دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 86072900 تهران - خیابان سپهبد قرنی -خیابان کلانتری - پلاک 55 - طبقه سوم شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

گاوصندوق دکوراتیو

گاوصندوق دکوراتیو خانگی و اداری، ترکیب امنیت، هنر و زیبایی

گاوصندوق دکوراتیو انتخاب کسانی است زیبایی و امنیت را یکجا می‌خواهند. این محصولات ضمن دارا بودن تمام ویژگی‌های امنیتی یک گاوصندوق ضد سرقت بگونه‌ای طراحی شده‌اند که بعضا مانند یک تابلوی زیبا به بخشی از دکوراسیون خانه یا دفتر کار شما تبدیل می‌شوند. هرچند دکوراتیو بودن مشخصه‌ی اصلی این گاوصندوق‌ها است اما این موضوع قطعا به این معنا نیست که با خرید گاوصندوق دکوراتیو ویژگی‌هایی مثل نسوز بودن یا ضد سرقت بودن را از دست می‌دهید.

درست مانند هر گاوصندوق دیگری، بنابر کاربرد و محل استفاده، محصولات دکوراتیو نیز به زیر دسته‌های خانگی و اداری تقسیم می‌شوند. خیلی‌ها تصور می‌کنند گاوصندوق‌های دکوراتیو از آن دسته محصولات زینتی و بسیار گران قیمتی هستند که کمتر کسی توان خرید آن را دارد. این دسته از افراد به شدت در اشتباهند.

نکته اول اینکه رنج قیمتی این محصولات بسیار گسترده است؛ اگر هنگام تحقیق برای خرید گاوصندوق به محصول دکوراتیوی با قیمت 70 میلیون تومان برخورد کردید زود قضاوت نکنید! گاوصندوق‌های دکوراتیو و بسیار زیبایی هم وجود دارند که قیمت آنها از 10 میلیون تومان فراتر نمی‌رود. فراموش نکنید که قیمت گاوصندوق هیچ‌گاه نباید تنها معیار شما برای انتخاب باشد.

نکته دوم اینکه یک گاوصندوق دکوراتیو معتبر از پس تامین امنیت دارایی‌ها و مدارک ارزشمند شما در برابر حریق و سرقت به خوبی بر می‌آید. خوب که جستجو کنید متوجه خواهید شد که یک محصول دکوراتیو عموما ویژگی‌های لازم برای قرارگرفتن در رده گاوصندوق نسوز را در خود دارد.

نکات اصلی در انتخاب گاوصندوق دکوراتیو

✔ هنگام انتخاب گاوصندوق دکوراتیو دقت کنید محصولی که خریداری می‌کنید یک عمر در منزل یا محل کار شما حضور خواهد شد. بنابراین بمنظور انتخاب محصول درست و همخوان با طراحی داخلی، می‌بایست به پارامترهایی بیش از فضایی که در اختیار دارید توجه کنید. جنس المان‌های اصلی دکوراسیون داخلی، رنگ، حال و هوای محیط، گاوصندوق را در اتاق خواب قرار می‌دهید یا در دفتر مدیریت؟ در طراحی اتاق و محل قرارگیری گاوصندوق از موادی شبیه به چوب  و المان‌های سنتی استفاده کرده‌اید یا جزییات طراحی امروزی و مدرن هستند؟

✔ بیشتر دقت کنید؛ هرچند همانطور که گفتیم محصولات دکوراتیو عموما نسوز و ضد سرقت هم هستند. هنگام انتخاب نمی‌بایست صرفا به خاطر زیبایی از بررسی ویژگی‌های امنیتی غافل شوید. برندهای مختلف در تولید گاوصندوق‌های دکوراتیو عموما از قفل‌های دیجیتال یا بایومتریک (اثر انگشتی) استفاده می‌کنند. تعداد ارقام سیستم رمزنگاری، اعتبار شرکت سازنده قفل دیجیتال و راهکارهای بازیابی رمز فراموش شده را به دقت بررسی کنید. هرچند این موضوع حیاتی نیست، اما در مورد قابلیت جذب اثرانگشت روی کلیدها از فروشنده سوال کنید.

✔ انتخاب گاوصندوق موضوعی است که به تحقیق، جستجو و منبع معتبر مشاوره نیاز دارد. به شما توصیه میکنیم مطلب راهنمای خرید گاوصندوق را بخوانید.

قیمت گاوصندوق

به راهنمایی و کمک نیاز دارید؟ اگر هنوز محصول موردنظرتان را انتخاب نکرده اید، یا برای خرید گاوصندوق نسوز تصمیم نگرفته‌اید می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان کارشناسان اسپیتامن استفاده کنید.

مدل‌های گاوصندوق دکوراتیو

ویژگی‌های محصولی که انتخاب می‌کنید به میزان قابل توجهی تحت تاثیر نوع مدارک و دارایی‌هایی است که قصد نگهداری آنها در گاوصندوق را دارید. برای نگهداری مدارک کاغذی به گاوصندوق دکوراتیو کلاس 350 نسوز نیاز خواهید داشت و اگر قصد حفظ مدارک مغناطیسی در برابر حریق را دارید می‌بایست سراغ کلاس 150 بروید. اگر برای بازگردن صندوق به سرعت بالایی نیاز دارید یا تعداد دفعاتی که در طول روز یا هفته به بازکردن صندوق احتیاج پیدا می‌کنید زیاد است؛ مدل دکوراتیو موردنظرتان را از رده گاوصندوق دیجیتال انتخاب کنید. با ذکر این موارد، در ادامه گاوصندوق‌های دکوراتیو را بر اساس نوع کاربرد، مطابق زیر به دو دسته خانگی و اداری تقسیم بندی می‌کنیم.

گاوصندوق دکوراتیو اداری و فروشگاهی

گاوصندوق دکوراتیو اداری

کسب و کار در آرامش

گاوصندوق‌های دکوراتیو اداری اسپیتامن با حفظ یکپارچگی و همانگی با المان‌هایی که در طراحی داخلی سازمان خود به کار برده‌اید نه تنها حال و هوای شرکت شما را به فضایی امنیتی تبدیل نمی‌کند، که ضمن حفظ تمام پارامترهای ایمنی، موجب زیباتر شدن دفتر کارتان خواهد شد.

کاتالوگ گاوصندوق خانگی

گاوصندوق دکوراتیو خانگی

مانند آثار هنری

شاید به پنهان کردن مدارک و جواهرات خو نیاز داشته باشید، اما قطعا به پنهان کردن و دور از چشم قرار دادن گاوصندوق‌های دکوراتیو خانگی نیازی نخواهید داشت. طراحی زیبا و سیستم‌های رمزنگاری بروز این امکان را به شما می‌دهد تا با خیال راحت گاوصندوقتان را دید همه قرار بدهید!

محصولات ویژه و پرطرفدار

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
preloader