دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 -91302266 تهران - خیابان مطهری-تقاطع سهروردی-به سمت بهشتی پلاک289 شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

گاوصندوق دیواری | مشتریان گاوصندوق های دیواری چه کسانی هستند؟

گاوصندوق های دیواری برای چه کسانی مناسب است؟ مزایا و معایب یک گاوصندوق دیواری در مقابل سایر محصولات چیست؟ آیا گاوصندوق دیواری می تواند جایگزین گاوصندوق های معمولی باشد یا خیر؟ 

از گاوصندوق های دیواری در معماری های جدید زیاد استفاده می شود. عموما یک بخش از محیط که خیلی در دید نیست برای قرار گرفتن این محصولات طراحی می شود. اما سوال اینجاست که با داشتن یک گاوصندوق دیواری آیا نیازی به به خرید یک گاوصندوق معمولی ایستاده هست یا خیر؟ برای پاسخ به این سوال باید چند مورد را در نظر بگیرید، در وهله اول باید ببنید چه اقلامی قرار است داخل محصول نگهداری کنید؟ طلا و جواهر، پول، اسناد و مدارک مهم یا یک سری مدارک شخص مانند شناسنامه و کارت ملی . مورد دوم آگاهی از نقاط ضعف و قوت و کاربرد گاوصندوق دیواری و معمولی است. در ادامه ابتدا ویژگی ها و مزیت های یک گاوصندوق دیواری را بررسی می کنیم تا بدانیم این محصولات برای چه کسانی مناسب است و در نهایت نکات مهم هنگام خرید یک گاوصندوق دیواری را عنوان می کنیم.  

مزایا و معایب گاوصندوق دیواری

بزرگترین مزیت این محصولت قابلیت پنهان شدن آن است. این محصول به راحتی در پشت آینه، تابلو های نقاشی و حتی داخل کمد های دیواری پنهان می شوند. در واقع در گاوصندوق های دیواری تمرکز سازنده بیشتر روی هوش سرقت است. گاوصندوق های دیواری عموما در ابعاد مشخصی هستند و در دو حالت عمق کم و عمق زیاد تولید می شوند تا طراحی فضای قرار گرفتن در دیوار هم راحت تر باشد. در ساخت این گاوصندوق ها عموما از ورق های فولادی نازک استفاده می شود که یکی از نقاط ضعف این محصولات است. به کار رفتن ورق های نازک عموما میزان مقاومت محصول را در شرایط آتش سوزی و سرقت کم می کند. یکی از مشکلات گاوصندوق های دیواری بحث محدودیت ابعاد است. عموما عمق این محصولات کم است و ممکن است و شما با محدودیت فضا روبه‌رو هستید.

گاوصندوق های دیواری برای چه کسانی مناسب است؟ 

گاوصندوق دیواری یکی از انواع گاوصندوق در بازار است که مشتریان خاص خودشان را دارند. عموما این سری از انواع گاوصندوق ها به افرادی که قصد دارند طلا و جواهرات و نقدینگی زیادی نگهداری کنند توصیه نمی شود. اما اگر صرفا به دنبال یک فضای امن برای نگهداری مدارک شخصی مانند شناسنامه و کارت ملی و … هستید این سری از محصولات انتخاب مناسبی هستند.

دقت داشته باشید که اگر مستاجر هستید و برای نگهداری طلا و جواهرات، نقدینگی ها و اسناد  و مدارک مهم تان به دنبال یک گاوصندوق هستید، wall safe گزینه مناسبی برای شما نیستند. جابه‌جایی این محصولات، پیدا کردن مجدد یک فضای مناسب و اندازه در محل جدید برای شما دردسر ساز خواهد شد. علاوه بر این برای نگهداری این قبیل اقلام و دارایی ها این محصولات مناسب نیستند. 

در خرید گاوصندوق دیواری به چه مواردی باید توجه داشت؟

در تصمیم گیری برای یک گاوصندوق، موارد اساسی و امنیتی تقریبا در همه محصولات ثابت هستند. به عنوان مثال فاکتور نسوز و ضدسرقت بودن در تمام گاوصندوق ها یکسان است. فرقی نمی کند که به دنبال چه گاوصندوقی هستید، محصول انتخابی شما حتما باید دارای تاییدیه های نسوز و ضدسرقت باشد. درباره این دسته از محصولات هم دقت کنید که باید قبل از هر چیز یک گاوصندوق نسوز و ضدسرقت داشته باشید. بهترین راه برای اطمیان از این ویژگی استناد به تاییدیه هایی است که گاوصندوق دریافت کرده. در ادامه به بررسی موارد جزئی تر درباره این محصولات می پردازیم. 

✔️ تعیین ابعاد و فضای مورد نظر 

قبل از خرید این محصولات، اولین چیزی که باید در نظر داشته باشید، فضایی است که می توانید گاوصندوق را در آن فیکس کنید. در نصب این گاوصندوق ها نباید فضای اطراف شان خالی باشد به همین دلیل همیشه بحث ابعاد مطرح است. اگر قصد استفاده از گاوصندوق دیواری دارید بهترین راه انتخاب یک محصول و طراحی فضای مورد نیاز آن در یک دیواری است که در دید نیست مثلا دیوار هایی که جلوی آن را کمد های دیواری پوشش می دهد. 

دقت داشته باشید که گاوصندوق های دیواری را با سیف باکس ها اشتباه نگیرید. از آن جایی که عموما هر دو این محصولات در فضای دیوار قرار می گیرند و ورق های فولادی ضعیف تری در آن ها به کار می رود احتمال اشتباه زیاد است. سیف باکس یک جعبه امن و رمز دار است که نسوز و ضدسرقت بودن آن تقویت نشده. سیف باکس ها عموما در هتل ها دیده می شود. 

✔️ برای گاوصندوق دیواری قفل دیجیتال انتخاب کنید

در خرید این دسته از محصولات همانند هر گاوصندوق دیگری انتخاب نوع قفل اهمیت بسیاری دارد و اولین سد امنیتی در برابر نفوذ به محصول محسوب می شود. با توجه به اینکه گاوصندوق های دیواری باید همسطح با دیوار قرار بگیرند، قفل های مکانیکی کاربرد نخواهند داشت و عموما از قفل های دیجیتال استفاده می شود. در این دسته از محصولات عموما از قفل های کیبوردی مسطح استفاده می شود. 

کلام آخر 

وقتی تنوع محصول بیشتر می شود خرید گاوصندوق هم برای مشتری سخت تر خواهد شد. آن چیزی که در روند خرید گاوصندوق اهمیت دارد بحث تامین نیاز ها و دغدغه های فرد است. قبل از خرید گاوصندوق باید دغدغه ها و محدودیت هایی که دارید را مشخص کنید. با اینکار در روند خرید بهتر می توانید تصمیم بگیرید که کدام محصول برای شما مناسب است و می تواند بهتر پاسخگوی نیاز و دغدغه شما باشد. 

یک دیدگاه بگذارید

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید. preloader