دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 -91302266 تهران - خیابان مطهری-تقاطع سهروردی-به سمت بهشتی پلاک289 شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

ترفندهای حمل گاوصندوق به ساده‌ترین روش ممکن!

حتما شما هم هربار که می‌خواهید به منزل دیگری نقل مکان بکنید، حمل و جابه‌جایی وسایل سنگینی مثل گاو صندوق و یخچال‌های بزرگ برایتان معضل بزرگی‌ست. لابد با خودتان فکر می‌کنید، چه‌طور افراد حرفه‌ای، حمل گاوصندوق را به این راحتی انجام می دهند. درواقع جابه‌جایی و حمل گاوصندوق قلق‌ها و ترفندهایی دارد که با آن‌ها به سادگی انجام‌پذیر استدر ضمن انجام این نقل و انتقال‌ها نیاز به رعایت کردن احتیاط و نکات امنیتی از جانب شما نیز هست. پس اگر تصمیم به نقل مکان گرفته‌اید؛ این مطلب را از دست ندهید.

چرا گاوصندوق خانگی را اینقدر صعب‌الإنتقال می سازند؟

گاوصندوق‌های خانگی به علل خاصی سنگین طراحی می‌شوند. مثلا در خانه‌های ویلایی که با حیاط بزرگ، نیاز است که گاوصندوق خانگی وزن بالایی داشته باشد. از طرفی ممکن است در گاوصندوق خانگی، اشیای قیمتی، اسلحه گرم و موارد مهم دیگیری رقار داشته باشد. پس وزن بالا موجب افزایش چشم‌گیر استحکام گاوصندوق خانگی شما می‌شود. بنابراین ممکن است شما نتوانید به سمت گاوصندوق‌های خانگی در ابعاد کوچک‌تر بروید؛ اما نگران نباشید این مطلب جوابی به نیازهای شماست.

حالا که نتوانسته‌اید از وزن بالا صرف‌نظر کنید؛‌چگونه باید این هیولای غول‌پیکر را جابه‌جا کنید؟ قطعا برای اینکار نیروهای متخصص و ابزار حرفه‌ای نیاز دارید؛ و البته با روش‌هایی که در ادامه به شما خواهیم گفت.اما قبل از هرچیز اگر همین الآن نیاز به حمل گاوصندوقتان دارید؛ با این شماره ۰۲۱۹۱۳۰۲۲۶۶تماس بگیرید.

 

مشکلات حمل گاوصندوق

حمل گاوصندوق به دلیل ابعاد و وزن بالا که دارد می تواند بسیار دشوار و حتی خطرناک باشد. از مشکلات حمل گاوصندوق می توان به دشواری حمل و نیاز به تجهیزات و امکانات حمل گاوصندوق اشاره کرد. لازم است برای رفع این مشکل نکات کلیدی در مورد جابجایی گاوصندوق را بدانید.

در صورتی که روش حمل گاوصندوق به درستی انجام نشود، حمل و نقل گاوصندوق می تواند باعث آسیب به کمر شود. بعضی موارد مشاهده شده که افراد تلاش کرده اند بدون داشتن امکانات مناسب برای حمل و نقل اقدام کنند؛ در این حالت احتمال دارد گاوصندوق روی دست یا پاهای جابجا کنندگان بیفتد و یا در اثر سقوط از پله یا ارتفاع، دیوارها، پله ها و کف به طور شدید آسیب وارد شود.

 بهترین کار برای جلوگیری از این مشکلات استفاده از خدمات حمل و جابجایی گاوصندوق است که توسط شرکت های حمل و نقل گاوصندوق ارائه می شود.

 

توصیه‌ های قبل از حمل و نقل گاوصندوق

پیشنهاد می کنیم قبل از حمل و نقل گاوصندوق به نکات زیر توجه داشته باشید:

۱- خالی کردن محتویات درون گاوصندوق

قبل از حمل و نقل گاوصندوق بهتر است داخل گاوصندوق را خالی کنید زیرا علاوه براینکه وزن آن کاهش پیدا می کند از آسیب احتمالی به اشیا داخل گاوصندوق در حین جابجایی جلوگیری می شود.

 ۲- لباس مناسب بپوشید

لباس مناسب بپوشید که حین جابجایی گاوصندوق محدودیت حرکتی نداشته باشید. به طور مثال شلوار های گشاد با فاق بلند می تواند بسیار دست و پا گیر باشد. زنجیر و زیورآلات نیز می تواند موقع جابجایی گاوصندوق آزار دهنده باشد به طور مثال گردنبندهای بلند که ممکن است حین حمل و نقل گاوصندوق مزاحمتان باشد و به نقاط مختلف محیط یا گاوصندوق گیر کند.

