دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 -91302266 تهران - خیابان مطهری-تقاطع سهروردی-به سمت بهشتی پلاک289 شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

چه خطری کسب و کار شما را تهدید می کند؟

یک بخش مهم در امنیت سازمان ها و ادارات، یک گاوصندوق مناسب است. گاوصندوقی که بتواند امنیت اسناد و دارایی های مهم شما را تامین کند. در اینجا قصد داریم مراحلی را که باید قبل از انتخاب محصول در نظر داشته باشید را عنوان کنیم. موارد زیادی وجود دارد که سازمان ها برای گاوصندوقی هزینه می کنند که مناسب نوع کسب و کار و حتی محل کسب و کار آن ها نیست. 

چه خطری کسب و کار شما را تهدید می کند؟

قبل از هری چیز لازم است مشخص کنید چه خطراتی کسب و کار و تجارت شما را تهدید می کند. عموما در این مرحله همه در ذهنشان به دنبال موضوع سارق و سرقت هستند در صورتیکه عواملی که تجارت شما را تهدید می کنند فقط محدود به سرقت نیست. گاهی اوقات یک نقص کوچک در سیم کشی ساختمان که از دید شما مخفی مانده می تواند فاجعه و آتش سوزی ایجاد کند که غیرقابل جبران باشد و در فاصله کوتاهی همه اسناد و دارایی های مهم شما در شرکت نابود شود. در این مرحله فکرتان را محدود نکنید و با خودتان صادق باشید. اگر ساختمان ادره شما یک بنای قدیمی است حتما لازم است خطرات احتمالی این موضوع را نیز در نظر داشته باشید. بعد از این مرحله باید الویت بندی کنید، به احتمال زیاد در راس الویت های همه موضوع سرقت و بعد از آن آتش سوزی قرار می گیرد.

مواردی که قبل از انتخاب گاوصندوق های اداری باید بدانید

دفتر کار شما در طبقه چندم ساختمان قرار دارد؟

در این جا در واقع می خواهیم از موضوع انتخاب ابعاد و وزن گاوصندوق مطمئن شویم. اگر شما در طبقات فوقانی یک ساختمان اداری هستید حتما این موضوع را لحاظ کنید که آیا جابه‌جایی گاوصندوق برای شما دردسرساز نیست؟ و اگر قرار است یک گاوصندوق اداری سنگین خریداری کنید آیا بنای ساختمان ظرفیت تحمل نیروی زیاد در واحد مربع را دارد یا خیر؟ در این مرحله پیشنهاد می کنیم اگر ساختمان شما فرسوده و قدیمی است حتما با یک کارشناس نصب ماهر مشورت کنید.

در این مرحله باید عوامل مختلف مانند، حجم وسایلی که باید در گاوصندوق نگهداری شود،  ظرفیت تحمل بنای ساختمان، تعداد دفعات جابه‌جایی محل کار و همین طور طبقه ای که در آن قرار دارید را در نظر بگیرید. ممکن است به این نتیجه برسید که به جای یک گاوصندوق اداری بزرگ و سنگین، دو گاوصندوق با ابعاد متوسط تر و سبک تر خریداری کنید.

در محصولات سنگین و اداری توصیه می شود که حتما گاوصندوق دارای چرخ و پایه باشد، چرخ های محصول در هنگام استقرار در محل جدا می شوند و هر زمانی که نیاز باشد گاوصندوق جابه‌جا شود می توانید چرخ ها متصل کنید تا راحت تر جابه‌جا شود.

به چه میزانی از امنیت احتیاج دارید؟

در واقع در این مرحله باید از پاسخ هایی که به سوال اول دادید استفاده کرد تا بتوان به درجه امنیت گاوصندوق پی برد. گاوصندوق ها در دو فاکتور مقاومت در برابر حریق و همچینین مقاومت در برابر سرقت درجه بندی می شوند. که هر درجه متناسب با یک نیاز و دغدغه خاصی است.

امنیت در برابر حریق

گاوصندوق اداری حتما باید نسوز باشد. همین جا این موضوع را به عنوان یک اصل در نظر بگیرید، هر گاوصندوقی که خریداری می کنید حداقل 1 ساعت در دمای بالای 900 درجه باید نسوز باشد در غیر این صورت بهتر از خرید آن منصرف شوید. در گاوصندوق اداری نیز مانند سایر مدل های گاوصندوق صرفا موضوع نسوز بودن کافی نیست، باید رتبه نسوز گاوصندوق نیز مشخص شود. مراکز زیادی وجود دارند که گاوصندوق ها را رتبه بندی می کنند، یکی از مراکز معتبر جهانی ul  است که در سطح دنیا شناخته شده و معتبر است. طبق استاندارد ul اگر وسایلی که در گاوصندوق نگهداری می کنید صرفا محدود به اسناد و مدارک کاغذی و وجه نقد می شود گاوصندوقی با کلاس ul350 کافی است، اما اگر در میان وسایل خود اقلامی مانند، سی دی، کارت حافظه، اشیا مغناطیسی و …  دارید کلاس نسوز گاوصندوق شما نباید از ul125  بالاتر باشد.

امنیت در برابر سرقت

درجه بندی امنیتی در برابر سرقت طی آزمایش ها سختی انجام می شود که عموما تمام گاوصندوق ها موفق به دریافت آن نمی شوند. در این آزمایش ها همانند یک سارق حرفه ای با ابزار های صنعتی و قوی بدون هیچ محدودیتی گاوصندوق تست می شود، بسته به مدت زمانی که گاوصندوق بتواند در آن شرایط سخت مقاوم بماند، رتبه امنیت گاوصندوق تعیین می شود. به طو کلی طبق استاندارد rsc به عنوان یک استاندارد معتبر در سطح دنیا، گاوصندوق اداری با امنیت مناسب باید دارای rsc level 2 باشد. البته در راهنمای خرید گاوصندوق درباره این درجه بندی صحبت کردیم و گفتیم اگر گاوصندوقی دارای این استاندارد ها نبود نباید نگران امنیت آن  شد بلکه با راه هایی که گفته شد می توانید حدس بزنید که آیا گاوصندوق شما امن است یا خیر. اگر درباره این فاکتورها اطلاع ندارید، پیشنهاد می کنیم یکبار دیگر در صفحه راهنمای خرید گاوصندوق بخش 3 تعیین محصول را مطالعه کنید.

چندبار در روز به گاوصندوق نیاز دارید؟

عموما در ادارت ممکن است در روز چندین بار نیاز باشد که درب گاوصندوق توسط افراد مختلف باز و بسته شود. در این جا عموما پیشنهاد می شود که یا از گاوصندوق هایی با قفل چند کاربره استفاده کنید یا از گاوصندوق هایی استفاده کنید که سیستم بسته شدن آن ها دقیقا برای این شرایط طراحی شده. در گاوصندوق مدل es700 که از یکی از گاوصندوق های بزرگ و سنگین وزن است، سیستم قفل به نوعی طراحی شده که حتی در صورت بستن درب و چرخاندن اهرم درب قفل نخواهد شد، زمانی درب گاوصندوق قفل می شود که شما کلید را بچرخانید.

یک دیدگاه بگذارید

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید. preloader