دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 86072900 تهران - خیابان سپهبد قرنی -خیابان کلانتری - پلاک 55 - طبقه سوم شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

چرا هر صاحبخانه‌ای باید روی خرید یک گاوصندوق سرمایه گذاری کند؟

حتما شما هم ضرب‌المثل مالت را سفت بگیر و همسایه‌ات را دزد نکن را زیاد شنیده‌اید. اما فکر می‌کنید چقدر مال و اموالتان را سفت چسبیده‌اید یا بعبارتی امنیت منزلتان چقدر تأمین شده است؟ اگر گاوصندوق دیجیتال ندارید، خریدن دوربین مداربسته و قفل‌های ضد سرقت و درب‌های سنگین، کافی نیست. دلایل طبیعی و اجتماعی فراوانی هست که الزام خریدگاوصندوق دیجیتال را اثبات می‌کند. در این مطلب این دلایل را برمی‌شمریم، تا اگر هنوز تصمیم به خرید گاوصندوق دیجیتال نگرفته‌اید، تصمیمتان را قطعی کنید.

آیا خرید گاوصندوق خانگی واجب است؟

شرایط اقتصادی نامناسب، نا خودآگاه جرم و جنایت‌های اجتماعی را نیز افزایش داده است. این امر موجب شده گاوصندوق خانگی، برای هر کسی که در منزلش سرمایه‌ای نگه می‌دارد؛ مثل نان شب واجب باشد. خرید گاوصندوق خانگی خوب امنیت منزلتان را تأمین می‌کند. علاوه بر این باید مطمئن شوید گاوصندوق خانگی شما در برابر آتش نیز از خود مقاومت بسیار بالایی نشان می‌دهد و خیال شما را در هرکجا باشید؛ راحت می‌کند.

گاوصندوق نسوز، خنثی کردن تهدید آتش

آتش سوزی و سرقت دو تهدید اساسی برای اموال شما هستند. گاوصندوق نسوز که نباشد، نصف امنیت آن در لحظه از بین می‌رود. چون فقط نصف سارقین منزلتان را در نظر گرفته است. گاوصندوق نسوز یک سرمایه‌گذاری عاقلانه به حساب می‌آید؛ چرا که با صرف هزینه‌ای نه چندان زیاد امنیت بسیار بالاتری را تأمین می‌کند. درواقع هیچ کس از قبل نمی‌داند چه زمان آتش سوزی خواهد شد. پس این غیرمترقبه بودن نیز خرید گاوصندوق نسوز را دو برابر مهم می‌کند.

پس همین امروز گاوصندوق دیجیتال و ایمن خودتان را سفارش دهید و دست تهدید کنندگان و سارقین را از اموالتان دو را نگه دارید. آیا نیاز به مشاوره برای خرید دارید؟ همین الآن تماس بگیرید.

جلوگیری از خسارت آب به اسناد مهم

وقتی از خسارت‌ آب به اسنادتان سخن می‌گوییم، منظورمان سیل است، هر نوع سیلی! سیل می‌تواند در اثر یک حادثه آب و هوایی شکل گرفته باشد یا در اثر ترکیدن یا نشت لوله پشتی یا حتی آب پاشی شلنگ آتش نشانی.

از آنجا که منبع سیل‌ها، خسارات متنوعی می‌توانند به گاو صندوق‌ها وارد کنند، برای امنیت حداکثری، بایستی قوی‌ترین آن‌ها را انتخاب کنید. اوصندوق ضدآب  در مدت زمان طولانی، در برابر فشار آب دوام اورده و نفوذ آب به داخلش را غیر ممکن می‌کند. این ویژگی خصوصا برای نگهداری اقلام دیجیتالی به کار می‌آید. حتی اگر اسناد و مدارک کاغذی را هم بخواهید در گاوصندوقتان نگه دارید، بهتر است یک محصول ضدآب انتخاب کرده و خیال خودتان ار برای همیشه راحت کنید.