۳- مسیرهای خروجی را باز کنید

از نکات مهم در مورد نحوه جابجایی گاوصندوق این است که حتما قبل از اقدام به حمل و نقل گاوصندوق، مسیرهای خروجی را باز کنید. به طور مثال درب خروجی که قرار است گاوصندوق از آن خارج شود، کامل باز کنید. صندلی، مبل، فرش و قالیچه های دست و پا گیر را از مسیر حمل و نقل گاوصندوق دور کنید.

 

ترفندهای حمل گاوصندوق

ترفندهای حمل گاوصندوق به شما کمک می کند تا به ساده ترین روش ممکن برای حمل گاوصندوق اقدام کنید:

۱-گزینه‌ها را بررسی کنید

با یک ارزیابی سریع به این نتیجه برسید که آیا خودتان در هیچ صورتی امکان جابه‌جایی گاوصندوق را داردید یا نه! اگر به گزینه دوم رسیدید ریسک خودتان را کاهش دهید و کارتان را به یک تیم متخصص و  حرفه‌ای بسپارید. با این وجود اگر احسصاس می‌کنید می‌تواندی حمل گاوصندوق را به عهده بگیرید؛ نیاز به یک تیم دو یا سه نفره از دوستانتان دارید تا د راین راه به شما کمک کنند.

۲-گاوصندوقتان را آماده حمل کنید

برای وسیله‌ای حساس مثل گاوصندوق، بهتر است کار را ه متخصصان بسپارید اما اگر احساس می‌کنید که گاوصندوق‌تان در شرایطی‌ست که خودتان باید این کار را انجام دهید، قبل از شروع لازم است گاوصندوق را آماده یک سفر طولانی کنید. برای این کار اقدامات ذیل را انجام دهید:

محتویات صندوقتان را با احتیاط خارج کنید

اسکناس، جواهرات، اسلحه و هرچیز دیگری که در وسیله‌تان نگه داری می‌کرده‌اید؛ باید خارج شوند. با این کار وزن وسیله تا حد خوبی کمتر می‌شود. از طرفی برای این‌کار باید حتما مراقب وسایلتان باشید، به‌خصوص که در اثنای جابه‌جایی‌ و نقل مکان، ممکن است پای افراد زیادی به منزلتان باز شود.

👈

از بسته بودن درب مطمئن شوید

گاوصندوق‌های دیجیتال، یا غیر از آن که به صورت رمزی هستند، باید حتما به درستی و باید دقت بسته باشند. تحت هیچ شرایطی نباید این اتفاق بیفتد که درب گاوصندوق دیجیتال، با آن سیستم رمز و قفل گران قیمتی که درآید؛ در حین جابه‌جایی باز شود. پس قبل از هرگونه حرکتی به گاوصندوق دیجیتال خودتان حتما مطمئن شوید که درب آن به درستی بسته بوده و قفل آن باز نخواهد شد.

👈

بسته‌بندی باید مطمئن باشد

پتوهای ضخیمی را دور محصولتان بپیچید و از نوار بسته‌بندی یا روکش کشی استفاده کنید؛ تا پتوها را در جای خود ثابت کنید. با این پوشش، شما از وارد آمدن ضربه‌های احتمالی به محصولتان جلوگیری به عمل می‌آورید.

👈

در مقاله اجاره‌نشینی و مشکلات خرید گاوصندوق که چندی پیش در همین سایت منتشر شد، درباره مسائل و مشکلاتی که اجاره‌نشینان در هنگام خرید گاوصندوق با آن روبرو هستند، توضیح داده شده است.

eq3xonzswqhdwqozqiwc

۳-تجهیزات حرکت را آماده کنید!

Dolly  یا هند تراک (hand truck) وسیله‌ایست که حمل گاوصندوق را خیلی آسان می‌کند. برای اینکه ادامه مسیر راحت‌تر انجام دهید، یک هندتراک خوب اجاره کنید. اما قبل از اجاره کردن آن، باید بدانید مقاومت هندتراکی که اجاره می‌کنید؛ باید تحمل وزن محصول شما را داشته باشد. پس قبل از رزرو حتما این موضوع را به‌خاطر داشته باشید و وزن دقیق محصولتان را چک کنید.

۴-وقت آن رسیده که استراتژی خروج را عملی کنیم

حالا وقت آن رسیده که حمل گاوصندوق‌تان را آغاز کنید. برای این‌کار مواظب باشید نکته‌ای از قلم نیفتد. مثلا عرض تمام درها و نقاط تنگ را اندازه بگیرید و با مقایسه آن با محصولتان مطمئن شوید مشکلی برایتان پیش نمی‌آید. مسیر دقیق‌تان را ترسیم کنید و شخصی را در جلو قرار دهید که ورزیده‌تر بوده و به مسیر آشناتر باشد.

