دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 -91302266 تهران - خیابان مطهری-تقاطع سهروردی-به سمت بهشتی پلاک289 شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

گاوصندوق طلافروشی

به فکر خرید گاوصندوق طلافروشی هستید؟ عجله نکنید. سرمایه شما چقدر ارزش دارد؟

وقتی شما صاحب کسب و کاری مانند طلافروشی یا صرافی هستید سرمایه نقدی شما در فروشگاهتان است. در این قبیل کسب و کارها که موجودی فروشگاه اقلام با ارزشی همانند طلا و جواهر و ارز است بحث تامین امنیت از هر چیزی مهم تر است یا اصطلاحا به قول بازاری ها از نان شب نیز واجب تر است. در مقاله ارتقا امنیت طلافروشی و صرافی ها به راه های تامین امنیت این قبیل کسب و کارها اشاره شد و در کنار آن درباره گاوصندوق های طلافروشی به عنوان یک جزء جدانشدنی نیز اشاره کردیم. اما چه گاوصندوقی مناسب طلافروشی است ؟ گاوصندوق مناسب برای این قبیل کسب و کار ها باید حتما ضد سرقت، نسوز و واترپروف باشد. ویژگی ضد سرقت و نسوز بودن برای هر دو حرفه جزء موارد اساسی و اجتناب ناپذیر است اما ویژگی واترپروف برای طلافروشی ها اگر اهمیت فاکتور های کاغذی را نادیده بگیریم شاید قابل صرف نظر باشد اما قطعا برای یک صراف که با اقلام کاغذی سر و کار خواهد داشت یک ویژگی قابل توجه است که حتما باید به آن دقت داشته باشند.

گاوصندوق طلافروشی و صرافی

گاوصندوق طلافروشی مدل eg070

گاوصندوق طلافروشی مدل EG 070

25,799,000 تومان

 
گاوصندوق طلافروشی مدل eg085

گاوصندوق طلافروشی مدل EG 085

28,829,000 تومان

 
گاوصندوق طلافروشی مدل eg100

گاوصندوق طلافروشی مدل EG 100

31,065,000 تومان

 
گاوصندوق طلافروشی eg120

گاوصندوق طلافروشی مدل EG 120

36,928,000 تومان

 
گاوصندوق طلافروشی eg 130

گاوصندوق طلافروشی مدل EG 130

42,200,000 تومان

 

گاوصندوق طلافروشی مدل EG 170

49,131,000 تومان

 

در بخش بالا تعدادی از گاوصندوق های محبوب طلافروشی و صرافی ها را دیدید.

در خرید گاوصندوق طلافروشی یا گاوصندوق صرافی به چه مواردی باید توجه کرد؟

✔ قفل گاوصندوق را حتما چک کنید . انتخاب قفل مناسب اولین قدم در انتخاب یک گاوصندوق طلافروشی یا صرافی است که اگر به نتیجه درستی برسید گام بزرگی در انتخاب گاوصندوق مناسب برداشته اید.

بهترین نوع قفل برای گاوصندوق طلافروشی یا صرافی قفل های ترکیبی یا بایومتریک هستند. قفل های بایومتریک اگر توسط یک برند معتبر طراحی شده باشند به تنهایی می توانند امنیت فوق العاده ای برای محصول داشته باشند چراکه روش تشخیص هویت از طریق اثرانگشت افراد حتی از روش DNA هم مطمئن تر است. 

گاوصندوق طلافروشی دارای قفل های بایومتریک عموما قیمت بالاتری دارند، هرچند به نسبت امنیتی که ایجاد می کنند واقعا مناسب است اما اگر تمایلی به هزینه کردن برای یک گاوصندوق طلافروشی بایومتریک ندارید می توانید از یک گاوصندوق با قفل ترکیبی رمز عددی و کلید استفاده کنید. 

