دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 -91302266 تهران - خیابان مطهری-تقاطع سهروردی-به سمت بهشتی پلاک289 شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

۶ تولید کننده معروف گاوصندوق در دنیا

6 تولید کننده های معروف گاوصندوق در دنیا چه برند هایی هستند؟ 

قبل از اینکه بخواهیم درباره تولید کننده هایی که امروزه جزء شرکت های معروف گاوصندوق در دنیا هستند صحبت کنیم یک چکیده کوتاه از تاریخچه پیدایش گاوصندوق و این صنعت امنیتی می گوییم. جالب است که حتی در گذشته های خیلی دور هم افراد بابت نگهداری دارایی های با ارزش شان دغدغه داشتند و این موضوع موجب می شود تا این صنعت هر روز تکامل پیدا کند. 

تاریخچه گاوصندوق

تاریخچه گاوصندوق و این صنعت امنیتی برای افرادی که به دنبال تکنواوژی های جدید امنیتی هستند شاید جالب باشد. در این بخش به شاهکارهایی که در قرن های مختلف در صنعت گاوصندوق انجام شد پرداخته ایم.

در قرن 13 میلادی اولین جعبه امن در آرامگاه فرعون ساخته شد. این جعبه از جنس چوب بود و پین هایی برای آن طراحی شده بود که به داخل روزنه ها می افتاد و جعبه را امن می کرد. این طراحی برای 3000 هزار سال پیش به نوعی شاهکار محسوب می شود. زبانه های قفل گاوصندوق های جدید به نوعی گسترش یافته این پین ها هستند.

دومین شاهکاری که در این صنعت ثبت شد مربوط به قفل هایی بود که هرکدام دارای یک کلید منحصر به فرد بودند. رومی ها قفل هایی ساختند که هرکدام یک کلید مشخص داشت و با کلید دیگری باز نمی شد. این یک شاهکار فوق العاده برای آن زمان بود که قطعا قصر ها از آن بهره برند.

دوره رنسانس در قرن 16 دوره شکوفایی معماری و صنعت بود اما جالب اینکه در این دوره نوآوری در صنعت امنیتی و گاوصندوق ثبت نشد. به نوعی در این دوره صنعتگران نتواستند در این صنعت مطابق با نیاز های دوره خودشان پیش بروند.

اما از قرن 18 میلادی صنعت امنیتی اوج گرفت و قفل های اعداد و حروف، کلید های امن و سیستم های هشدار امنیتی تولید شدند.

در این دوره، انگلستان مهد صنعت امنیتی شد و به نوعی صنعت قفل و گاوصندوق به صورت فراگیر و مدرن از انگلستان و بریتانیا آغاز شد. اسامی همچون ویلیام مارر، چارلز چوب و توماس میلن که مهندسان و پایه سازان صنعت قفل و گاوصندوق بودند از انگلستان بوده.

در این سال ها بریتانیا توانست متناسب با تقاضا پیش برود و پیشرو در صنعت امنیتی باشد.

6 تولید کننده معروف گاوصندوق و گاوصندوق های بانکی در دنیا

Hamilton safe

کمپانی Hamilton یکی از معروف ترین تولید کننده های گاوصندوق است که از سال  1967 شروع به تولید قفسه ها و اتاقک های امن بانکی، درب های ایمن و گاوصندوق کرد. هامیلتون یکی از کمپانی هایی که بسیاری از بانک های معروف دنیا برای ایمن سازی با آن همکاری داشتند و 4 دهه متوالی در راستای امنیت بخصوص امنیت صندوق های بانکی موفق عمل کرد و شناخته شد و این موضوع کمپانی همیلتون را تبدیل به یک شرکت معروف گاوصندوق در دنیا کرد. 

Brown safes

این کمپانی با ساخت دستبند های امنیتی و گاوصندوق حدود 20 سال پیش شروع به کار کرد اما بیشتر در حیطه امنیت نظامی موفق بود و کماکان در این زمینه پیشرو است و در دسته تولید کننده های معروف گاوصندوق قرار دارد.

American security

این کمپانی با تولید گاوصندوق اسلحه و گاوصندوق های خانگی در سال 1944 فعالیت خودش را آغاز کرد و زمان زیادی طول نکشید که بازار آمریکا را به خود اختصاص داد و تبدیل به یکی از شرکت های معروف گاوصندوق در دنیا شد . این کمپانی در حال حاضر نیز با قوت هرچه تمام در حال فعالیت در زمینه گاوصندوق است و برای پشت سرگذاشتن رقبای سرسخت خود تلاش می کند. 

Gardall

گاردال یک کمپانی معروف با 3500 نماینده رسمی فروش در دنیا در زمینه تولید گاوصندوق های نسوز و ضد سرقت که خیلی سریع تر از آن چه تصورش را بکنید تبدیل به یک تولید کننده معروف گاوصندوق شد.

Hyman safes

این کمپانی در سال 1970 تاسیس و به مدت 40 سال برای صنعت گاوصندوق آمریکا فعالیت کرد، یکی از کمپانی های جامعی است که انواع گاوصندوق های خانگی، اداری، بانکی تولید می کند و جزء کمپانی های شناخته شده و تولید کننده های معروف گاوصندوق محسوب می شود.

Sentry safes

این کمپانی در سال 1930 در نیویورک تاسیس شد و در زمینه تولید گاوصندوق های با کیفیت بالا در زمینه گاوصندوق های جواهرات، بانکی، خانگی و اداری فعالیت خود را پیش گرفت امروزه این کمپانی دارای دو شعبه بین المللی در کانادا و ژاپن است که نام شناخته شده ای دارد.

این ها صرفا 6 کمپانی از ده ها کمپانی معتبر در این صنعت هستند. اهمیت حفاظت از اقلام با ارزش برای تمامی افراد در هر زمانی باعث شده تا صنعتگران زیادی در هر دوره به فکر تامین دغدغه های مشتریان و هماهنگی محصولات با نیاز آن ها باشند.  

یک دیدگاه بگذارید

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید. preloader