دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 -91302266 تهران - خیابان مطهری-تقاطع سهروردی-به سمت بهشتی پلاک289 شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

تفاوت گاوصندوق های سری YES با یکدیگر چیست؟

در طی تمام سال هایی که به عنوان نماینده ایگل در بازار ایران فعالیت می کنیم، محصولات خانگی سری YES جزء محصولات پرطرفدار ما بودند. محصولات سری YES ایگل با توجه به آپشن ها و ویژگی هایی دارند هم در محیط خانگی و هم در ادارات و دفاتر برای نگهداری اسناد و مدارک ضروری بسیار کاربردی هستند. در لیست گاوصندوق های پرفروش سال 97 و 98 نیز هر سه محصول معرفی شده از سری YES هستند.

یکی از معضلات مشتریان در انتخاب بین این محصولات تشخیص تفاوت گاوصندوق های سری yes با یکدیگر و انتخاب بین این محصولات است. در اینجا قصد داریم ویژگی های مشترک و تفاوت های آنها را دقیق با هم بررسی کنیم و در ادامه درباره اینکه کدام یک انتخاب بهتری است صحبت کنیم. 

تفاوت گاوصندوق های سری yes

✅ بررسی ویژگی های مشترک محصولات سری YES

در این محصولات برند سازنده قفل، شکل و شمایل کلی محصول، رنگبندی ها، جنس درب و بدنه و به طور کلی ویژگی های عمومی محصول یکسان است. تمامی محصولات YES تقریبا وزن زیر 60 کیلو دارند و از وسط به زمین پیچ و مهره می شوند.

 در گاوصندوق های ایگل برخی فاکتور ها در تمام محصولات ثابت است. مثلا در تمام گاوصندوق های ایگل دزدگیر ضدسرقت حساس به ضربه و لرزش و صدا وجود دارد و یا سیستم رمز از هر نوعی که باشد حداقل برای دو کاربر امکان تعریف رمز قرار داده شده. همه محصولات ایگل حداقل یک ساعت در دمای 945 درجه نسوز و مقاوم هستند.

✅ تفاوت گاوصندوق های سری YES با یکدیگر

تفاوت محصولات سری YES به طور کلی روی 2 فاکتور ابعاد و سیستم قفل است. دلیل اصلی تفاوت قیمت این محصولات نیز دقیقا از همین دو مورد ایجاد می شود. عوامل زیادی روی قیمت گاوصندوق موثر هستند که از مهم ترین آنها دقیقا ابعاد و سیستم قفل محصول است. هرچقدر سایز محصول بزرگ تر باشد یا آپشن های بیشتری روی سیستم قفل سوار باشد قیمت گاوصندوق بالاتر است.

سایز محصولات : محصولات سری YES شامل 5 سایز متفاوت هستند که به ترتیب از کوچک به بزرگ 

✔️ مدل YES M 015 :  عمق 30* عرض 39* ارتفاع 37

✔️ مدل YES M 020 :  عمق 38* عرض 43* ارتفاع 34

✔️ مدل YES M 020D :  عمق 44* عرض 48* ارتفاع 34 ( به لخاط عرض و عمق از مدل 020 معمولی بزرگ تر است ) 

✔️ مدل YES 031 : عمق 45 * عرض41 * ارتفاع 52

✔️ مدل YES 031XD : عمق 48 * عرض 41* ارتفاع 34 ( تنها تفاوت این محصول با مدل 031 در اندازه عمق است ) 

در تمام مدل ها حتی کوچکترین مدل فضای مفید داخلی برای قرار دادن کاغذ ها و اسناد A4 در گاوصندوق وجود دارد. در بخش داخلی گاوصندوق یک کشو در قسمت فوقانی برای قرار دادن دسته چک، نقدینگی و جواهرات تعبیه شده . در مدل های بزرگ تر این گاوصندوق ها که ارتفاع آنها بیشتر است است علاوه بر کشو یک طبقه متحرک نیز در طراحی داخلی در گاوصندوق تعبیه شده است که ارتفاع آن به راحتی قابل تنظیم است. در این انتخاب این محصولات دقت کنید گه اگر فضای بسته ای مانند کمد را برای قرار دادن گاوصندوق در نظر گرفته اید حتما 4 تا 5 سانتی متر به عمق محصول اضاف ه در نظر بگیرید. در ابعاد ثبت شده در این محصولات فضای اشغال شده توسط قفل در نظر گرفته نمی شود اما در فضاهای بسته حتما باید لحاظ شود.

سیستم قفل : محصولات سری YES همگی دیجیتال هستند و قفل آنها توسط شرکت سامسونگ ساخته شده است. برای این گاوصندوق دیجیتال امکان وارد کردن دو رمز عبور مجزا برای دو کاربر متفاوت قرار داده شده. تنها تفاوت این گاوصندوق های دیجیتال به کار رفتن کلید در برخی از مدل ها است که اغلب با پسوند K و DK مشخص شده اند. در این مدل سیستم قفل علاوه بر داشتن رمز عددی یک کلید کامپیوتری با دقت بالا در مسیر قفل قرار داده شده است که بدون آن باز نمی شود.

👈 اغلب در اینجا مشتریان بین یک محصول دیجیتال و یا ترکیبی با کلید مردد می شوند. خوب واضح است که روند باز کردن مدل های ترکیبی به علت قرار گرفتن کلید در مسیر قفل پیچیده تر است. اما در اینجا عموما به مشتریان پیشهاد می کنیم که به تجربه شخصی شان اکتفا کنند. هرچند که کلید می تواند یک سطح امنیت محصول را ارتقا بدهد اما اگر تجربه گم کردن کلید دارید به هیچ عنوان توصیه نمی شود. چراکه کلید های این محصولات باید توسط کمپانی مرکزی وارد ایران شود و اغلب هزینه خدمات و پشتیبانی بیشتری برای شما دارد.

در خرید گاوصندوق علاوه بر فاکتور های امنیتی که حتما باید در نظر گرفته شود، دسترسی آسان و سریع و کاربری شما نیز مهم است. در خرید گاوصندوق قبل از هر چیز توقعاتی که از محصول دارید را معین کنید تا در روند خرید گاوصندوق بتوانید راحت تر تصمیم بگیرید.

کلام آخر 

گاوصندوق های سری yes گزینه خوبی برای افرادی است که به دنبال یک محصول امن و کاربردی برای خانه و یا دفتر کار خود هستند. اگر برای دفاتر اداری دنبال این محصول هستید دقت کنید که مدل 031xd بهترین گزینه برای شماست. فضای مفید داخلی در این محصول به گونه ایست که کاملا محیط کافی برای قرار دادن زونکن و تفکیک اقلام مهم مانند دسته چک و … را از سایر اسناد خواهید داشت. اما برای کاربرد خانگی بسته به حجم اقلام و دارایی های شما و همینطور محل قرار دادن گاوصندوق انتخاب متفاوت خواهد بود. مدل های m015 عموما برای اقلام کم حجم و کوچک و پرمصرف مانند دسته چک و نقدینگی یا جواهرات پرکاربرد مناسب است. 

1 پاسخ

یک دیدگاه بگذارید

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید. preloader