دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 -91302266 تهران - خیابان مطهری-تقاطع سهروردی-به سمت بهشتی پلاک289 شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

گاوصندوق کوچک | معرفی ۳ گاوصندوق کوچک و امن

بسیاری از مشتریان به دلایل متفاوت به دنبال خرید یک گاوصندوق کوچک هستند اما همیشه دغدغه ای از بابت امنیت گاوصندوق های کوچکتر وجود دارد. شاید وقتی با یک گاوصندوق کوچک رو به رو می شوند اولین چیزی که به ذهنشان می رسد این باشد که واقعا گاوصندوق کوچک چقدر می توانند امن باشند؟

در واقع در اینجا بیشترین دغدغه مشتریان بحث ابعاد و وزن است. تصور بر این است که چون گاوصندوق ابعاد جمع و جور و وزن کمی دارد پس به راحتی سرقت می شود. در حالیکه این گاوصندوق ها حتما باید به یک زمین محکم با زیرساز بتنی متصل شوند در غیر اینصورت، بله نگرانی مشتری درباره امنیت در این گاوصندوق کامل به جا است. اما نکته مهم بعدی در مورد گاوصندوق، عوامل موثر روی امنیت محصول است. اگر در یک گاوصندوق با ابعاد کوچک عوامل امنیتی به خوبی رعایت شده باشد موضوع وزن و ابعاد و محصول با نصب آن حل می شود.  

قبل از ادامه بحث درباره گاوصندوق های کوچک شاید بد نباشد تفاوت سیف باکس و گاوصندوق های کوچک را بدانید. مشتریانی که به بهانه خرید گاوصندوق های کوچک، در نهایت به اشتباه یک سیف باکس انتخاب می کنند کم نیستند. درحالیکه سیف باکس ها اصلا نمی توانند به جای یک گاوصندوق برای شما کار کنند.   

سیف باکس (safe box) همانطور که از نامش مشخص است یک جعله امن است. سیف باکس ها جعبه های کوچک و رمز داری هستند که دسترسی افراد غیرمجاز را محدود می کنند . عموما این محصولات در هتل ها کاربرد دارند . سیف باکس ها به لحاظ نسوز و ضدسرقت بودن مقاوم نشده اند. بنابراین به هیچ عنوان به جای یک گاوصندوق کاربرد ندارند. 

معرفی 3 گاوصندوق کوچک از برند ایگل

گاوصندوق کوچک مدل M015

گاوصندوق مدل M031 DK

گاوصندوق کوچک

گاوصندوق مدل NPS 020 D

ویژگی گاوصندوق کوچک کره ای

در بازار گاوصندوق در ایران یکی از بهترین نوع گاوصندوق کوچک را می توان متعلق به خانواده YES دانست. خانواده YES  از برند ایگل به عنوان برند اول کره جنوبی، محصولاتی امن با قیمت های مناسب هستند. کوچکترین عضو خانواده YES  گاوصندوق M015 با ابعاد 37*39*30 و وزن 25 کیلوگرم است. این صندوق به جهت ابعاد و قیمت مناسب، دردسته محصولات پرطرفدار خانگی به شمار می رود. محصول yes M 015 مجهز به سیستم رمز کیبوردی با قابلیت ذخیره سازی رمز ۶ رقمه برای دو کاربر، محصول شرکت سامسونگ است.

وزن این صندوق از آنجایی که در بدنه صرفا آلیاژ، مواد نانو و فولاد استفاده شده نه شن و بتن و مصالح ساختمانی، نسبت به محصولات دیگر برندها سبک تر است که حمل محصول  را برای مصرف کننده آسان تر میکند ولی از کف روزنه ای برای رول بولت کردن به زمین تعبیه شده که با اینکار گاوصندوق وزنی معادل ۵۰۰ کیلوگرم به خود می پذیرد.

در قسمت جلوی درب این محصول دو زبانه و در قسمت پشت آن نیز یک زبانه ثابت تعبیه شده است. درب این نوع محصول برای جلوگیری از نفوذ دیلم، به صورت پلکانی طراحی شده است و زبانه های درب نیز روی درونی ترین پلکان درب قرار دارد و  در دسترس نیست، .ضمن اینکه زبانه‌ی ثابت نیز کمک می کند به هنگام تخریب لولا، درب در جای خود باقی بماند. این گاوصندوق همانند هر گاوصندوق نسوز دیگری از کف رول بولت می شوند و به دیوار نصب نمی شود. دقت کنید کنید اگر یک گاوصندوق نسوز قرار است در شرایط آتش سوزی مقاوم باشد باید حتما از کف رول بولت شود. 

قیمت گاوصندوق های کوچک

طبیعی است که گاوصندوق های کوچک قیمت های پایین تری نیز دارند. در واقع یکی از عوامل موثر روی قیمت گاوصندوق همین بحث ابعاد است. در خانواده YES، علاوه بر اینکه شما یک محصول کوچک می توانید انتخاب کنید خیالتان از بابت امنیت آن ها نیز مطمئن است. اما شاید بد نباشد سری به صفحه قیمت گاوصندوق بزنید. در خانواده های مختلف از برند های متفاوت محصولات با ابعاد کوچک عموما وجود دارد که به  لحاظ امکانات و درجه بندی امنیتی در سطح مناسبی قرار دارند. به طور مثال، مدل ES 035، یک محصول امن و مطمئن با ابعاد کوچک است که برای دفاتر و سازمان ها کاربرد زیادی دارد. 

کلام آخر 

و اما در نهایت باید بدانید که هر محصولی که خریداری می کنید فارغ از ابعاد، برند و تولید ایرانی یا خارجی، باید تمام نکات فنی ایمنی در آن رعایت شده باشد. اگر با فاکتورهای موثر در ایمنی و ضدسرقت بودن گاوصندوق آشنایی ندارید، در این نوشته « فاکتور های یک گاوصندوق امن » به صورت خلاصه تمام مواردی که می تواند شما را مطمئن کند که یک محصول امن خریداری کرده اید آورده شده که می تواند به شما در خرید محصول مناسب کمک کند. 

یک دیدگاه بگذارید

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید. preloader