۵-از کف و دیواره‌ها غافل نشوید

کف و دیواره‌های مسیرتان را از درب خانه تا ورودی کامیون با پتو و پارچه، یا کارتون‌های ضخیم بپوشانید. مطمئنا نمی‌خواهید در صورت وارد آمدن ضربه، کف و دیواره‌های منزلتان را نیز عوض کنید.

۶-آن را روی هندتراک، محکم کنید

باید صندوقتان را را طوری روی دالی بگذارید؛ که تعادل وزنی رعایت شود. بعد از قدم شما نیاز دارید برای حمل گاوصندوق، ان را با تسمه و طناب به دالی یا هندتراک محکم کنید. طناب‌ها را تا جای ممکن سفت کنید و از تعادل وزنی آن مطمئن شوید تا خطر واژگونی آن وجود نداشته باشد.

۷-گوشه‌ها و پله‌ها؛ یک سد بزرگ برای حمل گاوصندوق

چرخیدن یا همان pivot مشکل‌ترین کار شما به‌خصوص در پاگرد پله ها خواهد بود. گاو صندوق را خیلی آرام روی پتو و برروی پله‌ها بلغزانید و از یکی از دوستانتان بخواهید از پشت سر، شما را حمایت کند. خطرناک‌ترین مرحله، همین عبور از پله‌هاست.

th

۸-ادامه حمل گاوصندوق را به کامیون‌ها بسپاری

در ادامه راه حمل گاوصندوق شما نیاز به یک کامیون با رمپ بارگیری دارید. درضمن محفظه این کامیون باید به اندازه‌ای باشد که کفاف حجم صندوق شما را بدهد. دقت کنید که شیب این رمپ باید مطابق استاندارد طراحی شده باشد. بعد از ورود وسیله به کامیون، آن را با طناب‌ها و تسمه‌ها مجددا به ککامیون نصب کنید تا در حین حرکت تکان نخورد.

۹-امنیت، امنیت و باز هم امنیت

همیشه و همواره امنیت را در اولویت قرار دهید. چه در حمل گاوصندوق چه در هر کار دیگری. در ادامه چند توصیه کوتاه به شما می‌کنیم که حمل گاوصندوق را با امنیت بیشتری انجام دهید:

  • بعنوان یک فرد مبتدی در حمل گاوصندوق، محددیت‌های خودتان را بشناسید و از قبل با یک متخصص مشورت کنید.
  • لباس گشاد، کفش راحت و محافظ مچ پا ببندید. همچنین انگشت‌های دست و پای خود را با دستکش‌های حرفه ای و جوراب محکم محافظت کنید.

۱۰-حمل گاوصندوق، خطرناک‌تر از آنچه از دور پیداست!

جابه‌جا کردن گاوصندوق از آنچه فکر می کنید؛ تخصصی‌تر و دشوارتر است. خطرات احتمالی این کار را از پیش درنظر بگیرید و سپس شروع به هر اقدامی بکنید.

 

روش حمل گاو صندوق

بهترین روش حمل گاوصندوق این است که با یک شرکت که ارائه دهنده خدمات حمل و نقل گاوصندوق است تماس بگیرید. به این ترتیب هم از مشکلات و خطرات آسیب جابجایی گاوصندوق در امان خواهید بود و هم اینکه طی مدت کوتاهی گاوصندوق شما جابه جا می شود. می توانید برای حمل گاوصندوق با اسپیتامن تماس بگیرید.

اسپیتامن نماینده فروش انواع گاوصندوق خارجی در ایران است و ارائه دهنده خدمات حمل و نقل و جابجایی گاوصندوق می باشد. با سپردن این کار به تیم خبره اسپیتامن خیالتان بابت حمل گاوصندوق در منزل یا محل کار راحت باشد.

تجهیزات حمل و نقل گاوصندوق

گاوصندوق را نباید با دست خالی و بدون امکانات جابه جا کرد. این کار با آسیب و دشواری هایی همراه خواهد بود. تجهیزات حمل و نقل گاوصندوق به جابجایی راحت انواع گاوصندوق کمک می کند. از ابزار جابجایی گاوصندوق می توان به کمربند مخصوص حمل بار و طناب اشاره کرد. مهمترین این تجهیزات، چرخ حمل گاوصندوق است که به شکل حرف L بوده و دو چرخ در دو طرف است.

مزیت استفاده از چرخ حمل و نقل گاوصندوق شامل موارد زیر است:

فشار وزن گاوصندوق بر روی حمل کننده کاهش پیدا می کند

انتقال گاوصندوق از طبقات بالا و پایین و برعکس، امکان پذیر خواهد بود.

