دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 -91302266 تهران - خیابان مطهری-تقاطع سهروردی-به سمت بهشتی پلاک289 شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

گاوصندوق اسلحه

انواع گاوصندوق اسلحه ، گاوصندوق اسلحه ضدآب و نسوز

گاوصندوق اسلحه یک وسیله ضروری برای افرادی است که در منزل شان اسلحه نگهداری می کنند. به گزارش CNN سالانه 1300 کودک در آمریکا بر اثر سهل انگاری و استفاده نابه‌جا از اسلحه کشته می شوند. این آمار شاید برای ما کمی گنگ باشد چون هنوز حمل اسلحه در کشور ما قوانین متفاوتی دارد. اما شاید بد نباشد بدانید که خرید اسلحه در کل دنیا روند صعودی داشته و صنعت اسلحه سازی انگلیس هرساله بیش از 2 میلیارد پوند به سرمایه و بودجه کشورش اضافه می کند.

در هر خانه ای که اسلحه وجود دارد باید قبل از خرید اسلحه به فکر خرید گاوصندوق اسلحه بود. اگر به دنبال خرید گاوصندوق اسلحه بوده باشید شاید در سایت های خارجی و کمپانی های اصلی با این 3 اصطلاح روبه‌رو شوید. البته در ایران هنوز گاوصندوق اسلحه خیلی رواج ندارد ولی متقاضیان خاص خودشان را دارند.

Gun Safes : گاوصندوق اسلحه

Gun Cabinet : محوطه نگهداری اسلحه

Hand gun Safes : مدل کوچکتر گاوصندوق اسلحه برای اسلحه های کوچک

در خرید گاوصندوق اسلحه به چه نکاتی باید توجه کرد؟

✔ سرعت عملکرد در هر گاوصندوقی مهم است. در واقع سیستم رمزنگاری در گاوصندوق باید به نوعی طراحی شده باشد که باز و بسته کردن آن خیلی سریع انجام شود. این مورد در یک محضول نگهداری اسلحه اهمیت بیشتری دارد. در کنار امنیتی که این گاوصندوق ها باید داشته باشد سرعت باز و بسته کردن آن نیز مهم است. 

قفل های بایومتریک بهترین انتخاب برای این محصولات هستند. سرعت عملکرد و امنیت این قفل ها نسبت به سایر مدل ها بسیار بیشتر است. ضمنا برخی از شرکت ها برای ارتقا ضریب امنیت محصولاتشان از قفل های بایومتریک حساس به جریان خون استفاده می کنند. 

✔ ضد آب بودن در گاوصندوق اسلحه جزء الزامات است . محصول باید در برابر نفوذ آب و همینطور رطوبت مقاوم باشد. 

✔ حتما باید نسوز باشد. مقاومت محصول در آتش سوزی و نسوز بودن آن بسته به جنس اقلامی که داخل آن نگهداری می شود متفاوت است. اغلب این محصولات در کمتر از 1 ساعت نسوز هستند. یک گاوصندوق نسوز مناسب نگهداری سلاح باید بین 30 تا 40 دقیقه در دمای بالای 700 درجه مقاوم باشد. 

✔ ایمنی گاوصندوق توسط استاندارد هایی همچون RSC باید تایید شده باشد. شما باید مطمئن شوید که هیچ کس با آسیب زدن به گاوصندوق نمی تواند به اسلحه شما دسترسی پیدا کند. 

RSC و RSC Level 1 برای یک محصول این چنینی کفایت می کند. RSC Level 2 , 3 بسیار فراتر از یک ایمنی است و اگر یک اسلحه ویژه دارید که ارزش زیادی دارد می توانید به دنبال این RSC  ها باشید.

سیستم رتبه بندی سرقت از مرکز استاندارد Underwriters laboratories در امریکای شمالی، بخش اصلی در سیستم ارزیابی گاوصندوق و محصولات امنیتی است. این سیستم ارزیابی سرقت دارای 4 درجه کلی است که بر اساس ضخامت ورقه های به کار رفته در گاوصندوق و مقاومت آن در برابر تست های انجام شده تعیین می شود. در گاوصندوق اسلحه، اطلاع از نوع RSC خیلی مهم است.

 

گاوصندوق اسلحه

در این محصولات موضوع ظرفیت گاوصندوق نکته مهمی است که نباید فراموش شود. ظرفیت این محصولات مشخص می کند که شما چه تعداد اسلحه می توانید در آنها نگهداری کنید. ظرفیت گاوصندوق های اسلحه در بخش مشخصات آن محصول با یک فرمت مشخص مانند +2 31-19-12 نوشته می شود به ترتیب نشان دهنده ظرفیت تعداد اسلحه در سمت چپ، سمت راست و کل گاوصندوق است. عدد نهایی تعیین کننده تعداد اسلحه هایی است که می توان در قسمت درب قرار داد. در مقاله ظرفیت گاوصندوق اسلحه به طور مفصل درباره فرمت نوشتار ظرفیت این محصولات و میزان اعتماد به این اعداد و ارقام صحبت کرده ایم. 

به راهنمایی و کمک نیاز دارید؟ می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان کارشناسان اسپیتامن استفاده کنید.

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید. preloader