دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 86072900 تهران - خیابان سپهبد قرنی -خیابان کلانتری - پلاک 55 - طبقه سوم شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

بهترین مکان برای قرار دادن گاوصندوق کجاست؟

بهترین مکان برای قرار دادن گاوصندوق کجاست؟ 

در پروسه خرید گاوصندوق یک اشاره کوتاهی به نصب گاوصندوق شد، اما انتخاب محل قرار گیری و نصب گاوصندوق موضوع مهمی است که باید آن را در نظر داشته باشید.

حتی اگر یک گاوصندوق تمام عیار بخرید اما نتوانید محل مناسبی برای قرار دادن و نصب آن انتخاب کنید، امنیت گاوصندوق تان را به خطر انداخته اید بخصوص اگر گاوصندوق شما سبک باشد.

فاکتورهای مهمی در انتخاب محل قراردادن گاوصندوق نقش دارد،

  • اینکه شما چندبار در روز احتیاج به باز و بسته کردن درب گاوصندوق دارید؟ در واقع تناوب استفاده از گاوصندوق مطرح است.
  • قصد نگهداری چه وسیله ای در گاوصندوق دارید؟ طلا و جواهر، پول، اسلحه یا اسناد و مدارک 
  • ساکن طبقه چندم ساختمان هستید؟

مجموعه ای از این موارد می تواند به شما کمک کند تا بهترین موقعیت را برای نصب و قرار دادن گاوصندوق انتخاب کنید که در این بخش قصد داریم کمی مفصل تر درباره هر کدام صحبت کنیم.

قبل از هرکدام از این موارد، به یک نکته مهم اشاره می کنیم که حتما باید آن را در نظر داشته باشید.

بهترین جا برای قرار دادن گاوصندوق مکان هایی است که اطراف گاوصندوق پوشیده شده باشد، یا اصطلاحا کنج باشد. در واقع تحت این شرایط اعمال ضربه و فشار به کمک دیلم یا ابزار های مکانیکی سخت تر خواهد بود و راه دست سارق برای بازکردن یا آسیب زدن به گاوصندوق بسته است.

تناوب استفاده از گاوصندوق

اگر تعداد دفعاتی که از گاوصندوق استفاده می کنید زیاد است، گاوصندوق را جایی در دسترس قرار بدهید تا برای هربار استفاده مجبور نباشید دردسر های زیادی را پشت سر بگذارید. گاهی اوقات ما برای اقلامی گاوصندوق می خریم که امنیت آن ها برای ما بسیار مهم است اما تناوب دسترسی به آن ها کم است. در این شرایط گاوصندوق های زیرزمینی حتی می تواند گزینه خوبی باشد چراکه هم امن است هم در دسترس نیست و به نوعی هیچ مزاحمتی برای شما ندارد.

پول، طلا و جواهر یا اسلحه 

وسیله ای که قصد نگهداری در گاوصندوق دارید می تواند به شما یک راهنمایی بدهد که گاوصندوق شما بهتر است در کدام موقعیت قرار بگیرد. اگر صرفا بحث نگهداری طلا و جواهر دارید، قطعا ااق خواب می تواند گزینه مناسبی باشد، اگر شما قصد نگهداری اسلحه در گاوصندوق دارید، بهتر است کمی گاوصندوق را از معرض دید خارج کنید تا هر کسی نتواند به آن دسترسی داشته باشد. زمانی که شما اسناد و مدارک اداری دارید و گاوصندوق شما ضدآب نیست شاید بهتر باشد کمی سطح قرار گرفتن گاوصندوق را بالاتر ببرید تا در صورت آب گرفتگی، آسیبی به اقلام شما نرسد.

استحکام ساختمان و طبقات

اسکلت ساختمان شما نقش مهمی در قرار دادن و نصب گاوصندوق دارد. اگر ساختمان شما از اسکلت ضعیفی برخوردار است به خصوص در مورادی که در طبقات فوقانی یک ساختمان زندگی می کنید، باید بدانید قرار دادن گاوصندوق در کدام بخش از ساختمان فشار کمتری در واحد مربع وارد می کند تا امنیت ساختمان شما به خطر نیفتد.

یک دیدگاه بگذارید

preloader