دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 86072900 تهران - خیابان سپهبد قرنی -خیابان کلانتری - پلاک 55 - طبقه سوم شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

اجاره نشینی و مشکلات خرید محصولات امنیتی مانند گاوصندوق

این روز ها خرید خانه با وجود تورم ها و قیمت ها دیگر کاره آسانی نیست به همین دلیل اغلب افراد ناچارا اجاره نشین هستند. اجاره نشینی همیشه مشکلات و معضلات خودش را دارد از جابه‌جایی های سالانه گرفته تا آسیب هایی که به اجناس وارد می شود. اجاره نشینی عموما دست و بال شما را در خرید محصولات مورد نیازتان هم می بندد، در خرید هر محصولی باید امکان جابه‌جایی، ابعاد و اندازه و فضایی که از محیط شما اشغال می کند را نیز در نظر بگیرید.

خرید گاوصندوق جزء آن خرید هایی است که ممکن است حسابی اجاره نشین ها را با چالش روبه‌رو کند. شما باید دنبال محصولی باشید که هم امنیت کافی داشته باشد هم در جابه‌جایی ها برایتان دردسر ساز نشود. خرید گاوصندوق باید آگاهانه و با در نظر گرفتن تمام محدودیت ها و دغدغه ها انجام شود در غیر این صورت می تواند در طول زمان هزینه زیادی روی دستتان بگذارد. در این جا قصد داریم درباره مشکلات و محدودیت های این دسته از مشتریان و نکاتی که در خرید گاوصندوق باید به آن توجه داشته باشند اجاره کنیم.

نکاتی که اجاره نشین ها در انتخاب گاوصندوق باید در نظر بگیرند

وزن گاوصندوق

مهم ترین چیزی که برای شما باید مهم باشد بحث وزن محصول است. اگر گاوصندوق خیلی سنگین و وزن بالا انتخاب کنید قطعا به مشکل بر خواهید خورد. عموما در جابه‌جایی و اثاث کشی ها هزینه حمل اشیاء سنگین جداگانه دریافت می شود. اغلب امکان استفاده از آسانسور برای این محصولات وجود ندارد و هزینه حمل آن را بر حسب طبقه و وزن محصول باید بپردازید. خوب با این اوصاف گاوصندوق های سنگین اصلا برای شما به صرفه نخواهد بود.

 راه حل چیست؟ یک گاوصندوق با وزن پایین انتخاب کنید که به زمین نصب شود. یک محصول با وزن حدود 50 کیلوگرم زمانی که در جای مناسب و با رول بولت فولادی به زمین نصب می شود وزنی معادل 500 تا 700 کیلوگرم به خود می گیرد. در هر بار اثاث کشی می توانید از داخل رول بولت ها را آزاد کنید و در محل جدید مجدد محصول تان را نصب کنید. نصب گاوصندوق بهترین راهکار برای حل این مشکل است. محصولات با وزن پایین به راحتی با آسانسور جابه‌جا می شوند و دیگر برای شما هزینه تراش نیستند.  قبل از ادامه مطلب لازم است به یک نکته اشاره کنیم. نصب گاوصندوق فقط یک دریل به زمین است پس جای نگرانی برای آسیب به کف ساختمان در اثر نصب گاوصندوق وجود ندارد. البته دقت داشته باشید که در نصب از یک کارشناس ماهر و مطمئن کمک بگیرید تا خیالتان از هر بابت راحت باشد. 

 

امنیت محصول | آپشن هایی که ضریب امنیت محصول را بالا می برد 

موضوعی که باید بعد از مسئله وزن روی آن تمرکز داشته باشید، بحث امنیت سیستم رمزنگاری، قالب درب و بدنه و همچنین آپشن های امنیتی است. هر کدام از این ها به شما کمک می کند تا دیگر نگرانی از بابت امنیت محصولتان نداشته باشید.

✔️ وقتی توانستید از جابه‌جایی محصول جلوگیری کنید حالا باید نکاتی که که باعث می شود محصول شما در محل باز نشود را بررسی کنید. اینجاست که بحث سیستم رمزنگاری مطرح می شود. دقت عملکرد، سرعت بالا، ضریب امنیت مناسب و کاربری آسان همه نکاتی هستند که در سیستم رمزنگاری محصول باید وجود داشته باشند. بهترین انتخاب برای آوردن تمام این ویژگی ها کنار هم استفاده از گاوصندوق های دیجیتال است. گاوصندوق دیجیتال به نسبت سایر سیستم های رمزنگاری سرعت عملکرد و ضریب امنیت بالایی را در اختیارتان می گذارند.

✔️  موضوع مهم بعدی بحث دیلم و آسیب به گاوصندوق برای باز کردن آن است. اگر طراحی قالب درب و بدنه پلکانی باشد دیلم به داخل گاوصندوق نفوذ نمی کند. در نتیجه امکان آسیب به گاوصندوق در محل دیگر وجود ندارد. با سد کردن هر کدام از راه های نفوذ به گاوصندوق ضریب امنیت محصول بالاتر می رود.

✔️  پیشنهاد می کنیم حتما محصولی انتخاب کنید که آژیرضدسرقت و یا یکی از آپشن های امنیتی را داشته باشد. آژیر ضدسرقت به خصوص در محصولاتی که در آپارتمان ها قرار می گیرند به امنیت آن ها کمک می کند . زمانیکه آژیر ضدسرقت فعال باشد با هر ضربه، تکان و حتی لمس کیبورد آژیر با توان و صوت بالا فعال می شود.

کلام آخر 

در انتخاب گاوصندوق مهم ترین بخشی که در تصمیم گیری شما به طور مستقیم تاثیرگذار خواهد بود شناخت محدودیت ها، دغدغه ها و توقعاتی که از محصول دارید. در واقع در همین مرحله می توانید خیلی از محصولاتی که اصلا مناسب شرایط شما نیستند را فلیتر کنید و تمرکزتان را روی محصولاتی بگذارید که بیشتر با شرایط شما همخوانی دارند. محدودیت های شما نباید روی فاکتور های اصلی امنیت محصول تاثیر بگذارد. اگر مجبور هستید گاوصندوق های سبک و کوچک را انتخاب کنید این محدودیت فقط روی ابعاد است و نباید نسوز و ضدسرقت بودن محصول را تحت تاثیر قرار بدهد. 

یک دیدگاه بگذارید

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
preloader