار مناسب و معقول است. همانطور که در تصویر می بینید شما می توانید به کمک لوکیشن و آلارم جای کلید ها را پیدا کنید.

استفاده از key finder برای کلید گاوصندوق ها

 یکی از دغدغه های مشتریان در خصوص گاوصندوق هایی با سیستم رمزنگاری ترکیبی با کلید نیز همین موضوع گم کردن کلید ها است. کلید یاب ها می تواند گزینه خوبی برای کلید گاوصندوق ها باشد. خصوصا گاوصندوق هایی که شاه کلید دارند و یا کلید مکمل دارند. شما می توانید کلید گاوصندوق تان را داخل دسته کلیدتان نگهداری کنید و یک کلید یاب کنار آن داشته باشید. اگر گاوصندوق با کلید به صورت ترکیبی با رمز باز می شود نگرانی از بابت اینکه کسی بتواند از کلید شما سوء استفاده کند وجود ندارد. شما می توانید یک رمز با دقت بالا برای گاوصندوق تان تعریف کنید تا به صورت ترکیبی با کلید باز شود.

اما در خصوص شاه کلید باید بیشتر دقت کنید. در خصوص شاه کلید پیشنهاد می کنیم یک کلیدیاب جداگانه داشته باشید و شاه کلید را در یک جای مطمئنی نگهداری کنید و ترجیحا آن را با دسته کلیدتان یکجا نگهداری نکنید. 

کلید گاوصندوق ام گم کرده ام. چه کار کنم ؟ 

جمع بندی

ردیاب های کلید در بازار ایران خیلی تنوع زیادی ندارند و اغلب در مدل های صوتی هستند. مدل های بلوتوثی، هوشمند و جدیدتر را باید از آنلاین شاپ هایی مانند آمازون خریداری کرد. ردیاب کلید تفاوت های جزئی باهم دارند. برد محصول، میزان شارژ باتری، امکان تعویض باتری ها و میزان صدای آلارم همه از ویژگی هایی است که باید در محصول در نظر داشته باشید.

2 پاسخ
  1. ssm

    برای تهیه کلید یاب، چه موردی را پیشنهاد میدهید؟ مدل گاوصندوقم ایگل سری yes خانگی میباشد. ممنون

    1. مهدیه ابراهیمی

      ردیاب‌های کلید امروزه در بازرا ایران در انواع و مدل‌های مختلف وجود دارند. متأسفانه سیاست‌های فروش مجموعه اسپیتامن شامل ردیاب کلید نبوده و درنتیجه از ارائه هرگونه پیشنهادی معذوریم.

یک دیدگاه بگذارید

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید. preloader