دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 86072900 تهران - خیابان سپهبد قرنی -خیابان کلانتری - پلاک 55 - طبقه سوم شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

گاوصندوق لوسل به لحاظ ظاهر و ایمنی منحصر به فردی که دارد برند اول دنیا در صنعت گاوصندوق شناخته شده است و در دسته گاوصندوق های گران قیمت محسوب می شود اما چه ویژگی محصولات این برند را در صدر محصولات جهانی قرار داده ؟ در گاوصندوق های لوسل به ویژگی زیبایی و امنیت گاوصندوق به طور مساوات توجه شده، عموما افراد وقتی در نمایشگاه ها برای اولین بار با گاوصندوق های لوسل رو به رو می شوند به هیچ عنوان فکر نمیکنند محصول مقابل آن ها یک گاوصندوق باشد، زیرا نه تنها مانند یک تابلو شفاف جلوه دارد بلکه هیچ اثری از قفل و کلید و کیبورد در آن نمی بینند. زمانیکه درب گاوصندوق باز می شود و به لحاظ فنی مورد بررسی قرار می گیرد متوجه می شوید که به لحاظ امنیتی قابل قیاس با سایر گاوصندوق ها نیستند.

توضیحات محصول

گاوصندوق لوسل مدل 1000rw، دارای زبانه های فولادی با قطر 2.3 سانتی متر است، یعنی در دسته زبانه های قوی در میان گاوصندوق ها قرار دارد، زبانه های این گاوصندوق شامل 2 زبانه ثابت در قسمت پشتی درب گاوصندوق و 3 زبانه متحرک در بخش جلو و بالایی درب است. لولاهای درب این محصول کاملا پنهان است و به نوعی طراحی نشده که امکان آسیب رساندن به آن وجود داشته باشد. طراحی قالب درب به صورت پلکانی موجب مقاومت گاوصندوق در برابر دیلم شده، اما آن چیزی که محصولات لوسل را از سایر گاوصندوق ها متمایز کرده، سیستم امنیتی Glass Luck است. گلس لاک در واقع محرک زبانه های گاوصندوق است. یک شیشه پشت درب گاوصندوق، در قسمت زبانه ها و سیستم قفل طراحی شده که برای دسترسی به هرکدام از این اجزا باید از این شیشه عبور کرد و این  به معنی آسیب رساندن به شیشه و شکستن آن است، به محض شکستن شیشه زبانه های متحرک گاوصندوق از تمام جهات تا حداکثر حالت ممکن باز خواهد شد و این به معنی پلمپ شدن درب گاوصندوق است. درباره سیستم رمز دهی این محصول باید بگوییم، یک طراحی فوق العاده و تمام لمسی در بالای درب توسط شرکت سامسونگ اجرا شده که شامل یک رمز 4 تا 20 رقمی و اسکنر اثر انگشت می باشد که کاملا ضد هک و ضد شوک طراحی شده. 

به شما پیشنهاد می کنیم حتما داستان سرقت گاوصندوق لوسلی که از مشتریان اسپیتامن بوده و باوجود تلاش 5 ساعته سارقان و استفاده از انواع ابزارات صنعتی موفق به باز کردن درب گاوصندوق نشده اند را بخوانید.   

برند تولید کننده:لوسل
قفل ترکیبیدارد / دیجیتال، اثرانگشتی
مناسب برایخانه/شرکت‌های بازرگانی
گاوصندوق لوسل

آیا این محصول برای من مناسب است؟

محصولات لوسل، جزء گاوصندوق های لاکچری و گران قیمت محسوب می شود و مناسب افرادی است که به دنبال یک گاوصندوق کاملا متفاوت هستند، گاوصندوقی که نه تنها به لحاظ ظاهری متفاوت باشد بلکه به لحاظ امنیتی نیز تضمین شده باشد. پیشنهاد می شود قبل از خرید گاوصندوق لوسل، دغدغه و هدف خرید خودتان را مشخص کنید.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با استفاده از فرم زیر، کاتالوگ محصول را دریافت کنید. 

برای مشاهده قیمت این گاوصندوق و سایر محصولات و اطلاع از قیمت و تنوع آن ها سری به فروشگاه گاوصندوق های اسپیتامن  بزنید.  

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
preloader