درباره اسپیتامن

تمام چیزی که درباره اسپیتامن باید بدانید

شرکت اسپیتامن در یک نگاه

شرکت اسپیتامن در سال 1353 با هدف تولید مصنوعات فلزی آغاز به کار کرد و شروع فعالیت های شرکت با تولید قفسه های مشبک و صندوق های نسوز آغاز گردید . در سال 1366 شرکت در جهت ارائه محصولات به صورت مستقیم وارد عرصه نمایشگاهی در خیابان حافظ گردید . مدیران این شرکت با سرلوحه قرار دادن آرمان های خود در راستای ارائه هر چه بهتر محصولات اقدام به واردات مبلمان اداری و صندوق های نسوز با بالاترین کیفیت نموده و با بهره گیری از دانش فنی و هنری نیروهای متخصص امید دارد که بتواند خواسته های مشتریان خود را در این زمینه بیش از پیش تامین نماید . تیم پشتیبانی اسپیتامن همواره در ساعات اداری در طول هفته آماده ارائه هر گونه پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد . گروه تحقیق و توسعه شرکت نیز همواره با تحقیقات بر روی آخرین تکنولوژی ها ، جدیدترین و با کیفیت ترین محصولات را برای مشتریان به ارمغان خواهد آورد . بخش فنی شرکت نیز آماده ارائه خدمات مشاوره ای ، طراحی و اجرا به شما شرکای تجاری محترم می باشد .

چشم انداز اسپیتامن

اسپیتامن ، شرکتی پویا در حوزه گاو صندوقهای امنیتی با تعهد اجتماعی ، در تراز جهانی

مأموریت اسپیتامن

ارتقای کیفیت زندگی انسانها با ارائه ی راه حل های نوآورانه در زمینه گاوصندوقهای امنیتی

ارزش های اسپیتامن

نگاه جهانی به کسب و کار توسعه پایدار از طریق نوآوری،بهبود مستمر و تعالی سازمانی پایبندی به استانداردها و قوانین ملی و بین المللی ارتقا سطح امنیت اقشار مختلف جامعه مصرف بهینه ی منابع و احترام به محیط زیست توانمند سازی کارکنان برای توسعه مداوم مهارتها ،نوآوری و کار تیمی

مدیران اسپیتامن

مراد سامنی

مراد سامنی

موسس و رییس هیئت مدیره
همایون سامنی

همایون سامنی

مدیر عامل
وحید سامنی

وحید سامنی

مدیر فروش

برندهای همکار

گاوصندوق های ساخت کشور کره

Eagle Safe

شرکت کره ای سان سیف مالک برند ایگل سیف، در سال 1972 فعالیت خود را آغاز کرد و پس از مدت کوتاهی به علت تولید گاوصندوق های با کیفیت بسیار بالا، تحویل و خدمات پس از فروش  مطلوب به یک تولید کننده معتبر در صنعت تولید گاوصندوق کره تبدیل شد.  این شرکت به عنوان پیشگام در بازار گاوصندوق کره،  طی سالیان متمادی تکنولوژی های متعددی را در این زمینه توسعه داده است و به محور اصلی در افزایش سطح دانش تولید گاوصندوق کره و دستیابی به استاندارد های  جهانی تبدیل شده است. همچنین با کسب گواهینامه های متعدد مانند گواهینامه گاوصندوق های ضد حریق و ضد سرقت و ... از کشور های سوئد، کره و ... کیفیت محولات خود را ضمانت کرده است.

این شرکت در حال حاضر دارای بیش از 100 شریک تجاری در سرتاسر جهان است و امید به افزایش این همکاری در آینده دارد.

چشم اندازی ما دستیابی به نهایت رضایتمندی مشتریان است و برای دستیابی به محصولاتی استثنایی نهایت تلاش خود را به کار می بریم.

مشتریان اسپیتامن

 • سازمان بازرسی
 • سفارت نیجریه
 • مؤسسه نشر شهر
 • شرکت فنی و مهندسی پترو پارس قدرت
 • شرکت تهران راهوار

یادداشت هایی برای اسپیتامن

 • شرکت تهران راهوار
  این شرکت رضایت خود را از خدمات ارائه شده در خصوص گاوصندوق نسوز Eagle Safes توسط شرکت بازرگانی اسپیتامن اعلام می‌دارد.
  شرکت تهران راهوار
 • سید مجید حسینی

  ضمن سپاس از همکاری آن مدیریت محترم در زمینه خدمات گاوصندوق eagle safes این شرکت و تسریعی که در زمینه اعزام کارشناس کارآزموده و با اخلاق آن شرکت و تلاش به موقع جهت رفع عیب نموده‌اید، بدین وسیله رضایت خود را از فعالیت کارشناس محترم آن شرکت اعلام و مجدداً از همکاری به موقع آن مدیریت محترم کمال سپاس و امتنان را دارد.

  سید مجید حسینی مشاور مطبوعاتی و رسانه ای شهردار تهران و مدیر عامل مؤسسه نشر شهر