اما این تصور غلطی‌ست! چرا که گزارشات نشان‌دهنده آن است که سارقین بدون طلایاب جایی نمی‌روند؛ طبیعی هم هست. وقتی هدف سارقین، سرقت طلایی‌ست  که هر تکه کوچکش میلیون‌ها می‌ارزد، طلایاب یار همیشگی اوست. سارقین در اثر تجربه یاد گرفته‌اند افراد طلاهایشان را معمول در چه محل‌هایی از منزل پنهان می‌کنند، و این همان دلیلی‌ست که خرید گاوصندوق را اجباری می‌کند.

گاوصندوق دیجیتال، یک عمر راحتی خیال

گاوصندوق مدل M020 ایگل

گاوصندوق دیجیتال، یکی از امن‌ترین راه‌ها برای حفظ و نکهداری مناسب دارایی‌های شماست!

چند نکته مهم

1-مراقب گاو صندوق اسلحه باشید.

از آنجا که محتویات گاو صندوق اسلحه، یک شئ خطرناک است، حتما همیشه از قفل بودن آن اطمینان داشته باشید. به خصوص اگر در منزلتان کودکان و نوجوانا کنجکاو و جست‌‌وجوگر حضور دارند. از آنجا که گاو صندوقهای اسلحه بسیار بزرگ هستند، پنهان کردن آن‌ها امر دشواری به نظر می‌رسد، اما تا حد امکان سعی کنید آن‌ها را از دسترس کودکان و افراد غزیبه پنهان بدارید.

۲-گاو صندوق، یک تلاش امنیتی

به خاطر داشته باشید خرید گاوصندوق دیجیتال به منزله آن نیست که تمامی سارقان قید منزل شما را خواهند زد. بلکه در کنار آن سعی کنید حتما اقدامات امنیتی دیگری نیز انجام دهید. مثلا درب‌ آن را همیشه قفل کرده و کلید آن را در جای مطمئنی پنهان کنید. استفاده از دوربین و درب‌های ضدسرقت هم، در کنار این محصول، می‌تواند کمک کننده باشد.

تفاوت ‌برند اسپیتامن در چیست؟

خرید از اسپیتامن، خرید از یک نمایندگی معتبر و با تجربه در زمینه امنیت محصول است و به شما این اطمینان را می‌دهد که در هر لحظه از شبانه روز که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید، یک مشاور دلسوز در خدمت شما خواهد بود. در ضمن ۲ سال گارانتی و ۶ ماه خدمات رایگان پس از فروش، خیال شما را بابت هرنوع خدمات و مشاوره‌ای راحت می‌کند و تجربه خریدی لذت بخش را برایتان به ارمغان می‌آورد.

3-چیزی را از قلم نیندازید.

حتما به خاطر داشت باشید بعد از انجام خرید، تمام اشیاء مهم و گرانبهایتان را در گاو صندوق قرار دهید. یک لیست از اقلام مهم و ضروری‌تان تهیه کنید و مطمئن شوید همه اقلام را داخل گاوصندوق نگه داشته‌اید. در نگهداری موارد در گاوصندوق دیجیتال تمام دقت‌تان را جذب کنید. به طور مثال اگر اقلامی دارید که در برابر آب یا آتش از حساسیت بسیار بالاتری برورداند، حتما گاوصندوق ضدآب  یا گاوصندوق نسوز با درجه بالاتری برایشان تهیه کنید در این راه می توانید از مشاورین متخصص ما در زمینه امنیت نیز بهره بگیرید.

۴-محل قرار دادن گاوصندوق دیجیتال

امن‌ترین مکان منزلتان را به گاوصندوق دیجیتال اختصاص دهید. درصورتی که شما صاحبخانه هستید، توصیه می کنیم حتما محصولتان را توسط کارشناس فنی، با رعایت اصول به زمین متصل کنید. مکان‌ها خلوت و کم رفت و آمد منزل، کمدها، گاراژها یا انابرهای مسکونی و هر مکانی که عبور و مرور به آن دشوار باشد، برای نصب بسیار مناسب است.

یک دیدگاه بگذارید

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
preloader