دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 -91302266 تهران - خیابان مطهری-تقاطع سهروردی-به سمت بهشتی پلاک289 شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

تاریخچه گاوصندوق های دکوراتیو

تاریخچه گاوصندوق های دکوراتیو به چه زمانی بر می گردد ؟ پیشرو های محصولات دکوراتیو در صنعت گاوصندوق چه شرکت ها و برند هایی هستند ؟ آیا این محصولات امنیت کافی دارند یا صرفا به لحاظ ظاهری طراحی و دیزاین زیبایی دارند ؟

بعد از انقلاب صنعتی با رونق بازار، گسترش شهر نشینی، افزایش ثروت و همینطور رواج استفاده از زیور آلات و جواهرات در میان مردم ، نیاز جامعه به امنیت نیز پررنگ تر شد و دقیقا در همین دوران نیاز به نوآوری در صنعت امنیت مانند گاوصندوق بیشتر حس می شد. با احساس نیاز امنیت در میان افراد، صنایع فعال در حوزه امنیت مانند گاوصندوق نیز رونق گرفتند. گاوصندوق تا مدت ها به عنوان یک وسیله زمخت و سنگین میان مردم شناخته می شد اما به مرور زمان با پررنگ شدن طراحی و دکوراسیون فعالان صنعت گاوصندوق نیز باید تغییری در ظاهر محصولاتشان ایجاد می کردند.

اما مشکل اینجا بود که تلفیق طراحی و دیزاین در یک صنعت خشک و زمختی مانند گاوصندوق کار ساده ای نبود. نه تنها باید امنیت محصول حفظ می شد بلکه باید ظاهر و طراحی آن نیز از حالت فولادی و آهنی به ترکیبی دلنشین و لوکس تبدیل می شد. این چالش و نوع دیدگاه کماکان در میان مشتریان گاوصندوق دیده می شود در حالیکه این روز ها محصولات دیزاین شده زیادی وجود دارند که امنیت فوق العاده ای دارند.

ورود محصولات لوسل به تاریخچه گاوصندوق های دکوراتیو

✅ ورود گاوصندوق های دکوراتیو به بازار

گاوصندوق های دکوراتیو در ابتدا بیشتر در قالب طراحی و پوشش های چوبین وارد بازار شد. نماهای چوبی کماکان نیز در این صنعت در میان گاوصندوق های دکوراتیو به نوعی جدیدتر دیده می شود. دکوراتیو کردن این محصولات کار ساده ای نبود به همین دلیل حتی در حال حاضر نیز شرکت های محدودی هستند که می توانند یک گاوصندوق دکوراتیو به معنای واقعی طراحی کنند که استاندارد های امنیت بین المللی را نیز پشت سر بگذارد.

لوسل ، اولین محصولات دیزاین شده در بازار بین المللی

تاریخچه گاوصندوق های دکوراتیو به معنای واقعی که ترکیبی از امنیت و طراحی باشد را می توان محصولات لوسل دانست. گاوصندوق لوسل رتبه یک صنعت امنیت در میان محصولات دکوراتیو را دارد. لوسل با راه اندازی خط تولید محصولات خود توانست مرز تفکر و توقعات مشتریان در این صنعت را تغییر دهند و مفهوم واقعی یک محصول زیبا و امن را ارایه کنند. گاوصندوق های لوسل توانستند تاییدیه های مهم استاندارد های بین المللی را دریافت کنند و این باعث شد تا محصولات لوسل به عنوان رتبه یک در دنیا شناخته شوند.