در گاوصندوق طلافروشی مدل EG، رمز گاوصندوق شامل بایومتریک، رمز عددی، کلید و اهرم مکانیکی می شود. اگر به دنبال گاوصندوق با قفل ترکیبی رمز عددی و کلید هستید و قصد هزینه برای گاوصندوق بایومتریک EG ندارید می توانید در صفحه فروشگاه اسپیتامن، گاوصندوق های سری ES یا SIS را مشاهده کنید و قیمت گاوصندوق را چک کنید.  

✔ فراموش نکنید زبانه های گاوصندوق و قالب درب را بررسی کنید. زبانه های یک گاوصندوق شامل زبانه های ثابت و متحرکی هستند که تعداد، جنس، نوع و محل قرار گرفتن آن ها قطعا نکته ی مهمی خواهد بود.

✔ اگر گاوصندوق شما دارای سیستم گلس لاک است یک امتیاز فوق العاده برای امنیت محصولتان خواهد داشت.

✔ به یاد داشته باشید گاوصندوق شما حتما باید نسوز باشد. نسوز بودن معیار مهمی است که در هر گاوصندوقی اعم خانگی و اداری باید لحاظ شود اما حتما به نوع استاندارد و کلاس های مختلف آن توجه داشته باشید. بخصوص برای صرافی ها، کلاس استاندارد و نوع لابراتوری ارایه دهنده و زمان نسوز بودن بسیار مهم خواهد بود. بحث نسوز بودن با توجه به آمار و ارقام آتش سوزی ها موضوع مهمی است که حتما باید اطلاعات کافی در آن داشته باشید در غیر این صورت ممکن است شما یک گاوصندوق نسوز داشته باشید که برای محصول شما مناسب نباشد. از استاندارد های معتبر در گاوصندوق ها می توان به استاندارد KSG، UL، SP یا JIS اشاره کرد. 

✔مقاومت در برابر نفوذ آب : این مورد بیشتر در حیطه صرافی ها کاربرد دارد، در مورد این استاندارد نیز توجه داشته باشید که به یک استاندارد معتبر مانند ETL استناد کنید. حتما باید برای شما مشخص شود که گاوصندوق در چه عمقی از آب و به مدت چند دقیقه واترپروف است. عموما این ویژگی کمتر در گاوصندوق ها به چشم می خورد اما برای محافظت از سرمایه تان در برابر آب گرفتی یا بلایای طبیعی لازم است. 

گاوصندوق جواهرات مناسب چه افرادی است ؟ 

گاوصندوق جواهرات یک نوع دیگر از گاوصندوق است که فضای داخلی آن برای قرار دادن طلا و جواهر طراحی شده و عموما توسط یک پارچه مرغوب آسترکشی می شود. گاوصندوق جواهر برای همه طلافروشی ها احتیاج نمی شود، اگر شما صاحب جواهراتی هستید که یک کلکسیون ویژه از جواهرات دارید می توانید از یک گاوصندوق جداگانه مخصوص جواهرات استفاده کنید، گاوصندوق جواهرات به لحاظ ظاهری نیز طراحی دکوراتیو تری نسبت به گاوصندوق طلافروشی دارند. در صفحه گاوصندوق جواهرات درباره این محصولات به مفصلا صحبت کرده ایم. گاوصندوق جواهر به جز کسب و کارها برای مصارف خانگی نیز استفاده می شود، اما توجه کنید که حتی مخاطب این محصول در این زمینه نیز افرادی هستند که کلکسیونی از جواهرات دارند و امکان نگهداری آن ها در یک گاوصندوق خانگی وجود ندارد. 

ارزش سرمایه شما چقدر است؟ اگر به هر دلیلی مانند سرقت یا آتش سوزی سرمایه تان را از دست بدهید شرکت های بیمه حاضر به پرداخت چند درصد از دارایی های شما هستند؟ پاسخ به این سوالات باعث می شود تا شما در انتخاب محصولی مانند گاوصندوق تمام جوانب را بسنجید و شتاب زده عمل نکنید. هدف از خرید گاوصندوق حفاظت از دارایی ها و اموال با ارزش در هر شرایطی است.

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید. preloader