دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 -91302266 تهران - خیابان مطهری-تقاطع سهروردی-به سمت بهشتی پلاک289 شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

کاتالوگ گاوصندوق های اسپیتامن

کاتالوگ گاوصندوق اداری

گاوصندوق های اداری

دیجیتال، نسوز و ضد سرقت

گاوصندوق های دکوراتیو

ضد سرقت، نسوز و همفاز با طراحی داخلی
کاتالوگ گاوصندوق خانگی

گاوصندوق های خانگی

امن، نسوز و ضد سرقت

تست های حریق و سقوط گاوصندوق ها 

روی تمامی گاوصندوق های ایگل و لوسل توسط مراکز استاندارد معتبر از جمله KSG کره جنوبی، SP سوئد یا UL آمریکا تست های مختلف برای مقاومت در برابر حریق، سقوط و هرگونه ضربه و فشار مکانیکی صورت می گیرد تا ایمنی محصول تایید شود.

 

 

 

اگر گاوصندوق در دل آتش قرار بگیرد چه اتفاقی می افتد؟ 

در این ویدیو گاوصندوق در دمای 1000 درجه قرار داده  می شود. همه کنجکاو هستند بدانند تکلیف اسناد و پول های داخل گاوصندوق چه می شود؟ 

 

 

اگر 200 آجر  از فاصله 7 متری روی گاوصندوق رها شود چه اتفاقی می افتد؟

سقوط آزاد 200 آجر روی یک گاوصندوق برای مقاومت گاوصندوق در برابر خطرات احتمالی مانند زلزله و سقوط آوار طراحی شده که نتیجه آن قطعا در ایمنی گاوصندوق اهمیت دارد. 

 

سوالات متداول مشتریان

سیستم رمز گاوصندوق های ایگل و لوسل محصول کدام کمپانی است؟

تمامی رمز نگاری محصولات ایگل و لوسل توسط سامسونگ برند معتبر قفل های الکترونیکی طراحی شده. سیستم رمز نگاری سامسونگ در برابر هر گونه شوک الکتریکی مقاوم است.

با توجه به شرایط تحریم کشور، ضمانتی برای خدمات پس از فروش وجود دارد؟

تمامی محصولات اسپیتامن در طول ضمانت دو ساله، توسط شرکت اسپیتامن نماینده رسمی شرکت سان سیف در ایران پشتیبانی خواهد شد. با ورود هر سری محموله از شرکت سان سیف، قطعات و لوازم جانبی تمامی گاوصندوق ها وارد می شود تا در صورت بروز هرگونه مشکل، قطعات توسط شرکت تامین گردد.

تفاوت گاوصندوق های ایگل و لوسل با برند های مشابه ایرانی و خارجی در چیست؟

گاوصندوق های برند های مشابه برای وزن گرفت محصول از بتن بین دو جداره گاوصندوق استفاده می کنند که در صنعت جدید منسوخ شده، بین دو جداره گاوصندوق های ایگل و لوسل توسط آلیاژ های مخصوصی پر می شود که محصول علاوه بر وزن مناسب، در برابر گرما نیر عایق خواهد شد.
سیستم رمزنگاری برند معتبری همچون سامسونگ و دریافت استاندارد های معتبر جهانی پشتوانه امنیت محصولات ایگل و لوسل هستند.

اگر رمز عبور گاوصندوق را فراموش کنیم، چه راه حلی وجود دارد؟

روی تمامی گاوصندوق ها یک شماره سریال وجود دارد که شما می توانید با ارایه آن شماره و همچنین مدرک شناسایی برای تایید هویت صاحب گاوصندوق، درخواست کد مستر کنید. شرکت اسپیتامن در اسرع وقت برای شما از شرکت سان سیف کد مستر دریافت می کند و نیروی خدمات برای حل مشکل و بازکردن درب خدمت خواهند رسید.

اگر کلید گاوصندوق را گم کنیم چه راه حلی وجود دارد؟

کلید گاوصندوق های اسپیتامن، کامپیوتری یوده و قابل کپی شدن نیستند. در این شرایط دو راه حل وجود خواهد داشت. یکی اعلام مفقودی کلید به شرکت و درخواست تعویض کامل قفل، و دیگری اعلام مفقودی به شرکت و درخواست کلید همان گاوصندوق از کمپانی اصلی. عموما به دلیل هزینه بالای دریافت کلید و پست های بین الملل و زمان بر یودن، راه حل اول به مشتری توصیه می شود. مورد مهمی که باید توجه داشته باشید این است که در صورت تعویض قفل هیچ خللی در امنیت گاوصندوق شما ایجاد نخواهد شد.

قدرت تحمل حرارت گاوصندوق های اسپیتامن چقدر است؟

حداقل دما و زمانی که گاوصندوق های اسپیتامن می توانند تحمل کنند، دمای 945 درجه یعنی دمای کوره به مدت یک ساعت است. توجه کنید که این ارقام برای حداقل ها ذکر شده است.

آیا امکان بازدید حضوری وجود دارد ؟

بله، شرکت اسپیتامن دارای 60 نماینده فعال در سراسر ایران است که می توانید با تماس با شرکت، آدرس و شماره تماس نزدیک ترین نمایندگی را دریافت کنید.

برخی از مشتریان ما 

گارانتی و خدمات پس از فروش 

اسپیتامن به عنوان نماینده رسمی شرکت سان سیف در ایران علاوه بر ضمانت اصالت کالاف برای تمامی محصولات 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش ارایه خواهد داد. 

پشتیبانی 24 ساعته 

در صورت بروز هر گونه مشکل در هر ساعتی از شبانه روز می توانید با تماس با بخش خدمات پس از فروش و پشتیبانی، از متخصصان شرکت راهنمایی بگیرید

آرامش و اطمینان خاطر

با توجه به سیستم پیچیده و تخصصی گاوصندوق ها، داشتن نیروی پشتیبانی ماهر و مسلط به ساختار فنی محصولات لازمه خدمات مطلوب است که توسط اسپیتامن تامین می شود.

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید. preloader