✅ چه ویژگی هایی لوسل را تبدیل به رتبه یک تاریخچه گاوصندوق های دکوراتیو کرده است ؟ 

در تاریخچه گاوصندوق های دکوراتیو محصولات متنوعی از برند های مختلف وجود دارند اما چه چیزی محصولات لوسل را در تاریخچه گاوصندوق های دکوراتیو تبدیل به یک پرچم دار کرده است ؟

دریافت استاندارد های بین المللی ضدسرقت و نسوز

یک گاوصندوق قبل از هر چیز باید امن باشد. تقویت طراحی محصولات نباید روی امنیت آنها تاثیر منفی بگذارد. مهم ترین نقطه قوت محصولات لوسل ترکیب امنیت در کنار طراحی لوکس آنهاست. دریافت استاندارد های ضدسرقت و سخت گیرانه ژاپن به شما اطمینان می دهد که یک محصول ضد دیلم، ضد اسید و مقاوم در برابر ابزار های مکانیکی دارید. تست های مختفی از جمله سقوط گاوصندوق از ارتفاع 7 متری، ریزش بیش از 200 آجر از فاصله زیاد به خوبی امنیت این محصولات را تایید می کند.

پشت ظاهر این محصول لوکس یک گاوصندوق نسوز به تمام قرار دارد. در آتش سوزی ها ممکن است ظاهر محصول به دلیل حرارت بالای محیط آسیب ببیند اما جالب است که بدانید بدنه و عایق بندی این گاوصندوق های نسوز به نوعی طراحی شده که آن را در دمای بالای 945 درجه مقاوم و نسوز کرده است. دریافت استاندارد نسوز آمریکا که تقریبا جزء سخت گیرانه ترین استاندارد های نسوز در دنیا است سند محکمی به امنیت این محصولات در شرایط آتش سوزی است.

سیستم رمزنگاری لمسی و پنهان

یکی از دیگر از ویژگی های مهم این محصولات طراحی تمام دیجیتال و حرفه ای آنهاست که عملا سیستم قفل را غیرقابل نفوذ و مقاوم کرده است. سیستم رمزنگاری این محصول دقیقا در قسمت فوقانی درب به صورت یک صفحه تمام تاچ قرار دارد که امکان وارد کردن رمز عددی و اثرانگشت را دارد. طراحی و ساخت رمزهای این گاوصندوق دیجیتال توسط شرکت بزرگ سامسونگ انجام می شوند که در طراحی قفل های دیجیتالی ضدسرقت در دنیا اعتبار زیادی دارد.

استفاده از مواد بیهوش کننده در لایه بین دو جداره محصول

یکی از ویژگی های جالب این محصول که تقریبا در هیچ گاوصندوق دیگری دیده نمی شود مواد بیهوش کننده ای است که به شکل پودری بین دو جداره گاوصندوق وجود دارد. در صورت دریل و برش لایه های درب و بدنه، مواد پودری از طریق پوست جذب خون می شود و سارق را موقتا بیهوش می کنند.

طراحی ظاهری منحصر به فرد

در طراحی این محصولات در نگاه اول هیچ لولا و زبانه و قفلی در ظاهر آنها دیده نمی شود. به همین دلیل هیچ شباهتی به یک گاوصندوق ندارند. استفاده از ورق های سیلور سیقل داده شده، نقاشی های معروف و نمای شیشه ای و زییا بیشتر این محصول تبدیل به یک اثر هنری کرده است که به راحتی به عنوان یک میز در کنار سایر وسایل می توانند قرار بگیرد. طراحی و دیزاین این محصولات صرفا به بخش بیرونی آن ختم نمی شود بلکه داخل محصول نیز به خوبی توسط چرم و چوب طراحی و طبقه بندی شده است . به کار رفتن استند های ساعت، جعبه های جواهرات مخصوص، چرم های طبیعی فضای منحصر به فرد و کاربردی را ایجاد کرده است.

👈 و اما در نهایت بحث  قیمت این گاوصندوق هاست. یکی از عوامل موثر روی قیمت گاوصندوق نوع طراحی آن محصول است. طراحی پنهان لولاها، استفاده از فولاد های مرغوب، جوشکاری های محکم و در عین حال ظریف همگی هزینه بر هستند. به طور کلی قیمت گاوصندوق در این سری از محصولات دیزاین شده بالاتر از محصولات دیگر است. اما همانطور که در ابتدا گفتیم مهم ترین مشخصه این محصولات پوشش امنیت و زیبایی به طور همزمان است که تاثیر زیادی روی قیمت این محصولات دارد.

1 پاسخ

یک دیدگاه بگذارید

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید. preloader