دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 -91302266 تهران - خیابان مطهری-تقاطع سهروردی-به سمت بهشتی پلاک289 شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

کلید گاوصندوق تان گم شده؟

گم کردن کلید یکی از آن مشکلاتی است که در بخش خدمات و پشتیبانی زیاد با آن روبه‌رو می شویم . این مشکل زمانی دردسر ساز می شود که مشتری کلید یدک را داخل گاوصندوق گذاشته و هیچ کدام از کلید ها را برای باز کردن درب گاوصندوق ندارد.  

گاوصندوق های کلید دار عموما 2 کلیده هستند که یکی از آنها به عنوان زاپاس یا برای کاربر دوم طراحی شده. تقریبا همه به مشکلاتی که گم کردن کلید گاوصندوق می تواند داشته باشد آگاهیم اما اگر سیستم رمز گاوصندوق شما صرفا با کلید کار کند گم کردن کردن کلید گاوصندوق چیزی فراتر از یک مشکل است و به نوعی تهدید بزرگی برای اقلامی است که داخل گاوصندوق نگهداری می شود. در این شرایط خیلی سریع باید قفل تغییر کند تا با کلید های قدیمی باز نشود. به همین دلیل عموما گاوصندوق هایی که اساس رمزنگاری و باز و بسته شدن شان صرفا کلید است توصیه نمی شوند. حتی اگر این کلید ها کامپیوتری و غیرقابل کپی باشند. سیستم قفل گاوصندوق های کلید دار باید به صورت ترکیبی باشد ، زمانی که سیستم قفل، ترکیبی طراحی شده باشد دیگر در شرایط گم کردن کلید نگرانی از بابت باز کردن درب گاوصندوق به دست افراد یط وجود ندارد و جای دارایی های شما امن است.

کلید گاوصندوق ام گم شده ؟ چه کاری باید انجام بدهم ؟

✔️ در شرایط گم کردن کلید عموما باید قفل گاوصندوق را تغییر داد البته نه تمام سیستم قفل، بلکه فقط قسمت کلیدی باید تغییر کند.  برای این کار به هر کسی اعتماد نکنید چراکه قفل گاوصندوق مهم ترین راه نفوذ به گاوصندوق است و ریسک بالایی دارد.  زمانی که کلید تان را گم کردید از هر تکنسین و قفل سازی نخواهید که قفل گاوصندوق تان را تعویض کند. زمانی که قفل ساز ، برای باز کردن گاوصندوق اقدام می کند عملا متوجه می شود که داخل آن چه اقلامی نگهداری می کنید. هیچ ضمانتی وجود ندارد که یدکی قفل را نداشته باشد. بخصوص اگر قفل گاوصندوق تان صرفا با کلید باز می شود و ترکیبی نیست. برخی از انواع قفل در گاوصندوق ها مدل های جدیدی هستند که کلیدساز های معمولی اطلاعاتی راجع به آن ها ندارند و ممکن است کار را خرابتر کنند و هزینه بیشتری روی دست شما بگذارند. 

✔️ برای این کار از نمایندگی همان برند کمک بگیرید. نمایندگی ها از افرادی استفاده می کنند که قابل اعتماد هستند و نزد شرکت ضمانت های سنگینی دارند. موضوع مهم دیگری که در این زمینه وجود دارد استفاده از قفل های اورجینال است. زمانی که از نمایندگی اقدام می کنید دیگر نگرانی از بابت اورجینال یا تقلبی بودن قفل وجود ندارد و خیالتان راحت است که تمام کلید ها به شما تحویل داده می شود. اما در وقتی از قفل سازها و مغازه های معمولی در این کار استفاده می کنید عملا هیچ اطمینانی به اورجینال و فیک بودن یا دسترسی به همه کلید ها وجود ندارد.  

کلید یاب بلوتوثی چطور کار می کند ؟

یکی سری راه ها وجود دارد که به شما کمک می کند تا قفل تان را گم نکنید یا اگر آن را گم کردید بتوانید راحت تر پیدا کنید و کل منزل یا دفتر کارتان را برای یک کلید به هم نریزید. در این جا درباره فراهم کردن فضای نگهداری و موارد اینچنینی صحبت نمی کنیم. چراکه این موارد خیلی عمومی هستند و تقریبا همه نوعی به آن آگاه هستیم. یکی از راه هایی که برای پیدا کردن کلید های گم شده وجود دارد استفاده از ردیاب های بلوتوثی صوتی است. این ردیاب ها روی کلید وصل می شوند و یک کنترل دارند. زمانی که شما کلید تان را گم کرده باشید می توانید با استفاده از کنترل، سیستم صوتی آن را فعال کنید و به کمک صدایی که تولید می کند کلید تان را پیدا کنید. البته این کار زمانی پاسخگو است که کلید تان را گم کرده باشید و کلید شما به سرقت نرفته باشد.

جمع بندی

گم کردن کلید
 • کلید یدک گاوصندوق را داخل گاوصندوق قرار ندهید تا در زمان گم کردن کلید بتوانید از از یدکی آن استفاده کنید.
 • در زمان گم کردن کلید گاوصندوق از نمایندگی های معتبر کمک بخواهید و به هیچ عنوان سراغ کلیدساز و قفل ساز نروید. اسپیتامن به عنوان نماینده رسمی ایگل و لوسل در ایران تمام محصولات خود را که دارای گارانتی و ضمانت نامه است پشتیبانی می کند.اگر از اسپیتامن گاوصندوق تان را تهیه کردید نگرانی از این بابت نداشته باشید. گاوصندوق شما توسط تکنسین های شرکت پشتیبانی می شوند.
 • اگر قفل محصول باید تعویض شود دقت کنید که حتما سیستم قفل اورجینال روی محصول نصب شود و کلید ها قابل کپی شدن نباشند.
2 پاسخ
 1. سوری

  تهش که فرقی نداره چه تکنسین چه کلیدساز. تهش همه شون رمز گاوصندوقو خراب میکنن و دیگه مثل روز اولش نمیشه

  1. مهدیه ابراهیمی

   باز کردن درب گاوصندوق بدون کلید، یک خدمت از طرف واحد پشتیبانی شما بوده و به منظور رفع مشکل پیش آمده ارائه می‌شود. گرچه گاوصندق‌هایی نیز وجود دارند که حتی توسط پرسنل و نیروهای پس از فروش هم قابل باز شدن نیستند، البته در این نوع گاوصندوق‌ها کلید برای باز کردن گاوصندوق ضروری تعبیه نشده است. اگر قصد دارید با این نوع محصول آشنا شوید، لطفا با شماره تلفن ۸۸۴۹۰۵۷۹-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

یک دیدگاه بگذارید

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید. preloader