دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 -91302266 تهران - خیابان مطهری-تقاطع سهروردی-به سمت بهشتی پلاک289 شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

۹ سوالی که قبل از خرید گاوصندوق طلا باید بپرسید

اگر قصد دارید گاوصندوق طلا خردیداری کنید و در منزلتان، طلا و جواهرات قیمتی خود را در آن پنهان کنید، قبل از خرید باید نکاتی را بدانید. در این مقاله موراد مهمی را که هر شخصی قبل ار خیرد گاوصندوق طلا باید در نظر داشته باشد؛ بررسی می‌کنیم تا راحت‌تر آن را انتخاب کنید

اگر به دنبال خرید گاوصندوق طلافروشی هستید، به این لینک مراجعه کنید.

۱-چرا باید از گاوصندوق برای نگهداری طلا استفاده کنم؟

اگر نگاهی به آمار افزایش طلا بیندازیم؛ مجاب می‌شویم که برای نگهداری این فلز ارزشمند باید به خرید گاو صندوق روی آورد. فقط در یک دوره سه ماهه، طلا نسبت به دوره قبلش ۵٪ افزایش قیمت داشته است. این درحالی‌ست که افزایش قیمت جهانی طلا در سال ۰٫۱٪ است. پس عملا این وسیله امنیتی نیاز اکثر ما ایرانیان است.

بدنه قوی و سیستم رمز پیچیده‌ای که گاوصندوق دارد؛ باعث می‌شود از طلای شما به خوبی مراقبت ‌کند. بنابراین باید به گاوصندوق، نه به‌عنوان یک هزینه، که باید به عنوان یک بیمه نگاه کرد. پس تا اینجای مطلب به این نتیجه رسیدیم که گاوصندوق برای هر منزل ایرانی که حتی مقدار جواهرات اندکی دارد؛ یک اصل ضروریست. اما در ادامه می‌خواهیم نکاتی را به شما آموزش دهیم که هنگام تهیه کردن این نوع گاوصندوق آن را به کار بندید.

۲- آیا گاوصندوق طلا باید نسوز باشد؟

به نظر شما آتش سوزی چقدر تهدید جدی برای طلاهای ما به حساب می‌آید؟ حتی اگر آمار آتش سوزی‌ها به اندازه امروز نبود، باز هم میزان خساراتی که در اثر آتش‌سوزی وارد می‌شود، ایجاب می‌کند؛ خودمان را در برابرش محافظت کنیم. همانطور که بنای ساختمان را بیمه می‌کنیم؛ طلاهای ما نیز نیاز به بیمه دارند.

داشتن گاوصندوق نسوز برای طلا یک بیمه درست و حسابی به حساب می‌آید؛ که واقعا ارزشش را دارد. گاوصندوق‌ نسوز بدنه‌ای دوجداره دارد که داخل آن را هم با مواد نسوز پر کرده‌اند. گاوصندوق نسوز علاوه بر آتش‌سوزی، در مقابل حرارت بالا نیز، مقاوم بوده و حتی تغییر شکل آن در دمای بالا نیز اتفاق نمی‌افتد. برای اینکه جواهرات و طلای شما از امنیت کافی برخوردار باشد، علاوه بر قوی بودن در برابر ضربه، گاوصندوق نسوز هم باید باشد. بنابراین اگر راحتی خیال می‌خواهید؛ در هنگام انتخاب، به نسوز بودن محصول نیز توجه کنید.

۳-آیا وصل کردن به زمین، اجباریست؟

متصل کردن این محصول امنیتی به زمین با استفاده از روش‌های خاصی (به وسیله رول بولت قوی) به زمین متصل می‌شود؛ و امنیت این محصول را چندین برابر می کند. نصب این محصول به صورت رایگان و توسط پشتیبانی انجام می‌شود. بنابراین شما با در نظر گرفتن این نکته ساده، بدون پرداخت هیچ مبلغی، امنیت خانه‌تان را بیش از پییش می‌کنید. برای آشنایی بیشتر با این ویژگی، می‌توانید به مطلب نصب گاوصندوق مراجعه کنید.

گاوصندوق خانگی یک ویژگی خیلی عالی دارد و آن هم نصب شدن به زمین است. جالب است بدانید با نصب گاوصندوق به زمین، ویژگی نسوز بودن گاوصندوق خانگی را نیز تحت تأثیر قرار نمی‌دهید. چرا که در هنگام تولید گاوصندوق خانگی، به این نکته توجه شده است و محصول را برای همین منظور تهیه دیده‌اند. بنابر این حتما توصیه می کنیم گاوصندوق خانگی را چه برای طلا، چه برای سایر موارد به زمین متصل کنید

گاصندوق طلا

۴- چرا نباید برای نگهداری طلا از سیف باکس استفاده کنم؟

گاوصندوق طلا، باید در هر شرایطی از امنیت بالایی برخوردار باشد. درحالی که سیف باکس از یک امنیت شرطی و ضمنی برخوردار است. درواقع سیف‌باکس‌ها برای هتل، و قرار دادن اسناد و مدارک دم دستی، بسیار گزینه خوبی هستند. در حالی‌که گاوصندوق طلا باید همواره و در هر شرایطی، امنیت طلای شما را تأمین کند. به همین دلیل توصیه می‌کنیم، برای نگهداری طلا، اصلا سراغ سیف باکس‌ها نروید و حتما از دسته محصولات گاوصندوق محصولاتتان را انتخاب کنید.

