دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 -91302266 تهران - خیابان مطهری-تقاطع سهروردی-به سمت بهشتی پلاک289 شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

گاوصندوق سپرده یا Deposit Safes

گاوصندوق سپرده یا deposit safes یکی از انواع محصولات در صنعت امنیتی گاوصندوق است. وقتی درباره گاوصندوق صحبت می کنیم، شاید فکر کنید به دو دسته گاوصندوق خانگی و اداری محدود می شوید اما شاید جالب باشد بدانید 13 نوع صندوق امن وجود دارد که توسط کمپانی های این صنعت تولید می شود که هر کدام از آن ها برای پاسخگویی به نیاز و دغدغه خاصی طراحی شده اند.

Deposit safes چیست و مناسب چه افرادی است ؟

دیپازیت سیف یا گاوصندوق های سپرده جعبه های امنی هستند که هر فردی می تواند به آن واریزی داشته باشد. حتما متعجب شده اید که اگر قرار باشد همه به آن دسترسی داشته باشند دیگر اسم گاوصندوق برای آن منطقی نخواهد بود.  با یک مثال موضوع را روشن تر کنیم. تصور کنید کارمند شما قرار است در موعد مقرری که شما در دفترتان حضور ندارید یک چک مهم یا اطلاعات مربوط به سرمایه گذاری تان را تحویل دهد. دیپازیت سیف ها این امکان را ایجاد کردند تا کارمند شما بتواند آن چک را داخل گاوصندوق بیندازد اما دسترسی به محتویات داخل گاوصندوق نداشته باشد.

یک مثال روشن تر، صندوق های پستی را فرض کنید اما اینبار اینطور در نظر بگیرید که این صندوق ها ضدسرقت و نسوز شده اند. شما می توانید کارت بانکی که پیدا کرده اید را در آن قرار بیندازید اما دسترسی به محتویات داخل صندوق نخواهید داشت.

 

گاوصندوق سپرده یا deposit safes

انواع Deposit safes یا گاوصندوق سپرده

4 مدل دیپازیت سیف وجود دارد که طبق کاربری شما طراحی شده. اینکه قرار است فقط چک و اوراق به گاوصندوق واریز شود یا اقلام بزرگتری هم وجود دارد؟ در این جا انواع دیپازیت سیف ها و کاربرد آن ها را قرار داده ایم.

Drawer deposit safes یا دیپازیت سیف های کشویی

همان طور که از عکس این گاوصندوق نیز مشخص است، قسمت سپرده گذاری آن به صورت کشویی طراحی شده تا بتوانید علاوه بر وجه نقد، اقلام بزرگتر نیز در آن قرار بدهید. دارنده کلید یا رمز عبور گاوصندوق می تواند درب گاوصندوق را باز و محتویات آن را خارج کند. در این نوع از deposit safes ها علاوه بر وجوه نقدی می توانید جواهرات و اقلام این چنینی نیز قرار دهید.

Letter slot deposit  یا دیپازیت دارای اسلات نامه ای

این مدل از گاوصندوق های سپرده صرفا مناسب افرادی است که قصد واریز وجه نقد، نامه و اقلام این چنینی دارند. خارج از این اقلام امکان سپرده گذاری به گاوصندوق وجود نخواهد داشت  چراکه محفظه طراحی شده برای این دیپازیت سیف برای اقلام کاغذی، کم حجم و در ابعاد مشخص است. این دیپازیت ها بیشتر در محیط های اداری کاربرد دارد.

deposit safes یا گاوصندوق سپرده

Rotary deposit safe دیپازیت سیف روتاری

در این نوع از گاوصندوق ها محفظه طراحی شده برای واریزی به گاوصندوق به صورت یک کشو چرخشی است که امکان واگذاری اقلام بزرگتر را طراحی کرده است. این گاوصندوق در بانک ها، محیط های اداری و حتی رستوران ها و مغازه ها کاربرد دارد. چراکع محدودیت شما برای واریز به گاوصندوق کمتر است و محدودیت ابعادی ندارید.

deposit safes یا گاوصندوق سپرده

Counter deposit safes 

این نوع از دیپازیت ها در فروشگاه و رستوران ها بیشتر کاربرد دارد که عموما دارای یک شمارنده هستند. این گاوصندوق ها را به احتمال زیاد در فروشگاه ها دیده باشید.  

deposit safes یا گاوصندوق سپرده

یک دیدگاه بگذارید

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید. preloader