می توان حمل و نقل گاوصندوق با وزن بالای ۱۲۰ کیلوگرم را انجام داد.

چند نفر برای حمل و نقل گاوصندوق مورد نیاز است؟

  • اگر می خواهید گاوصندوق خانگی با وزن حداکثر ۱۲۰ کیلوگرم را جابجا کنید، نیاز به کمک یک الی دو نفر دارید. بهتر است برای جلوگیری از آسیب جانی، دو نفر با قدرت بدنی بالا این کار را انجام دهند. بهتر است از تجهیزات لازم برای جابجایی گاوصندوق استفاده شود و به نکات مهم برای حمل و نقل گاوصندوق که در این مطلب شرح داده شده است، توجه شود.
  • برای حمل و نقل گاوصندوق با وزن بالای ۱۲۰ کیلوگرم نیاز به کمک سه الی ۷ نفر دارید. لازم است از چرخ حمل و نقل گاوصندوق استفاده کنید.
  • اگر قصد جابجایی گاوصندوق خزانه را دارید، حتما نیاز به جرثقیل خواهید داشت.

 

حمل گاوصندوق کمتر از ۱۲۰ کیلوگرم

دسته ای از گاوصندوق های حجیم و سبک وزن با نام گاوصندوق هتلی شناخته می شوند، وزن این گاوصندوق ها معمولا ۱۲ الی ۱۶ کیلوگرم است. وزن این گاوصندوق ها بسیار کم است اما چون حجم بالا دارند بهتر است دو نفر با استفاده از کمربند مخصوص این گاوصندوق ها را جابجا کنند. گاوصندوق های کوچک خانگی نیز معمولا کمتر از ۱۲۰ کیلوگرم وزن دارند و همانطور که شرح داده ایم، بهتر است دو نفر با قدرت بدنی بالا آن را جابجا کنند. حمل و نقل گاوصندوق نیاز به مهارت و تجربه دارد و فقط نیرو و قدرت بدنی برای این کار کافی نیست. اگر از نحوه جابجایی گاوصندوق اطلاع نداشته باشید، حمل و نقل می تواند یک ریسک برای شما محسوب شود.

 

حمل و نقل گاوصندوق بیش از ۱۲۰ کیلوگرم

برای حمل و نقل گاوصندوق با وزن بیش از ۱۲۰ کیلوگرم نیاز به چرخ حمل و نقل گاوصندوق دارید. بهتر است با شرکت خدمات جابجایی گاوصندوق تماس بگیرید. نیاز به دو نفر نیروی ماهر و مسلط به تکنیک حمل و نقل گاوصندوق خواهید داشت.

 

حمل و نقل گاوصندوق خزانه

حمل و نقل گاوصندوق خزانه بدون جرثقیل امکانپذیر نیست. این گاوصندوق های غول آسا، بسیار سنگین هستند و وزن آنها بیش از ۵۰۰ کیلوگرم است. بهتر است جابجایی گاوصندوق بانکی و خزانه با جرثقیل و کمک گرفتن از نیروی ماهر در حمل و نقل گاوصندوق انجام شود. ابر گاوصندوق ها را نمی توان با دست جابجا کرد.

 

حمل گاو‌صندوق توسط شرکت باربری

اگر به دنبال شماره تلفن شرکت باربری برای حمل و نقل گاوصندوق هستید، باید بگوییم نمی توان جابجایی گاوصندوق را به شرکت های معمولی حمل و نقل سپرد. تسلط به روش و نحوه جابجایی گاوصندوق و استفاده از ابزار مخصوص برای اینکار ضروری است.

بنابراین حمل و نقل گاوصندوق را حتما به شرکت های ارائه دهنده خدمات جابجایی گاوصندوق بسپارید. سپردن این کار به افراد ناشی و غیر وارد می تواند خسارت های جبران ناپذیر جانی و خسارت های مالی به دنبال داشته باشد.

شرکت حمل و نقل گاوصندوق اسپیتامن

می توانید جابجایی گاوصندوق با وزن های مختلف را به شرکت حمل و نقل گاوصندوق اسپیتامن بسپارید. این شرکت علاوه بر اینکه فروشنده انواع گاوصندوق های خارجی در ایران است، ارائه دهنده خدمات حمل و نقل گاوصندوق و جابجایی گاوصندوق با وزن کمتر از ۱۲۰ کیلوگرم، بیش از ۱۲۰ کیلوگرم و گاوصندوق های غول آسا است. می توانیند حمل گاوصندوق کاوه، گاوصندوق های خانگی، اداری، هتلی، خزانه و بانک را به ما واگذار کنید.

یک دیدگاه بگذارید

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید. preloader