سیف باکس در واقع یک جعبه فلزی‌ست که به طور ضمنی از وسایل شما در برابر خاطرات آنی حمایت می‌کند. این محصول برای هتل‌ها و یا منازلی که پیش فرضا امن هستند، (مثل برج‌های دارای نگهبانی و دوربین و.. ) گزینه خوبی‌ست. اگر می‌خواهید به تفاوتش با سیف باکس به طور کامل پی ببرید، به این مقاله رجوع کنید.

۵-گاوصندوق طلا را از کجا بخرم؟

این وسیله، یک وسیله امنیتی بوده و درنتیجه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. مطمئنا شما نمی‌خواهید امنیتی‌ترین وسیله منزلتان را با شک و تردید خریداری کنید. برای آنکه خیالی آسوده داشته باشید، گاوصندوق طلا را از یک فروشگاه معتبر و امن تهیه کنید. همیشه قبل از خرید هرچیزی، تحقیق کنید و به درستی ادعای فروشگاه پی ببرید. به طور مثال ادعای نمایندگی فروشگاه‌های برتر، یا داشتن نماد الکترونیک، که در سایت اسپیتامن نیز موجود است، از موارد اثبات مدعای درستی هستند. شما برای خرید گاوصندوق طلا می توانید با مشاوران خبره این مجموعه تماس حاصل مرده و از خدمات رایگان آن‌ها بهره‌مند شوید.

۶-رتبه نقدینگی، برای شمش طلا قابل محاسبه است؟

رتبه نقدینگی گاوصندوق طلا به اهداف بیمه‌ای آن اشاره دارد. درواقع رتبه نقدینگی محصولتان، به شرکت‌های بیمه‌ای نشان می‌دهد گاوصندوق طلا‌ی شما از لحاظ فضا و امنیت، قدرت نگهداری چه مبلغی از موارد مختلف را دارد. این موارد می‌تواند شامل طلا، شمش، جواهرات، پول نقد و .. باشد.

معمولا رتبه نقدی برای فلزات گرانبها، دو برابر رتبه نقدی برای پول نقد است. مثلا اگر شرکت سازنده گاو صندوقی ادعا کند محصولش از لحاظ فضا و امنیت، قابلیت نگهداری ۱۰۰۰۰۰ دلار پول نقد را دارد، رتبه نقدینگی این محصول برای فلزات گرانبها برابر ۲۰۰۰۰۰ دلار می‌شود.

برای به دست آوردن این رتبه، باید طبق استانداردهای اروپایی مثل CEN پیش بروند. تأیید و تثبیت این استاندارد، برای شرکت‌های بیمه‌ای کاری طاقت فرسا و پرمسئولیت است. به طوریکه در کشور خودمان شرکت‌های بیمه‌ای تا کنون زیر بار چنین قراردادهای سنگینی نرفته‌اند.

۷-ظاهر گاوصندوق

یکی دیگر از مواردی که هنگام خرید گاوصندوق طلا می توان به آن اشاره کرد؛ ظاهر آن است. شما می توانید یک محصول با ظاهر مکعب‌مستطیلی خریداری کنید؛ که از دور خودش را به سارق نشان دهد. و یا می‌توانید گاوصندوقی بخرید که هیچ گونه شباهتی با گاوصندوق ندارد و ممکن است از طرف سارق با یکی از وسایل منزل شما اشتباه گرفته شود. به طور مثال گاوصندوق های فوق امنیتی، با ظاهری خاص طراحی شده‌اند؛ به این منظور که سارق را گمراه کنند.

۸-خرید گاو صندوق دست دوم، برای نگهداری طلا توصیه می‌شود؟

خیر، این کار اصلا توصیه نمی‌شود. چرا که مهم‌ترین نکته در خرید این محصول امنیتی، اعتماد شما به فروشنده آن است. اولین اقدام امنیتی لازم برای شما، معتبر بودن فروشنده محصول شماست. پس وقتی شما به خرید محصول دست دوم اقدام می‌کنید، درواقع  فروشنده معتبر را حذف می‌کنید. شما نمی‌دانید، محصول دست دومی که خریداری می‌کنید، چند کلید داشته است. و از طرفی نمی‌توانید بفهمید صاحب قبلی محصول، تمام کلیدهای آن را به شما تحویل می‌دهد یا نه. درواقع مهمترین و اصولی‌ترین دلایل خرید آن، زیر سوال می‌رود.

به همین دلایل است که خرید از فروشگاه‌های غیر معتبر ابدا توصیه نمی‌شود.شما با خرید آنلاین از فروشگاه اسپیتامن، این امکان را خواهید داشت؛ که علاوه بر دریافت مشاوره رایگان از مشاوران برجسته حوزه امنیت، ۲ سال گارانتی و ۶ ماه خدمات پس از فروش ۲۴ ساعته داشته باشید.

۹- چرا اسپیتامن؟

برای راحتی خیال. اسپیتامن، در طول سال‌های خدمتش، یک سبک زندگی امن را به مشتریانش معرفی کررده و مطابق همان وعده‌ها عمل کرده است. ما همان زندگی امنی که قولش را داده‌ایم؛ عملی می‌کنیم. ۲ سال گارانتی و ۶ ماه خدمات پس از فروش، گوشه‌ای از امنیت انتخاب اسپیتامن است. با یک انتخاب امن و مطمئن، راحتی خیال را برای خودتامن همیشگی کنید.

جمع‌بندی

در این مقاله تلاش کردیم مهمترین نکاتی را که هنگام خرید گاوصندوق طلا باید به آن توجه کنید، بررسی کنیم. قبل از خرید محصولتان حتما این نکات را با دقت بخوانید و بعد تصمیم‌گیری کنید. درصورتی‌که هرگونه سوال یا پیشنهادی درباره مطالب عنوان شده دارید، حتما با ما در میان بگذارید.

یک دیدگاه بگذارید

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید. preloader