دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 -91302266 تهران - خیابان مطهری-تقاطع سهروردی-به سمت بهشتی پلاک289 شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

سیستم هشدار دهنده یا آژیر ضدسرقت در گاوصندوق

سیستم هشداردهنده یا آژیر ضدسرقت یک ویژگی مثبت است که در برخی از گاوصندوق ها به کاربرده می شود. در واقع سیستم هشدار دهنده یک عامل بازدارنده در سرقت و آسیب به گاوصندوق محسوب می شود. سیستم هشدار دهنده قرار نیست دزد گاوصندوق شما را دستگیر کند بلکه صرفا با فعال شدن آن از ادامه کار جلوگیری می کند.

سیستم هشداردهنده گاوصندوق های ایگل و لوسل یک آژیر با توان صوتی 120 دسی بل است که در قسمت داخلی درب نصب شده. این سیستم به صورتی دستی توسط صاحب محصول فعال می شود. با باز کردن درب در قسمت پشتی آن، محل قرار گرفتن آژیر مشخص است که با فشردن دکمه سیستم آژیر به حالت فعال قرار میگیرد.

در واقع آپشن های امنیتی یک مزیت برای گاوصندوق محسوب می شود . گاوصندوقی که دارای آپشن های امنیتی مناسب است به لحاظ ایمنی نسبت به سایر محصولات دارای ضریب امنیت بالاتری است. اما اینکه گاوصندوق شما باید چه آپشن های امنیتی داشته باشد بسته به شرایط و نیاز های مشتری متفاوت است. 

 

عملکرد سیستم هشدار دهنده گاوصندوق 

عملکرد این سیستم بدین صورت است که وقتی محصول لمس شود، رمز آن وارد شود یا تحت هر ضربه و فشار مکانیکی قرار بگیرد، آژیر ضدسرقت گاوصندوق به مدت مشخصی به صورت افزایشی فعال می شود. همان طور که مشخص است این سیستم صرفا عامل بازدارنده و یا به نوعی عاملی است با ایجاد استرس در سارق مانع انجام کار آن می شود. صاحب گاوصندوق برای باز کردن درب باید سریعا رمز عبور را وارد کند و به محض باز شدن درب، سیستم هشدار یا همان آژیر ضدسرقت  را غیرفعال کند.

سیستم هشدار دهنده گاوصندوق

در خرید گاوصندوقی که دارای سیستم هشدار دهنده یا همان آژیر ضدسرقت است توجه داشته باشید که حتما یک بار از فروشنده بخواهید آن را تست کند. چراکه این  سیستم صوتی در قسمت داخلی درب قرار داره، و در زمان بسته بودن درب باید توان صوتی آن را بسنجید.

سیستم هشدار دهنده، یک آپشن ضدسرقت 

سیستم های هشدار دهنده جزء آپشن های سیستم ضدسرقت محسوب می شوند. سیستم های دیگری از جمله سیستم تاخیر و گلس لاک نیز جزء سیستم های ضد سرقت هستند که عملکرد آن ها فراتر از یک سیستم هشداردهنده معمولی است.

به فرض مثال در گاوصندوق های برند بامیل شما سیستم هشدار دهنده ندارید اما محصول شما مجهز به سیستم تاخیر است. عملکرد سیستم تاخیر در این گاوصندوق بدین صورت است که با اعمال یک کد مشخص توسط صاحب محصول این سیستم در حالت فعال خود قرار می گیرد و به مدت 15 تا 90 دقیقه بعد از آن حتی در صورت وارد کردن رمز عبور صحیح، محصول شما باز نخواهد شد. این سیستم عملکردی در صورت اعمال فشار مکانیکی ندارد اما در سیستم هشدار دهنده به محض لمس کیبورد این سیستم به مدت مشخصی فعال می شود.

کلام آخر

در خرید گاوصندوق آپشن های این چنینی مانند آژیر ضدسرقت می تواند به امنیت محصول شما کمک کند و یک محصول امن تر در اختیار شما قرار دهد. این قبیل آپشن ها شاید در بررسی های اولیه در خرید گاوصندوق خیلی پررنگ نباشد اما بودن آن نه تنها خالی از لطف نیست بلکه در کنار سایر بخش های امنیتی می تواند یک محصول امن ایجاد کند. یکی از عوامل تاثیرگذار روی قیمت گاوصندوق همین بحث آپشن های امنیتی است. 

یک دیدگاه بگذارید

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید. preloader