دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 86072900 تهران - خیابان سپهبد قرنی -خیابان کلانتری - پلاک 55 - طبقه سوم شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

گاوصندوق SIS 200، محصولی فراتر از یک گاوصندوق اداری برای شرکت های خصوصی و دفاتر اداری است. عموم گاوصندوق های اداری صرفا برای نگهداری اقلام کاغذی ایمن شده اند امااین گاوصندوق، جزء معدود محصولات امنیتی است که شما با خیال راحت می توانید فلش، CD، کارت حافظه و لوازم این چنینی را با خیال آسوده در آن نگهداری کنید. گاوصندوق های SIS عموما به گاوصندوق های تو در تو معروف هستند. 

گاوصندوق SIS 200

توضیحات محصول

محصولات سری SIS شرکت سان سیف در دسته گاوصندوق های اداری نسوز، نزد مشتریان جایگاه ویژه ای دارد. وجه تمایز اصلی این محصول با سایر گاوصندوق های اداری، داشتن یک گاوصندوق تمام فولاد در داخل گاوصندوق اصلی است که تمام ویژگی های یک محصول مانند 3 زبانه متحرک قوی، رمز کیبوردی 6 رقمی، کلید کامپیوتری، ضخامت بدنه 6 و درب 9 میلی متری را دارد. زمانی که شما یک گاوصندوق تو در تو تمام فولادی دارید، وزن بالای محصول ( 394 کیلوگرم )  امری طبیعی است. این وزن گاوصندوق برای افرادی که هرساله مجبور به جابه جایی هستند توصیه نمی شود. گاوصندوق اصلی دارای زبانه های قوی از چهارجهت است که عملکردی مشابه پلمپ شدن را دارد. رمز گاوصندوق اصلی کیبوردی و 6 رقمی بوده که اگر 5 بار اشتباه وارد شود به مدت مشخصی صفحه نمایش قفل خواهد شد. سیستم هوشمند رمز و زبانه ها به نوعی طراحی شده تا در صورت وارد کردن رمز و انصراف از باز کردن آن به هر دلیل، درب به طور خودکار قفل خواهد شد. دریافت گواهی UL آمریکا سند معتبری در نسوز بودن گاوصندوق است. طبق این استاندارد، دمای داخلی گاوصندوق در دمای بیرونی 926 درجه سانتی گراد به مدت 1 ساعت از 176 درجه سانتی گراد بالاتر نخواهد رفت . این محصول مناسب نگهداری اقلام کاغذی و طلا  و جواهر است و در گاوصندوق داخلی امکان نگهداری فلش، سی دی و لوازم این چنینی وجود دارد.

برند تولید کننده:ایگل
قفل ترکیبیدارد / دیجیتال، کلید، اهرم
مناسب برایشرکت‌های خصوصی و بازرگانی/مراکز تجاری
گاوصندوق SIS 200

آیا این محصول برای من مناسب است؟

گاوصندوق SIS 200  محصولی کاملا اداری و مناسب محیط هایی که به یک گاوصندوق با ایمنی بالا نیاز دارد. قیمت  بالای محصولات SIS  با وجود یک گاوصندوق تمام فولاد داخلی امری طبیعی است. اگر به دنبال محصولی با شرایط نسبتا مشابه و قیمت مناسب تر هستید گاوصندوق های سری ES به شما توصیه می شود.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با استفاده از فرم زیر، کاتالوگ محصول را دریافت کنید. 

برای مشاهده قیمت این گاوصندوق و سایر محصولات و اطلاع از قیمت و تنوع آن ها سری به فروشگاه گاوصندوق های اسپیتامن  بزنید.  

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
preloader