دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 -91302266 تهران - خیابان مطهری-تقاطع سهروردی-به سمت بهشتی پلاک289 شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

۳ خطای رایج در قفل محصولات دیجیتالی

خطاهای رایج در محصولات دیجیتال ایگل چیست؟ این خطاها نشان دهنده چه مشکلاتی هستند و چطور باید آنها را رفع کرد؟

یکی از مزایای گاوصندوق های دیجیتال نشان دادن خطاها و مشکلات احتمالی روی صفحه برای کاربر است. عموما این خطاها به صورت یک کد عددی یا حروف در گاوصندوق های دیجیتال نشان داده می شوند که فقط کافیست معانی آنها را بدانید. اگر بدانید هر خطا در گاوصندوق های دیجیتال مربوط به چه مشکلی است به راحتی می توانید آن را رفع کنید. اغلب این خطاها بسیار ساده و بدون نیاز به تکنسین حل می شوند.

🔰 خطاهایی که ممکن است روی صفحه کیبورد ببینید عموما به دلیل یک اشتباه مثل وارد کردن مکرر رمز عبور نادرست یا فشردن بی مورد کلید های کیبورد است، اغلب این خطاها، خیلی جدی نیستند و قرار نیست هزینه روی دست شما بگذارند. فقط کافیست که بدانید معنی خطا چیست و چطور باید آن را رفع کنید. بنابراین قبل از هر چیز زمانیکه با یک خطا روی صفحه کیبورد روبه‌رو شدید آرامش خودتان را حفظ کنید، دکمه ها را فشار ندهید و اگر صدای بوق می شنوید قطعا بمب ساعتی فعال نشده پس دستپاچه نشوید.

در این نوشته 3 خطای رایج که در گاوصندوق های ایگل ممکن است با آن روبه‌رو شوید عنوان کردیم و راه حل برطرف شدن هر کدام از آنها را دقیق توضیح دادیم. اگر موفق به برطرف کردن خطای محصول نشدید یا خطای خارج از موارد عنوان شده را مشاهده کردید می توانید با پشتیبانی 24 ساعته اسپیتامن تماس بگیرید و از کارشناسان ما کمک بگیرید.

خطاهای رایج در محصولات دیجیتالی ایگل

🔴 خطای ACT، وقتی دکمه های کیبورد مکرر فشار داده باشید 

 این خطا زمانی روی صفحه نمایش قفل نشان داده می شود که با دکمه های کیبورد زیاد کلنجار رفته باشید. یا یکی از مواردی که عموما شما بعد از آن خطای ACT را روی صفحه مشاهده می کنید، زمانیست که دکمه استارت را کمی طولانی مدت نگه داشته باشید. در این حالت شما هر بار که رمز وارد کنید دقیقا همین خطا روی صفحه نشان داده می شود.

 برای رفع خطای ACT چه باید کرد؟

برای برطرف شدن این خطا باید دکمه استارت را دقیقا 4 ثانیه نگه دارید، بعد از این کار روی صفحه نمایش کیبورد باید De ACT را مشاهده کنید. سپس بعد از این خطا قفل برای وارد کردن رمز مجددا آزاد می شود و می توانید رمزتان را وارد کنید.

🔴 خطای 03 | وارد کردن مکرر رمز عبور  اشتباه 

یکی از خطاهایی که عموما مشتریان را مضطرب می کند خطای 03 است. خطای 03 زمانی ایجاد می شود که شما مکررا رمز عبور اشتباه وارد کنید. در گاوصندوق های ایگل اگر شما 5 بار رمز عبور خود را اشتباه وارد کنید خطای 03 روی مانیتورتان نشان داده می شود و گاوصندوق شروع به زدن بوق ممتد می کند. یکی از اشتباهاتی که اغلب مشتریان در این شرایط انجام می دهند برای خاموش شدن و قطع شدن صدای بوق باتری های گاوصندوق را از خشاب خارج می کنند تا سیستم برق قطع و بوق ممتد غیرفعال شود. این در حالیست که اگر شما بعد از چند ساعت هم مجددا باتری ها را داخل گاوصندوق بیندازید مجددا دستگاه شروع به بوق زدن می کند.

برای رفع خطای 03 چه باید کرد؟

وقتی رمز عبورتان را اشتباه وارد کردید و دستگاه شروع به زدن بوق ممتد کرد باتری را از دستگاه خارج نکنید. این بوق به مدت 4 دقیقه مداوم فعال است و شما باید اجازه بدهید تا این زمان سپری شود. بعد از اینکه بوق قطع شد، دستگاه به حالت اول بر می گردد و شما می توانید رمزتان را وارد کنید.

👈 اگر رمز عبورتان را فراموش کردید بهتر است به جای امتحان کردن رمز های مکرر با پشتیبانی محصولتان تماس بگیرید و اعلام فرموشی رمز عبور کنید. خدمات و پشتیبانی گاوصندوق برای دریافت کد مستر از کمپانی مرکزی اقدام می کند تا بتوانید مجددا رمز جدید برای محصولتان تعریف و از آن استفاده کنید.

🔴 خطای 020  و 021 | نشان دهنده ضعیف شدن باتری 

این خطا زمانی روی صفحه کیبورد دیده می شود که باتری و منبع تغذیه ضعیف شده و سیستم را نمی تواند تغذیه کند. در این شرایط زمانیکه شما رمزتان را وارد می کنید به جای دیدن کلمه OPEN روی صفحه به ترتیب 020 و 021  و SAFE را روی صفحه نمایش می بیند و بعد از آن صفحه کیبورد و محصول کامل خاموش می شود. در این شرایط باتری ها را از خشاب خارج کنید و یک دست باتری نو در خشاب قرار بدهید ( مراحل تعویض باتری در گاوصندوق های مختلف ) ، بعد از آن سیستم به حالت اولیه ریست می شود و می توانید رمزتان را مجدد وارد کنید. دقت کنید که با تمام شدن باتری ها حافظه سیستم پاک نمی شود. تمام رمز ها و اثرانگشت های شما در حافظه ذخیره باقی می مانند تا شما مجدد منبع تغذیه را عوض کنید.

2 پاسخ

یک دیدگاه بگذارید

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید. preloader