دفتر مرکزی
دفتر مرکزی
شهرستان‌ها
+98 21 86072900 تهران - خیابان سپهبد قرنی -خیابان کلانتری - پلاک 55 - طبقه سوم شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
+98 21 86071623 برای اطلاع از سایر نمایندگی ها با شماره مقابل تماس بگیرید شنبه - پنجشنبه: 9:00 الی 17:00
گواهی‌نامه معتبر
ISO 9001:2008
برترین برندها
رتبه 1 در کره
نماینده انحصاری
در ایران
مشاهده قیمت ها

گاوصندوق اسلحه

انواع گاوصندوق اسلحه ، گاوصندوق اسلحه ضدآب و نسوز

گاوصندوق اسلحه یک وسیله ضروری برای افرادی است که در منزل شان اسلحه نگهداری می کنند. به گزارش CNN سالانه 1300 کودک در آمریکا بر اثر سهل انگاری و استفاده نه به جا از اسلحه کشته می شوند. این آمار شاید برای ما کمی گنگ باشد چون هنوز حمل اسلحه خیلی رواج پیدا نکرده و علنی نشده. اما شاید بد نباشد بدانید که خرید انواع اسلحه در کل دنیا روند صعودی داشته و صنعت اسلحه سازی انگلیس هرساله بیش از 2 میلیارد پوند به سرمایه و بودجه کشورش اضافه می کند.

در هر خانه ای که اسلحه وجود دارد باید قبل از خرید اسلحه به فکر خریدن گاوصندوق اسلحه بود. اگر به دنبال خرید گاوصندوق اسلحه بوده باشید شاید در سایت های خارجی و کمپانی های اصلی با این 3 اصطلاح روبه‌رو شوید. البته در ایران هنوز گاوصندوق اسلحه خیلی رواج ندارد ولی متقاضیان خاص خودش را دارد.

Gun Safes : گاوصندوق اسلحه

Gun Cabinet : محوطه نگهداری اسلحه

Hand gun Safes : مدل کوچکتر گاوصندوق اسلحه برای اسلحه های کوچک

کدام یک از این 3 مدل برای من مناسب  است ؟

بهتر است بدانید Gun Cabinet به لحاظ ایمنی، امنیت قابل توجهی ندارد و ارزان تر از گاوصندوق های اسلحه هستند و صرفا یک محوطه مشخص برای نگهداری اسلحه هستند که در برابر نفوذ آب و آتش سوزی ایمن نشده اند.

در خرید گاوصندوق اسلحه به چه نکاتی باید توجه کرد؟

✔ انتخاب قفل در هر گاوصندوق اعم از خانگی، اداری و حتی اسلحه اولویت دارد. عموما 3 مدل قفل در این محصولات کاربرد دارد. قفل کلیدی، بایومتریک و کیبورد عددی که بهترین انتخاب قفل بایومتریک است. 

قفل بایومتریک در این محصولات، مشکلاتی از قبیل گم کردن کلید یا فراموشی رمز عبور را حل کرده و حتی در برخی از گاوصندوق ها این سنسور به نوعی طراحی شده که جریان خون را حس می کند و حتی اگر صاحب اسلحه آسیب دیده باشد و جریان خون سر انگشتان حس نشود گاوصندوق باز نخواهد شد.

✔ گاوصندوق اسلحه همانند هر گاوصندوق دیگری حتما باید نسوز باشد و توسط استاندارد های معتبر مانند ul یا ksg تایید شده باشد. 

✔ واترپروف بودن این محصول جزء الزامات یک گاوصندوق ایمن است.

✔ ایمنی گاوصندوق توسط استاندارد هایی همچون RSC باید تایید شده باشد. شما باید مطمئن شوید که هیچ کس با آسیب زدن به گاوصندوق نمی تواند به اسلحه شما دسترسی پیدا کند. 

RSC و RSC Level 1 برای یک محصول این چنینی کفایت می کند. RSC Level 2 , 3 بسیار فراتر از یک ایمنی است و اگر یک اسلحه ویژه دارید که ارزش زیادی دارد می توانید به دنبال این RSC  ها باشید.

سیستم رتبه بندی سرقت از مرکز استاندارد Underwriters laboratories در امریکای شمالی، بخش اصلی در سیستم ارزیابی گاوصندوق و محصولات امنیتی است. این سیستم ارزیابی سرقت دارای 4 درجه کلی است که بر اساس ضخامت ورقه های به کار رفته در گاوصندوق و مقاومت آن در برابر تست های انجام شده تعیین می شود. در گاوصندوق اسلحه، اطلاع از نوع RSC خیلی مهم است.

 

گاوصندوق اسلحه

در گاوصندوق های اسلحه موضوع ظرفیت گاوصندوق نکته مهمی است که نباید فراموش شود. ظرفیت گاوصندوق در این محصولات مشخص می کند که شما چه تعداد اسلحه می توانید در گاوصندوق نگهداری کنید. ظرفیت گاوصندوق های اسلحه در بخش مشخصات آن محصول با یک فرمت مشخص مانند +2 31-19-12 نوشته می شود به ترتیب نشان دهنده ظرفیت تعداد اسلحه در سمت چپ گاوصندوق، سمت راست و کل گاوصندوق است. عدد نهایی تعیین کننده تعداد اسلحه هایی است که می توان در قسمت درب گاوصندوق قرار داد. در مقاله ظرفیت گاوصندوق اسلحه به طور مفصل درباره فرمت نوشتار ظرفیت گاوصندوق و میزان اعتماد به این اعداد و ارقام صحبت کرده ایم. 

به زودی گاوصندوق های اسلحه از برند معتبر ARIENTE در مجموعه فروشگاه های اسپیتامن 

به راهنمایی و کمک نیاز دارید؟ می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان کارشناسان اسپیتامن استفاده کنید.

به راهنمایی نیاز دارید؟ در واتس‌اپ پیام ارسال کنید
preloader